přeskočit k navigaci »

úvod » Aktuality » Napsali nám » Dopis Daniely Bireley

Dopis Daniely Bireley

24.02.2011

zařazeno v kategorii: Napsali nám | autor: Pavel P. Ries | komentáře: 0

 

Na náš oficiální web nám napsala paní Daniela Bireley z Kalifornie. Je nadějné pro Kyselku, že její stav není lhostejný našim krajanům žijícím v zahranicí.

Dobry den,
pred dvema dny jsem poprve otevrela webovou stranku s Vasi petici venovanou zachrane lazni Kyselka. Nedokazu slovy popsat, jak se citim. Jak je tohle vubec mozne??? Jak se muzeme jako lide a narod ohanet slovy jako kulturni, kultivovany, humanitne smyslejici??!! Meli bychom tato kvetnata adjektiva spise nahradit slovy jako, barbarsky, plundrujici, lhostejny a ignorantsky.

Dnes jsem celou petici preposlala krajanskemu spolku v San Francisku s zadosti, aby byla zverejnena na jejich webovych strankach. Mrzi me, ze musime celou vec sledovat jen z povzdali, rada bych Vam nejak konkretne pomohla. Nevahejte se ozvat, kdybyste potrebovali pomoci s preklady do anglickeho jazyka. Take premyslim, ze bychom zde s krajany mohli usporadat kulturne nadacni akci a jeji vytezek venovat na pomoc laznim Kyselka…….

Jedne veci Americe skutecne vdecim, naucila me dve dulezite veci; ze se musi predevsim davat, ne jen brat a take, ze nic neni nemozne.
S pozdravem,
Daniela Bireley

 

« další aktuality z kategorie: Napsali nám

« zpět na seznam aktualit

 
 

Zachraňte lázně Kyselka

Asociace sdružení pro ochranu a rozvoj kulturního dědictví ČR
Karolíny Světlé 5, 110 00 Praha 1
e-mail: prezidium@asorkd.cz, web:www.asorkd.cz
IČ: 22 83 87 21