přeskočit k navigaci »

úvod » Aktuality » Aktuálně » Fotky lázní z ptačí perspektivy. Zmar, zlost a bezmocnost.

Fotky lázní z ptačí perspektivy. Zmar, zlost a bezmocnost.

20.01.2013

zařazeno v kategorii: Aktuálně | autor: ASORKD | komentáře: 15

 

Většina lidí v naší zemi již slyšela o lázních Kyselka, v jejichž těsném sousedství vydělávají miliardy korun holansko-karibské Karlovarské minerální vody. Vymlácená okna, propadlé stropy, ozdobné prvky fasád válející se v odpadcích. Ale jak vypadají lázně z ptačí perspektivy?

Podívejte se na unikátní fotografie 2M Studia z Ostrova, které nám zdarma vyrobilo petiční web. Za jediný den, kdy byly fotografie uveřejněny na Facebooku, je shlédlo více jak 1700 lidí!

V létě 2012 podala asociace ASORKD na karlovarský magistrát podnět na zabezpečení Jindřichova dvora. Co magistrátní památkáři pod vedením Antonína Haidlmaiera udělali za půl roku, se můžete sami přesvědčit.

Zároveň zveřejňujeme krátké video, které Vám nabídne smutný pohled na vilu Heinricha von Mattoni.

Mattoniho vila - 14.5.1910 v ní naposledy vydechl Heinrich von Mattoni. Do roku 1991 fungovala jako dětská léčebna. Ještě v roce 2006 měla kompletní střechy. Pak ji koupil bílý kůň holandsko-karibských Karlovarských minerálních vod - o jejich péči se můžete přesvědčit ve zmíněném krátkém videu.

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=e_0h3AbbtCU

 

Pro zvětšení klikněte na Vámi zvolenou fotografii.

 

« další aktuality z kategorie: Aktuálně

« zpět na seznam aktualit

Komentáře: přidat další

Martin Kubík (22.01.2013 10:16)

Neskutečně zničené, patrně se Ital vzhlédl v Římě a chce udělat z lázní Forum Romanum,že?

 

ach jo (22.01.2013 14:24)

Je to hrůza. Jen drobná poznámka - ani jedna ze zde prezentovaných budov NEPATŘÍ KMV. Takže viník bude zřejmě jinde, než uvádíte a taky jich bude poněkud více, včetně státu.

 

ach jo (22.01.2013 14:25)

Je to hrůza. Jen drobná poznámka - ani jedna ze zde prezentovaných budov NEPATŘÍ KMV. Takže viník bude zřejmě jinde, než uvádíte a taky jich bude poněkud více, včetně státu.

 

ach jo (22.01.2013 14:28)

Zdá se mi to, nebo nesouhlasné položky v anketách vpravo pracují tak, že nepracují? Zkusil jsem dát NE a žádný hlas se nepřipsal.

 

ASORKD (23.01.2013 00:49)

Dobrý den, dosud jsme nezaznamenali řádné upozornění ze strany návštěvníků našeho webu, že by anketa vpravo nefungovala. Funkčnost anket jsme prověřili a nezaznamenali jsme žádný problém. Prosíme, zkuste hlasovat ještě jednou. V případě dalších případných dotazů se prosím obraťte přímo na správce webu: info@2mstudio.cz Děkujeme, ASORKD

 

tak tak (23.01.2013 14:53)

Achjo má pravdu :)Porad se jen otíraj o Mattonku a skutečný viníky nehledaj.

 

Václav Svátek (23.01.2013 20:42)

Pamatuji,jak se na střeše té propadlé terasy Mattoniho vily slunívala v 60 letech v létě děvčata-pacientky lázniček na barevných lehátkách s slunečníky.Jako dnes to vidím a všude kolem všechno zelené,veselé a vonavé.Matt.vila se nesla hlavně bílo-červené barvě.Všude červené koberce-běhouny a okolo- zdi,dveře,stropy ad.vše zářivě bílé.Byl jsem prcek.Otec tam pracoval,jako údržbář Matt.vily a dalších objektů tehdejších socialistických lázní,které vedli komunisté.A fungovalo TO.Dobře je vedli.Dobře TO fungovalo,jako dobře namazaný stroj.Spousta lidí tam měla práci a dobře ji dělali.Prosperovaly ty lázničky.Ta kvanta těch dětí,které se tam po turnusech za ta léta vystřídala... Jen se bohužel čekalo,až přijde tahle demokratická,svobodná,prasečí doba,plná obrození,nápadů a tvůrčího elánu v podnikání,zejména v podvodech,zlodějnách a hrabivosti.No a zde na těchto fotkách a v dalším okolí je výsledek...

 

Jan (23.01.2013 22:53)

A já jsem například zjistil, že petici může podepsat jeden návštěvník třeba 50 x :-D Proto se chci zeptat, jak je petice chráněná proti zneužití??? Jen já osobně jsem přidal do petice x lidí, abych to vyzkoušel, když jsem na to byl upozorněn... Tipnul bych si, že Kadrman nedělá po večerech nic jiného, než že připisuje do petice členy ze Zlatých stránek :-D

 

ASORKD (24.01.2013 12:38)

Dobrý den Jane, Karlovarské minerální vody se několikrát snažily zdiskreditovat naši petici - vždy neúspěšně. Pan Kadrman má jistě mnohem závažnější věci na práci, než je dopisování fiktivních osob do petice :-) Vaše vidění některých věcí je skutečně unikátní.

 

Václav Svátek (24.01.2013 18:08)

Pánové - neblafujte. Dal jsem zkusmo NE a hlas NE se připsal! Takže TO FUNGUJE!

 

ASORKD panu Svátkovi (24.01.2013 23:56)

Pane Svátku, děkujeme za Váš příspěvek, ale reakce na anonymy nemají smysl. Jsou to útoky pohůnků Mattonky. Pokud tyto nesmysly nepřesáhnou únosnou mez, nebudeme prostřednictvím administrace zasahovat. Děkujeme za Váš příspěvek a přejeme Vám vše dobré.

 

Světla (28.01.2013 13:46)

Ano, ankety fungují správně. Chce to jen si pořádně přečíst text a sledovat, v kterém kroku se hlasuje. A Petice? Reaguje na zadání stejných údajů. A jestli někdo zadá pana X pod panem Y, tak anketa není "policejní magazín" nebo se chce pan Jan hlásit občankou? Slušní lidé očekávají slušné chování i od ostatních. Nenechte se "ASORKDe" odradit a pokračujte ve své prospěšné a užitečné činnosti. Hodně štěstí.

 

frontier (28.02.2014 05:51)

Hoping to http://www.coachoutletstoreoin.net/ ease suffering in http://www.coachfactoryoutletsmn.net/ Syria's besieged cities, http://www.coachoutletonlinemu.com/ the UN Security Council http://www.coachoutletonlineben.com/ unanimously passed http://www.coachfactoryoutletnmn.com/ a resolution to boost http://www.coachfactoryoutletsain.com/ access for humanitarian http://www.coachfactoryoutletrio.com/ aid.All 15 Security http://www.coachfactoryoutletons.net/ Council member states http://www.coachfactoryoutletemn.net/ approved the resolution, http://www.coachouteltmsn.net/ including Russian http://www.coachfactoryoutletemn.com/ and China which http://www.coachoutletmoa.com/ had balked in the past. http://www.coachoutletstorenme.com/ The document calls for http://www.coachoutletstoreosc.com/ an end to violence, http://www.coachoutletonlinenca.com/ including the use http://www.truereligionjeansftc.com/ of barrel bombs, http://www.truereligionjeansct.com/ and condemns al Qaeda-affiliated terror attacks.The council http://www.truereligionjeanssi.com/ strongly condemned Syrian http://www.michaelkorsoutletic.com/ authorities for widespread violations http://www.michaelkorsets.com/ of humanitarian law and urged all parties http://www.michaelkorsoutletnio.com/ to lift sieges of populated areas, http://www.michaelkorsetoutletbeo.com/ including in Aleppo, http://www.chaneloutletmono.com/ Damascus and Homs."This resolution holds the http://www.louisvuittonoutletina.com/ promise of something real," U.S. http://www.louisvuittonoutletine.com/ Secretary John Kerry said in a statement."But these steps are only first steps.

 

http://www.ralphlaurenuker.com/ (05.03.2014 08:39)

Gucci Shoes UK, http://www.guccishoesfactories.net/ Polo Outlet Online, http://www.ralphwlaurenpolo.com/ Ralph Lauren Outlet Online, http://www.ralphlaurenuker.com/ Ralph Lauren UK, http://www.polo-outletstore.com/ Beats by Dre, http://www.discountbeatsbydresale.com/ Sacs Longchamp Pairs, http://www.saclongchamppairs.com/ Canada Goose Outlet, http://www.canadagooser.com/ Hollister UK Shops, http://www.cheaphollistersale.co.uk/ Michael Kors Outlet Online, http://www.michaelkors.so/ Marc Jacobs Outlet, http://www.marcjacobsonsale.com/ Michael Kors Outlet, http://www.michaelkorstates.com/ North Jackets Clearance, http://www.north-faceoutletonlines.net/ Burberry Outlet Online, http://www.burbagssale2013.com/ North Clearance Outlet Online, http://www.northsclearance.com/ Coach Factory, http://www.coach-factoryy.com/ Coach Outlet Online, http://www.coachxpursesonsale.com/ Coach Outlet USA, http://www.coach-outletusa.com/

 

蔵八宝 (31.12.2015 10:26)

媚薬:http://www.xxkanpo.com/ d10媚薬:http://xn--d10-hl9e441q.xxkanpo.com/ 女性催情剤:http://d10媚薬.xxkanpo.com/ 威哥王:http://www.xxkanpo.com/product/440.html 紅蜘蛛:http://www.xxkanpo.com/product/43.html 花痴:http://www.xxkanpo.com/product/237.html 三體牛鞭:http://www.xxkanpo.com/product/411.html 三体牛鞭:http://www.xxkanpo.com/product/411.html 巨人倍増:http://www.xxkanpo.com/product/38.html 新一粒神:http://www.xxkanpo.com/product/465.html 蟻王:http://www.xxkanpo.com/product/126.html アリ王:http://www.xxkanpo.com/product/126.html 夜夜堅:http://www.xxkanpo.com/product/33.html 男宝:http://www.xxkanpo.com/product/409.html SEX DROPS:http://www.xxkanpo.com/product/224.html 媚薬カプセル:http://www.xxkanpo.com/Charming/18.html 五便宝:http://www.xxkanpo.com/product/41.html d10媚薬:http://xxkanpo.com/product/366.html 勃動力三體牛鞭:http://www.xxkanpo.com/product/411.html 蟻力神:http://www.xxkanpo.com/product/23.html 狼1号:http://www.xxkanpo.com/product/62.html 狼一号:http://www.xxkanpo.com/product/62.html 蔵八宝:http://www.xxkanpo.com/product/464.html ビグレックス:http://www.xxkanpo.com/product/22.html 壮天根:http://www.xxkanpo.com/product/54.html 紅蜘蛛:http://www.xxkanpo.com/product/43.html 淫インモラル:http://www.xxkanpo.com/product/477.html 三便宝:http://www.xxkanpo.com/product/28.html 美人豹:http://www.xxkanpo.com/product/389.html 催淫カプセル:http://www.xxkanpo.com/product/391.html 縮陰膏:http://www.xxkanpo.com/product/249.html 催情剤:http://www.xxkanpo.com/Charming/17.html 絶對高潮:http://www.xxkanpo.com/product/259.html D8 催情剤:http://www.xxkanpo.com/product/404.html 催情丹:http://www.xxkanpo.com/product/460.html 粉劑媚薬:http://www.xxkanpo.com/Charming/16.html

 

Přidat komentář

Položky označené * jsou povinné.

 
 

Zachraňte lázně Kyselka

Asociace sdružení pro ochranu a rozvoj kulturního dědictví ČR
Karolíny Světlé 5, 110 00 Praha 1
e-mail: prezidium@asorkd.cz, web:www.asorkd.cz
IČ: 22 83 87 21