přeskočit k navigaci »

úvod » Aktuality » Aktuálně » Absurdita plynoucí z rozsudku, že firma MATTONI je devastátorem kulturního dědictví

Absurdita plynoucí z rozsudku, že firma MATTONI je devastátorem kulturního dědictví

03.01.2014

zařazeno v kategorii: Aktuálně | autor: Pavel P. Ries | komentáře: 23

 

Na fotografii zleva: náměstek primátora Karlových Varů Jiří Klsák, bílý kůň Mattonky Petr Dostál z firmy C.T.S.-DUO, který předal o.p.s. zdevastované památky bez pozemků kolem nich, Vladimír Lažanský, Alessandro Pasquale, překladatelka, bývalá starostka obce Kyselka Petra Hoffmanová a místostarosta obce Kyselka Vladimír Zicha.

 

 

Neúspěch žaloby dona Alessandra Pasquale, majitele Karlovarských minerálních vod (KMV) je jistě skvělým zářezem na pažbě morální pušky, kterou ASORKD již tři roky míří na hlavního viníka stavu památek v Kyselce - Karlovarské minerální vody (KMV) a italskou rodinu Pasquale, která je jejich majoritním vlastníkem. Tím, že pan soudce Tomáš Novosad ve svém verdiktu uznal, že označení za devastátory kulturního dědictví je trefné, řekl tím i to, že KMV jako devastátoři v Kyselce působily! 

http://www.zachrante-lazne-kyselka.cz/cz/aktuality/mestsky-soud-v-praze-oznacit-mattonku-za-devastatory-kulturniho-dedictvi-bylo-trefne-273

Jako absurdita hodná státu česko (záměrně píši malé „č“, neboť jen štítivě jsem schopen takové označení státu napsat) se nyní o to více jeví ta skutečnost, že představitel firmy, léta devastující kulturní dědictví v Kyselce, sedí ve správní radě obecně prospěšné společnosti Lázně Kyselka a tváří se jako šlechetný zachránce. Pro pana Vladimíra Lažanského, předsedu o.p.s. Lázně Kyselka, je tento devastátor kulturního dědictví zřejmě přijatelný partner. Vzpomínám, jak jsem rok před založením o.p.s. Lázně Kyselka, tedy v době, kdy v souvislosti s její záchranou nebylo o Vladimíru Lažanském vidu ani slechu, jednal s primátorem Petrem Kulhánkem i hejtmanem Josefem Novotným o založení obdobné o.p.s. ovšem bez A. Pasquala. Primátor Kulhánek se k účasti v o.p.s. postavil zády s tím, že Kyselka nemá s Karlovými Vary nic společného a ve svém městě má při vší úctě k lázním Kyselka podstatnější problémy k řešení. Hejtman Josef Novotný chvíli balancoval, až přišel na to, že ASORKD by pro něho nebyla zárukou pro záchranu lázní a proto se dohodl na podpoře o.p.s., kterou shodou okolností v říjnu roku 2012 iniciovaly KMV. Tu podpořilo i Město Karlovy Vary spolu s obcí Kyselka.

V prosinci 2012 Vladimír Lažanský při jednání se mnou a s viceprezidentem ASORKD panem Martinem J. Kadrmanem sdělil, že pokud KMV nevloží do o.p.s. i pochybně nabyté lázeňské pozemky (transakce mezi nimi a jejich tehdejším bílým koněm C.T.S.-DUO proběhla v říjnu 2010 – KMV tehdy odkoupila 99% pozemků, C.T.S.-DUO zbyly jen zřícené objekty), tak celý projekt pro něj ztrácí smysl. A jaká je realita? Stalo se to, čeho jsme se v ASORKD obávali. Do o.p.s. byla vložena ohlodaná kost, tedy objekty povětšinou bez přístupových cest a lázeňské území včetně parku a vodopádu zůstalo ve výlučném vlastnictví KMV. Pan Lažanský se dnes tváří, jakoby bylo vše v nejlepším pořádku. I přes nezpochybnitelně vykonanou práci ze strany o.p.s. je nutno donekonečna upozorňovat, že i přes více jak rok trvající práce do památek i nadále prší a ani jeden památkově chráněný objekt patřící o.p.s. Lázně Kyselka nebyl byť provizorně zastřešen. V ruinách je uklizeno, jsou vysekané nálety, spuštěn vodopád, vyrobena plastová kopie sochy Heinricha Mattoniho a zrenovovaná vitráž z Ottova pramene, která se do krásného pavilonu nevrátí, ale bude „zapůjčena“ do muzea, které má vzniknout v právě opravovaném Löschnerově pavilonu.

Když jsme řediteli o.p.s Miroslavu Peroutovi v létě 2013 nabízeli, že zorganizujeme naše petenty, kteří by v rámci letních brigád zdarma pracovali na záchraně lázní, nápad uvítal s nadšením. Termínů, během kterých by petenti z celé ČR mohli v lázních pracovat jsme se však ani po mnoha urgencích nedočkali.

Když se podíváme na kauzu s nadhledem, mohli bychom být rádi, že se v Kyselce alespoň něco děje. Ale mohlo by se dít víc. Stačí sednout do vlaku a zajet se podívat do Bíliny. Tamní majitel Bílinské kyselky za stejnou dobu vykonal nesrovnatelnou práci (a to na rozdíl od KMV památky nevlastní 20 let). Jak majitel KMV a zároveň zakladatel o.p.s. Lázně Kyselka, tak majitel Bílinské kyselky, mají dostatek financí. I přesto, že se velikost  jejich firem nedá srovnávat, jeden v Kyselce opravil za tři desítky milionů korun jeden dům (přibližný denní obrat jeho firmy je 15 milionů korun) a tento dům ještě zprznil, druhý majitel, mimo pozornost médií investuje do opravy svého majetku, který je také památkově chráněn, nesrovnatelně větší prostředky. Podívejte se sami.

https://www.facebook.com/bilinskakyselka21?fref=ts

http://bilinskakyselka.cz/projekt-nova-kyselka-pro-bilinu-21-stoleti/

V čem je tedy problém? Proč KMV žijící ze jména pana Mattoniho do jimi založené o.p.s. darovaly dvě desítky milionů (z nichž za rok bylo vyčerpáno jen 3,5 milionu), když ještě v září 2011 majitel KMV Alessandro Pasquale prohlašoval, že do projektu záchrany lázní investuje 400 milionů korun?

Možná to bude tím, že v sousedství lázní Kyselka podniká podnikavec a v Bílinské kyselce podniká podnikatel.

Pavel P. Ries
prezident ASORKD

 

Pro zvětšení klikněte na Vámi zvolenou fotografii.

 

« další aktuality z kategorie: Aktuálně

« zpět na seznam aktualit

Komentáře: přidat další

Aleš (06.01.2014 00:05)

Tak tohle podepisuji. A díky za info o Bílinské kyselce, vůbec jsem o tom nevěděl.

 

Aleš (06.01.2014 00:05)

Tak tohle podepisuji. A díky za info o Bílinské kyselce, vůbec jsem o tom nevěděl.

 

Marcela Koutná (06.01.2014 07:54)

Také mě často napadají stejné myšlenky.Ten, kdo má peníze, má moc a může ji použít ke svému prospěchu a to tady jasně vidíme. Ke článku není co dodat.

 

Arnošt Roman (08.01.2014 07:58)

" Dejte mi kontrolu nad finančními zdroji - potom mi bude zcela lhostejné, kdo píše zákony " Mayer Amschel Rothschild / 1744 - 1812 /

 

Jarka (08.01.2014 10:27)

Na stránkách o Bílině je hodně podnětů, které by se daly využít i v Kyselce

 

Petr (10.01.2014 12:54)

Fallacia alia aliam trudit.(Terentius)

 

Arnošt Roman (10.01.2014 16:22)

Máte pravdu Petře, Jedna lež plodí druhou. Těch lží kolem lázní v Kyselce vyprodukoval Pasquale s Dostálem / viz.foto /, až neskutečné množství.Citovaný Terentius je tedy na místě.

 

Petr (13.01.2014 21:13)

Ars vera et falsa diiudicandi difficillima est.

 

Arnošt Roman (14.01.2014 05:33)

Petře, nesouhlasím s vámi, že v případě lázní Kyselka je - viz vámi uvedený citát " Rozeznat pravdu a lež je velmi těžké umění ". Ty lži a podvody ze strany hlavních aktérů / Pasquale a Dostál / jsou zcela evidentní a mnohokrát prokázané.

 

Petr (14.01.2014 22:13)

Vulgus veritatis pessimus interpres.(Seneca)

 

Arnošt Roman (15.01.2014 08:00)

Petře, vámi použitý Senecův citát " Lůza je nejhorším vykladačem pravdy " o vás mnohé vypovídá. Z toho jasně plyne, že máte tak říkajíc stejnou krevní skupinu jako Pasquale a Dostál. Zkuste to někdy, podepsat se svým vlastním a plným jménem a stůjte si za svými názory.

 

Petr (15.01.2014 08:47)

)))))Beati pauperes spiritu, quoniam ipsorum est regnum caelorum

 

Václav Svátek (15.01.2014 18:06)

Dobře vám to napsal p.Arnošt Roman "vzdělaný" bezejmenný - Petře,moc dobře to napsal.A když už mluvíte k lůze,tak musíte psát Česky chytrolíne.Ne každý má vzdělání,jako p.A.Roman,aby to rozluštil.Vy budete ten dobráček co mě posledně napadal,že kritizuji MATTONKU a přitom zoufale až DEVOTNĚ žádám o bydlení v Stallburku.Na co sem zbytečně lezete?Aby jste oblboval i tady latinskými citáty? Pro koho,na co?...

 

Petr (16.01.2014 09:03)

Balbus balbum amat, quoniam verba sua capessit.Asinus manebis in saecula saeculorum.

 

Václav Svátek (16.01.2014 18:09)

Vade retro - Sancta Simplicitas - Quo vadis... a už dej pokoj ty koktavý...

 

Karlovarák (05.03.2014 19:42)

ASORKD nějak mlčí. Již dlouho žádná aktualizace. Nic se neděje?

 

ASORKD (05.03.2014 20:19)

Ale děje a budeme informovat.

 

Karlovarák (20.03.2014 13:29)

A kdy to bude ?????

 

Šumperák (02.04.2014 09:10)

Je to zde jen lobbystická skupina, která si takhle vymáhá uznání svých zájmů, které považuje za něco extra a dle ní se jimi musí řídit i ostatní. Připadá mi to musulmany.

 

狼1号 (31.12.2015 10:10)

巨人倍増:http://www.chinakanpo.com/product/jrbz.html 五便宝:http://www.chinakanpo.com/product/wubianbao.html 狼一号:http://www.chinakanpo.com/product/langyihao.html 狼1号:http://www.chinakanpo.com/product/langyihao.html 威哥王:http://www.chinakanpo.com/product/weigwang.html 妖姫:http://www.chinakanpo.com/product/yahoji3.html 威哥王:http://www.威哥王通販.com/ 威哥王:http://www.威哥王通販.net/ 紅蜘蛛:http://www.紅蜘蛛通販.net/ 紅蜘蛛:http://www.紅蜘蛛通販.com/ 妖姫:http://www.妖姫.net/ 妖姫:http://www.妖姫.com/ 三便宝:http://www.三便宝.com/ 三便宝:http://www.三便宝.net/ 花痴:http://www.花痴.net/ RU486:http://www.中絶薬.com/ 淫インモラル:http://www.immoralsale.com/ インモラル:http://www.immoralsale.com/ 狼一号:http://www.狼一号.com/ 狼1号:http://www.狼一号.com/ 淫インモラル:http://www.immoralsale.com/ 巨人倍増:http://www.巨人倍増.net/ 狼一号:http://www.xn--4gq48lvu4a.com/ 紅蜘蛛:http://www.chinakanpo.com/product/hzhzyd.html 花痴:http://www.chinakanpo.com/product/huachi.html 三体牛鞭:http://www.chinakanpo.com/product/santiniubian.html 三體牛鞭:http://www.chinakanpo.com/product/stnb.html 蟻力神:http://www.chinakanpo.com/product/irishinhachi.html 男宝:http://www.chinakanpo.com/product/nanbao.html 新一粒神:http://www.chinakanpo.com/product/product/xyls.html 夜夜堅:http://www.chinakanpo.com/product/yyj.html 黒倍王:http://www.chinakanpo.com/product/heibeiwang.html 淫インモラル:http://www.chinakanpo.com/product/immoral.html RU486:http://www.chinakanpo.com/product/zjyrubjzz.html RU486中絶薬:http://www.中絶薬.com/ 中絶薬RU486:http://www.中絶薬.com/ RU486激安:http://www.中絶薬.com/ ru486 通販:http://www.中絶薬.com/ 妖姫 媚薬:http://www.妖姫.com/ 妖姫 販売:http://www.妖姫.com/ 妖姫 通販:http://www.妖姫.com/ 妖姫 効果:http://www.妖姫.com/ 妖姫 媚薬:http://www.妖姫.net/ 妖姫 販売:http://www.妖姫.net/ 妖姫 通販:http://www.妖姫.net/ 妖姫 効果:http://www.妖姫.net/ 粉剤媚薬:http://www.chinakanpo.com/product/cangyf.html V26:http://www.chinakanpo.com/product/sxjf.html 碧生源:http://www.chinakanpo.com/product/bishengyuan.html 中絶薬:http://www.chinakanpo.com/product/zjyrubjzz.html 曲美:http://www.chinakanpo.com/product/qumei.html 催淫薬:http://www.chinakanpo.com/catalog/63.html 勃起促進:http://www.chinakanpo.com/catalog/16.html 媚薬:http://www.女性用媚薬.com/ 勃起促進:http://www.chinakanpo.com/catalog/16.html 中絶薬:http://www.chinakanpo.com/catalog/25.html 曲美:http://www.chinakanpo.com/catalog/25.html 媚薬:http://www.chinakanpo.com/catalog/60.html 催淫薬:http://www.chinakanpo.com/catalog/63.html D10媚薬:http://www.chinakanpo.com/product/meiyao.html 蔵八宝:http://www.chinakanpo.com/product/zbb.html 壮天根:http://www.chinakanpo.com/product/ztg.html 魔根:http://www.chinakanpo.com/product/mgjzc.html FLY D5:http://www.chinakanpo.com/product/cys.html 蒼蝿水:http://www.chinakanpo.com/product/cangyshui.html 片仔廣:http://www.chinakanpo.com/product/pzhnhjdp.html 消渇丸:http://www.chinakanpo.com/product/xiaokewan.html 天天素:http://www.chinakanpo.com/product/tts.html 韓国痩身一号:http://www.chinakanpo.com/product/hgssyhmtx.html

 

壮天根 (07.01.2016 13:01)

催淫カプセル:http://www.okkanpo.com/Product/245.html ok漢方:http://www.okkanpo.com/ アフリカ超人:http://www.okkanpo.com/Product/571.html 街頭覇王睾丸素カプセル:http://www.okkanpo.com/Product/652.html 徳国公牛:http://www.okkanpo.com/Product/657.html 壮根精華素:http://www.okkanpo.com/Product/336.html 壮根精華素 6錠入り:http://www.okkanpo.com/Product/158.html 超強 黒倍王:http://www.okkanpo.com/Product/187.html リドスプレー :http://www.okkanpo.com/Product/155.html 精力剤:http://www.okkanpo.com/catalog/energy.html 漢方薬:http://www.okkanpo.com/catalog/kanpou.html 中絶-避妊薬:http://www.okkanpo.com/catalog/hininn.html 紅蜘蛛:http://www.okkanpo.com/product/167.html 威哥王:http://www.okkanpo.com/product/8.html 三體牛鞭:http://www.okkanpo.com/product/437.html V26:http://www.okkanpo.com/product/324.html 勃起促進:http://www.okkanpo.com/catalog/penis-erectile.html 五便宝:http://www.okkanpo.com/product/222.html 天天素:http://www.okkanpo.com/product/360.html 淫インモラル:http://www.okkanpo.com/Product/495.html インモラル:http://www.okkanpo.com/Product/477.html 蔵八宝:http://www.okkanpo.com/Product/445.html 新一粒神:http://www.okkanpo.com/product/444.html SEX DROPS:http://www.okkanpo.com/product/88.html 女性用媚薬:http://www.okkanpo.com/catalog/Aphrodisiac.html 女用媚薬:http://www.okkanpo.com/catalog/Aphrodisiac.html RU486:http://www.okkanpo.com/Product/398.html 三体牛鞭:http://www.okkanpo.com/product/437.html 妖姫:http://www.okkanpo.com/Product/479.html D5原液:http://www.okkanpo.com/product/63.html 三體牛鞭:http://www.okkanpo.com/product/437.html 三便宝:http://www.okkanpo.com/Product/395.html セックスドロップ:http://www.okkanpo.com/product/277.html 曲美:http://www.okkanpo.com/product/371.html 精力剤:http://www.okkanpo.com/catalog/energy.html 中絶薬:http://www.okkanpo.com/catalog/Interruption.html 滋養強壮:http://www.okkanpo.com/catalog/Nutrition.html ペニス増大:http://www.okkanpo.com/catalog/Penis-increase.html プロコミルスプレー:http://www.okkanpo.com/product/191.html 蟻力神:http://www.okkanpo.com/product/159.html 巨人倍増:http://www.okkanpo.com/product/133.html 絶對高潮:http://www.okkanpo.com/product/245.html リドスプレー:http://www.okkanpo.com/product/155.html 紅蜘蛛:http://www.okkanpo.com/product/167.html 狼1号:http://www.okkanpo.com/Product/99.html 三鞭粒:http://www.okkanpo.com/product/436.html 狼1号:http://www.okkanpo.com/Product/99.html 男宝:http://www.okkanpo.com/Product/237.html 夜夜堅:http://www.okkanpo.com/Product/35.html 壮天根:http://www.okkanpo.com/Product/194.html

 

蟻力神 (11.01.2016 04:02)

D5原液:http://www.hellokanpo.com/view/FLYD5yuan.html 蒼蝿水:http://www.hellokanpo.com/view/FLY-D5.html 紅蜘蛛:http://www.hellokanpo.com/view/hong-zhi-zhu.html 美人豹:http://www.hellokanpo.com/view/meirenbao.html 催情丹:http://www.hellokanpo.com/view/cuiqingdan.html 蟻王:http://www.hellokanpo.com/view/antking.html 大印象ダイエット茶:http://www.hellokanpo.com/view/dayinxiang.html RU486:http://www.hellokanpo.com/view/beijing-ru486.html アリ王:http://www.hellokanpo.com/view/antking.html SEX DROPS:http://www.hellokanpo.com/view/sex-drops.html セフラジン:http://www.hellokanpo.com/view/kangshengwuzhi.html 夜夜堅:http://www.hellokanpo.com/view/yeyejian1200.html RU486:http://www.xn--fiqs66igffqph3re.com 威哥王:http://www.xn--ogr73cd8ge4qn7n.com 妖姫:http://youhi.hellokanpo.com 淫インモラル:http://immoral.hellokanpo.com 黒倍王:http://www.hellokanpo.com/view/heibeiwang.html D10催情剤:http://www.hellokanpo.com/view/D10-meiyao.html 夜夜堅:http://www.hellokanpo.com/view/yeyejian1200.html 消渇丸:http://www.hellokanpo.com/view/xiaokewan.html 新一粒神:http://www.hellokanpo.com/view/xinyilishen.html 魔根:http://www.hellokanpo.com/view/muogen.html 勃動力三體牛鞭:http://www.hellokanpo.com/view/santiniubian.html 男宝:http://www.hellokanpo.com/view/nanbao.html 巨人倍増:http://www.hellokanpo.com/view/jurenbeiceng.html 三體牛鞭:http://www.hellokanpo.com/view/santiniubian.html 三体牛鞭:http://www.hellokanpo.com/view/santiniubian.html 威哥王:http://www.hellokanpo.com/view/weigewang.html 狼1号:http://www.hellokanpo.com/view/langyihao.html 狼一号:http://www.hellokanpo.com/view/langyihao.html 三便宝:http://www.hellokanpo.com/view/satibo-capsules.html 蟻力神:http://www.hellokanpo.com/view/yilishen.html 淫インモラル:http://immoral.hellokanpo.com 妖姫:http://youhi.hellokanpo.com D10媚薬:http://www.hellokanpo.com/view/D10-meiyao.html D10催情剤:http://www.hellokanpo.com/view/D10-meiyao.html 花痴:http://www.hellokanpo.com/view/huachi.html D8 催情剤:http://www.hellokanpo.com/view/SpanishFliegeD8.html FLY D5:http://www.hellokanpo.com/view/fly-d5.html 韓国痩身一号:http://www.hellokanpo.com/view/hanguoshou-575.html 媚薬 通販:http://www.xn--b3ss6gtv8bq3f3re.com 媚薬通販店:http://www.xn--b3ss6gtv8bq3f3re.com 媚薬 販売:http://www.hellokanpo.com/ 女性用媚薬:http://www.hellokanpo.com 三鞭粒:http://www.hellokanpo.com/view/wei.html 韓国痩身1号:http://www.hellokanpo.com/view/hanguoshou-575.html 媚薬 淫インモラル:http://immoral.hellokanpo.com 媚薬 インモラル:http://immoral.hellokanpo.com 媚薬:http://www.hellokanpo.com/meiyao 催情剤:http://www.hellokanpo.com/view/D10-meiyao.html 催情:http://www.hellokanpo.com/view/D10-meiyao.html 催情粉:http://www.hellokanpo.com/view/hongzhizhu1.html 媚薬 妖姫:http://youhi.hellokanpo.com 妖姫 効果:http://youhi.hellokanpo.com 妖姫 販売:http://youhi.hellokanpo.com 催淫剤:http://www.hellokanpo.com/view/jueduigaochao.html 淫インモラル 販売:http://immoral.hellokanpo.com 壮天根:http://www.hellokanpo.com/view/ZTG.html 蔵八宝:http://www.hellokanpo.com/view/zhangbabao.html 五便宝:http://www.hellokanpo.com/view/wodibo-capsules.html 曲美:http://www.hellokanpo.com/view/xinqumei.html 絶對高潮:http://www.hellokanpo.com/view/juedui.html D10:http://www.hellokanpo.com/view/D10-meiyao.html 絶對高潮カプセル:http://www.hellokanpo.com/view/juedui.html d9催情:http://www.hellokanpo.com/view/D9-INVERMA.html 痩身一号:http://www.hellokanpo.com/view/hgshou.html 痩身1号:http://www.hellokanpo.com/view/hgshou.html 日本秀身堂:http://www.hellokanpo.com/view/xouzhentang.html 天天素:http://www.hellokanpo.com/view/tiantiansu.html V26:http://www.hellokanpo.com/view/V26.html

 

V26 (11.01.2016 04:06)

媚薬:http://www.xxkanpo.com/ d10媚薬:http://xn--d10-hl9e441q.xxkanpo.com/ 女性催情剤:http://d10媚薬.xxkanpo.com/ 威哥王:http://www.xxkanpo.com/product/440.html 紅蜘蛛:http://www.xxkanpo.com/product/43.html 花痴:http://www.xxkanpo.com/product/237.html 三體牛鞭:http://www.xxkanpo.com/product/411.html 三体牛鞭:http://www.xxkanpo.com/product/411.html 巨人倍増:http://www.xxkanpo.com/product/38.html 新一粒神:http://www.xxkanpo.com/product/465.html 蟻王:http://www.xxkanpo.com/product/126.html アリ王:http://www.xxkanpo.com/product/126.html 夜夜堅:http://www.xxkanpo.com/product/33.html 男宝:http://www.xxkanpo.com/product/409.html SEX DROPS:http://www.xxkanpo.com/product/224.html 媚薬カプセル:http://www.xxkanpo.com/Charming/18.html 五便宝:http://www.xxkanpo.com/product/41.html d10媚薬:http://xxkanpo.com/product/366.html 勃動力三體牛鞭:http://www.xxkanpo.com/product/411.html 蟻力神:http://www.xxkanpo.com/product/23.html 狼1号:http://www.xxkanpo.com/product/62.html 狼一号:http://www.xxkanpo.com/product/62.html 蔵八宝:http://www.xxkanpo.com/product/464.html ビグレックス:http://www.xxkanpo.com/product/22.html 壮天根:http://www.xxkanpo.com/product/54.html 紅蜘蛛:http://www.xxkanpo.com/product/43.html 淫インモラル:http://www.xxkanpo.com/product/477.html 三便宝:http://www.xxkanpo.com/product/28.html 美人豹:http://www.xxkanpo.com/product/389.html 催淫カプセル:http://www.xxkanpo.com/product/391.html 縮陰膏:http://www.xxkanpo.com/product/249.html 催情剤:http://www.xxkanpo.com/Charming/17.html 絶對高潮:http://www.xxkanpo.com/product/259.html D8 催情剤:http://www.xxkanpo.com/product/404.html 催情丹:http://www.xxkanpo.com/product/460.html 粉劑媚薬:http://www.xxkanpo.com/Charming/16.html 巨人倍増:http://www.xxkanpo.com/product/12.html 三体牛鞭:http://www.xxkanpo.com/product/411.html 三體牛鞭:http://www.xxkanpo.com/product/411.html D5原液:http://www.xxkanpo.com/product/231.html 花之欲:http://www.xxkanpo.com/product/291.html 催淫通販:http://www.xxkanpo.com/product/10.html 終極痩身:http://www.xxkanpo.com/product/193.html d9催情剤:http://www.xxkanpo.com/product/236.html 精力剤:http://www.xxkanpo.com/Energy/Energy.html 媚薬 通販:http://www.xxkanpo.com/Charming/Charming-medicine.html 魔根:http://www.xxkanpo.com/product/436.html 殺精剤:http://www.xxkanpo.com/product/468.html 潤滑剤:http://www.xxkanpo.com/Charming/15.html 三鞭粒:http://www.xxkanpo.com/product/437.html 蔵鞭王:http://www.xxkanpo.com/product/658.html 即効性精力剤:http://www.xxkanpo.com/Energy/14.html 夜狼神:http://www.xxkanpo.com/product/571.html 催淫カプセル:http://www.xxkanpo.com/product/391.html 徳国公牛:http://www.xxkanpo.com/product/657.html kkk超強力催情水:http://www.xxkanpo.com/product/586.html 催情丹:http://www.xxkanpo.com/product/460.html 男根増長素:http://www.xxkanpo.com/product/463.html D6 催情剤:http://www.xxkanpo.com/product/238.html 韓国痩身1号:http://www.xxkanpo.com/product/367.html 曲美:http://www.xxkanpo.com/product/476.html 天天素:http://www.xxkanpo.com/product/17.html 精力剤:http://www.xxkanpo.com/Energy/Energy.html 滋養強壮:http://www.xxkanpo.com/Energy/13.html 媚薬 通販:http://www.xxkanpo.com/Charming/Charming-medicine.html V26:http://www.xxkanpo.com/product/189.html 街頭覇王:http://www.xxkanpo.com/product/652.html 徳国公牛:http://www.xxkanpo.com/product/657.html 蔵鞭王:http://www.xxkanpo.com/product/658.html 日本性素:http://www.xxkanpo.com/product/602.html 婦科千金片:http://www.xxkanpo.com/product/424.html V26:http://www.xxkanpo.com/product/189.html 淫インモラル:http://www.xxkanpo.com/product/477.html 終極痩身:http://www.xxkanpo.com/product/193.html 催情水:http://www.xxkanpo.com/product/586.html 催情粉:http://www.xxkanpo.com/product/261.html

 

Přidat komentář

Položky označené * jsou povinné.

 
 

Zachraňte lázně Kyselka

Asociace sdružení pro ochranu a rozvoj kulturního dědictví ČR
Karolíny Světlé 5, 110 00 Praha 1
e-mail: prezidium@asorkd.cz, web:www.asorkd.cz
IČ: 22 83 87 21