přeskočit k navigaci »

úvod » Aktuality » Aktuálně » Euro: Promrhané Mattoniho dědictví

Euro: Promrhané Mattoniho dědictví

25.08.2011

zařazeno v kategorii: Aktuálně | autor: ASORKD | komentáře: 4

 

Přečtěte si skvělý článek týdeníku Euro od novinářky Kristýny Balajové. Článek přináší některá zjištění, zatím v tisku neuvedená, která jsou i pro Asociaci překvapivá.

Článek si přečtěte ZDE.

 

Pro zvětšení klikněte na Vámi zvolenou fotografii.

 

« další aktuality z kategorie: Aktuálně

« zpět na seznam aktualit

Komentáře: přidat další

Petr Zavřel (28.08.2011 14:19)

Euro je prestižní týdeník, který čte většina bussinismenů a podnikatelů. Umím si představit (u těch poctivých) jak je musela vytočit a nadzvednout informace o štědrosti státu ke KMV, kterým pronajímá za hubičku těžbu strategicky důležité suroviny jako je voda a to na svých pozemcích. Očekával bych se že bussinismeni a podnikatelé velmi silně ozvou a budou se ptát, proč taková výhodná podpora jedné zahraniční firmy navíc s neprůhledným pozadím? Každý občan má v bytě měřidlo a tvrdě platí za odběr každého kubíku vody, ne tak KMV. Ty platí jen za pronájem místa, ze kterého těží a tu těžbu vody mají bez omezeného množství? Takto „výhodnou“ smlouvu by měl vysvětlit především ministr obrany, protože ty pronajaté pozemky s vrty (prý je jich až 104) jsou na území vojenských lesů.

 

Štěpán Macháček (29.08.2011 12:07)

Paní Balajová udeřila hřebíček na hlavičku. KMV potřebují pozemky zbavené (pro ně) nepotřebných "barabizen" pro svůj další rozvoj. Pozemky už vlastní, teď stačí počkat, až "to" spadne. Proto byla nabídka předání objektů tomu, kdo se o ně postará, jen mlžením. Nevím, zda by spíš nepomohlo nějaké vyjednávání státní správy s KMV a nabídka jiných pozemků, vlastněných např. armádou, výměnou za pozemky s lázeňskými objekty.

 

Sumpelak (02.09.2011 15:45)

Reakce na uvedený článek v Euru, ale asi vás nepotěší: http://www.libinst.cz/komentare.php?id=606

 

巨人倍増 (31.12.2015 11:08)

巨人倍増:http://www.chinakanpo.com/product/jrbz.html 五便宝:http://www.chinakanpo.com/product/wubianbao.html 狼一号:http://www.chinakanpo.com/product/langyihao.html 狼1号:http://www.chinakanpo.com/product/langyihao.html 威哥王:http://www.chinakanpo.com/product/weigwang.html 妖姫:http://www.chinakanpo.com/product/yahoji3.html 威哥王:http://www.威哥王通販.com/ 威哥王:http://www.威哥王通販.net/ 紅蜘蛛:http://www.紅蜘蛛通販.net/ 紅蜘蛛:http://www.紅蜘蛛通販.com/ 妖姫:http://www.妖姫.net/ 妖姫:http://www.妖姫.com/ 三便宝:http://www.三便宝.com/ 三便宝:http://www.三便宝.net/ 花痴:http://www.花痴.net/ RU486:http://www.中絶薬.com/ 淫インモラル:http://www.immoralsale.com/ インモラル:http://www.immoralsale.com/ 狼一号:http://www.狼一号.com/ 狼1号:http://www.狼一号.com/ 淫インモラル:http://www.immoralsale.com/ 巨人倍増:http://www.巨人倍増.net/ 狼一号:http://www.xn--4gq48lvu4a.com/ 紅蜘蛛:http://www.chinakanpo.com/product/hzhzyd.html 花痴:http://www.chinakanpo.com/product/huachi.html 三体牛鞭:http://www.chinakanpo.com/product/santiniubian.html 三體牛鞭:http://www.chinakanpo.com/product/stnb.html 蟻力神:http://www.chinakanpo.com/product/irishinhachi.html 男宝:http://www.chinakanpo.com/product/nanbao.html 新一粒神:http://www.chinakanpo.com/product/product/xyls.html 夜夜堅:http://www.chinakanpo.com/product/yyj.html 黒倍王:http://www.chinakanpo.com/product/heibeiwang.html 淫インモラル:http://www.chinakanpo.com/product/immoral.html RU486:http://www.chinakanpo.com/product/zjyrubjzz.html RU486中絶薬:http://www.中絶薬.com/ 中絶薬RU486:http://www.中絶薬.com/ RU486激安:http://www.中絶薬.com/ ru486 通販:http://www.中絶薬.com/ 妖姫 媚薬:http://www.妖姫.com/ 妖姫 販売:http://www.妖姫.com/ 妖姫 通販:http://www.妖姫.com/ 妖姫 効果:http://www.妖姫.com/ 妖姫 媚薬:http://www.妖姫.net/ 妖姫 販売:http://www.妖姫.net/ 妖姫 通販:http://www.妖姫.net/ 妖姫 効果:http://www.妖姫.net/ 粉剤媚薬:http://www.chinakanpo.com/product/cangyf.html V26:http://www.chinakanpo.com/product/sxjf.html 碧生源:http://www.chinakanpo.com/product/bishengyuan.html 中絶薬:http://www.chinakanpo.com/product/zjyrubjzz.html 曲美:http://www.chinakanpo.com/product/qumei.html 催淫薬:http://www.chinakanpo.com/catalog/63.html 勃起促進:http://www.chinakanpo.com/catalog/16.html 媚薬:http://www.女性用媚薬.com/ 勃起促進:http://www.chinakanpo.com/catalog/16.html 中絶薬:http://www.chinakanpo.com/catalog/25.html 曲美:http://www.chinakanpo.com/catalog/25.html 媚薬:http://www.chinakanpo.com/catalog/60.html 催淫薬:http://www.chinakanpo.com/catalog/63.html D10媚薬:http://www.chinakanpo.com/product/meiyao.html 蔵八宝:http://www.chinakanpo.com/product/zbb.html 壮天根:http://www.chinakanpo.com/product/ztg.html 魔根:http://www.chinakanpo.com/product/mgjzc.html FLY D5:http://www.chinakanpo.com/product/cys.html 蒼蝿水:http://www.chinakanpo.com/product/cangyshui.html 片仔廣:http://www.chinakanpo.com/product/pzhnhjdp.html 消渇丸:http://www.chinakanpo.com/product/xiaokewan.html 天天素:http://www.chinakanpo.com/product/tts.html 韓国痩身一号:http://www.chinakanpo.com/product/hgssyhmtx.html

 

Přidat komentář

Položky označené * jsou povinné.

 
 

Zachraňte lázně Kyselka

Asociace sdružení pro ochranu a rozvoj kulturního dědictví ČR
Karolíny Světlé 5, 110 00 Praha 1
e-mail: prezidium@asorkd.cz, web:www.asorkd.cz
IČ: 22 83 87 21