přeskočit k navigaci »

úvod » Aktuality » Aktuálně » Hejtman Karlovarského kraje podepsal petici za záchranu lázní Kyselka

Hejtman Karlovarského kraje podepsal petici za záchranu lázní Kyselka

26.08.2011

zařazeno v kategorii: Aktuálně | autor: ASORKD | komentáře: 10

 

Svůj názor na odsouzeníhodné chování Karlovarských minerálních vod a firmy C.T.S.-Duo, která vlastní většinu památkových budov v lázních Kyselka, vyjádřil Josef Novotný, hejtman Karlovarského kraje.

Celá tisková zpráva ASORKD ZDE

 

Pro zvětšení klikněte na Vámi zvolenou fotografii.

 

Soubory ke stažení

 
 

« další aktuality z kategorie: Aktuálně

« zpět na seznam aktualit

Komentáře: přidat další

Marcela Koutná (26.08.2011 16:34)

Výborně,jen tak dál!!!

 

Arnošt Roman (27.08.2011 17:03)

Zdá se mi až neskutečné, že by byl hejtman Novotný jedním z toho mála vlivných lidí, kteří se nenechali dosud zkorumpovat Antoniem a Alessandrem Pasqualem. Jsem tomu skutečně velmi rád.

 

ASORKD (27.08.2011 19:18)

I my jsme tomu rádi, že existují výjímky, ale u hejtmana Karlovarského kraje nás to nepřekvapuje. Jak jsme napsali ve zprávě, hejtman od svého nástupu do funkce dal jasně najevo, co si myslí o KMV stran neochoty pomoc v záchraně kulturního dědictví v Kyselce. A když se přesvědčil, jak nečistou hru sehrály se spekulací pozemků v lázeňském území, plně se postavil za iniciativu ASORKD v záchraně lázní.

 

Adolf Riedel (28.08.2011 09:17)

Dnešního dne jsem e-mailem vyzval primátora města Karlovy Vary, pana Kulhánka, aby následoval příkladu hejtmana Karlovarského kraje, pana Novotného a podepsal petici na www. Zachraňte lázně Kyselka a tento svůj akt aby zveřejnil. Dále jsem ho vyzval, aby v opačném případě zveřejnil, proč tak učinit nemůže.

 

ASORKD (28.08.2011 09:33)

Děkujeme Vám za iniciativu, pane Riedle. Vnímáme pana primátora, stejně tak jeho náměstka pana Klsáka jako přátele lázní Kyselka. Pravidelně se při cestě do Varů za oběma pány zastavujeme a vzájemně se informujeme o aktualitách. Pravdou je, že nás na stolech provokuje přítomnost vody Aquila (výrobcem jsou KMV). Pan primátor prý nevidí v roli města krok, kdy by odmítl dodávky vod od KMV. Zřejmě je pod tlakem. Věříme však, že se vedení města ubrání ostychu a postaví se ke KMV tak, jak se patří. Tedy svými zády. Podle našeho názoru je nepřijatelné, aby jakákoliv státní instituce odebírala vodu od společnosti, která úmyslně již dvacet let devastuje kulturní dědictví této země. Opomeneme-li fakt, že přítomností vod Mattoni, Aquila atd. na jednáních tyto úřady dělají KMV reklamu.

 

Arnošt Roman (28.08.2011 11:33)

To, jestli pan primátor podepíše petici na www.Zachraňte lázně Kyselka, to je otázka jeho cti a vztahu k městu Karlovy Vary, jako takovému. Nicméně považuji za naprosto nepřijatelné, aby se Magistrát města Karlovy Vary nechal tzv.sponzorovat v podobě bezplatných dodávek minerální vody a dělat tak nemístnou reklamu, od tak bezectné společnosti,jako je společnost Karlovarské minerální vody, a.s.Magistrát města Karlovy Vary to nemá ani v nejmenším zapotřeby a za druhé, naznačuje to, že "je cosi shnilého ve státě dánském".

 

ASORKD (28.08.2011 23:31)

Pane Riedle, stejně jako Vy, i my jsme v očekávání odpovědi pana primátora...

 

Jana Jandová (30.08.2011 11:39)

Dobrý den, Jsem velmi ráda, že se konečně snad? bude s lázněmi Kyselka něco dít v tom dobrém smyslu slova. Znám historii M. a je mi velmi smutno, že si nevážíme takových lidí, kteří zde něco vybudovali. A my ? Místo, abychom v tom pokračovali, tak to hodíme za pár drobných "cizím". To je tak náročná činnost spravovat vodu, která teče ze země? To my neumíme? Asi ne, protože bychom si nenechali „vzít“ i další činnosti, které zde založili a těžce vybudovali Češi a dnes to spravují bez zájmu o historii, lidský potenciál firmy se zájmem o zisk. Již slyším názory, kterými se zde obhajují prodeje ať již podniků nebo budov. Oni na to měli finanční kapitál, oni si to odsud neodnesou. U Kyselky vidíme, jaký finanční kapitál investovali tak, aby zachovali ráz, budovy a okolí. Funguje jen výroba. A co ta hrůza u tržnice, která patří také pod minerálku? Nikomu to již léta nevadí. Ano Češi na to neměli finance, ale máme zde orgány, které prodali, ale již nekontrolovali jak se hospodaří. Jak zněli smlouvy, to ví jen zasvěcení. Určitě za tento stav ale nesou odpovědnost naši úředníci , kteří mají toto na starost a měli by nést důsledky. Je dobré, že se konečně naši zástupci na kraji i ve městě Karlovy Vary postavili na stranu lidí, kterým není lhostejné, jak Kyselka dopadla. Nechci být pesimistou, ale vidím to za pět minut dvanáct. Mnoho budov je tak v žalostném stavu, že se budou muset zbourat. Nechtěla bych vidět, jak se p. Mattoni obrací v hrobě. Držím palce a určitě se přidám a pomohu, jak budu moci. Jana Jandová

 

Koty (07.10.2011 00:42)

ale nic se bourat nemusí! vždy lze alespoň část budovy zachránit! případně se postaví replika, nevidím žádný důvod, proč by lázně nemohli fungovat tak jako kdysi, je to jen o tom že se pár lidem nechce... :-( asociace do toho!

 

巨人倍増 (31.12.2015 11:08)

巨人倍増:http://www.chinakanpo.com/product/jrbz.html 五便宝:http://www.chinakanpo.com/product/wubianbao.html 狼一号:http://www.chinakanpo.com/product/langyihao.html 狼1号:http://www.chinakanpo.com/product/langyihao.html 威哥王:http://www.chinakanpo.com/product/weigwang.html 妖姫:http://www.chinakanpo.com/product/yahoji3.html 威哥王:http://www.威哥王通販.com/ 威哥王:http://www.威哥王通販.net/ 紅蜘蛛:http://www.紅蜘蛛通販.net/ 紅蜘蛛:http://www.紅蜘蛛通販.com/ 妖姫:http://www.妖姫.net/ 妖姫:http://www.妖姫.com/ 三便宝:http://www.三便宝.com/ 三便宝:http://www.三便宝.net/ 花痴:http://www.花痴.net/ RU486:http://www.中絶薬.com/ 淫インモラル:http://www.immoralsale.com/ インモラル:http://www.immoralsale.com/ 狼一号:http://www.狼一号.com/ 狼1号:http://www.狼一号.com/ 淫インモラル:http://www.immoralsale.com/ 巨人倍増:http://www.巨人倍増.net/ 狼一号:http://www.xn--4gq48lvu4a.com/ 紅蜘蛛:http://www.chinakanpo.com/product/hzhzyd.html 花痴:http://www.chinakanpo.com/product/huachi.html 三体牛鞭:http://www.chinakanpo.com/product/santiniubian.html 三體牛鞭:http://www.chinakanpo.com/product/stnb.html 蟻力神:http://www.chinakanpo.com/product/irishinhachi.html 男宝:http://www.chinakanpo.com/product/nanbao.html 新一粒神:http://www.chinakanpo.com/product/product/xyls.html 夜夜堅:http://www.chinakanpo.com/product/yyj.html 黒倍王:http://www.chinakanpo.com/product/heibeiwang.html 淫インモラル:http://www.chinakanpo.com/product/immoral.html RU486:http://www.chinakanpo.com/product/zjyrubjzz.html RU486中絶薬:http://www.中絶薬.com/ 中絶薬RU486:http://www.中絶薬.com/ RU486激安:http://www.中絶薬.com/ ru486 通販:http://www.中絶薬.com/ 妖姫 媚薬:http://www.妖姫.com/ 妖姫 販売:http://www.妖姫.com/ 妖姫 通販:http://www.妖姫.com/ 妖姫 効果:http://www.妖姫.com/ 妖姫 媚薬:http://www.妖姫.net/ 妖姫 販売:http://www.妖姫.net/ 妖姫 通販:http://www.妖姫.net/ 妖姫 効果:http://www.妖姫.net/ 粉剤媚薬:http://www.chinakanpo.com/product/cangyf.html V26:http://www.chinakanpo.com/product/sxjf.html 碧生源:http://www.chinakanpo.com/product/bishengyuan.html 中絶薬:http://www.chinakanpo.com/product/zjyrubjzz.html 曲美:http://www.chinakanpo.com/product/qumei.html 催淫薬:http://www.chinakanpo.com/catalog/63.html 勃起促進:http://www.chinakanpo.com/catalog/16.html 媚薬:http://www.女性用媚薬.com/ 勃起促進:http://www.chinakanpo.com/catalog/16.html 中絶薬:http://www.chinakanpo.com/catalog/25.html 曲美:http://www.chinakanpo.com/catalog/25.html 媚薬:http://www.chinakanpo.com/catalog/60.html 催淫薬:http://www.chinakanpo.com/catalog/63.html D10媚薬:http://www.chinakanpo.com/product/meiyao.html 蔵八宝:http://www.chinakanpo.com/product/zbb.html 壮天根:http://www.chinakanpo.com/product/ztg.html 魔根:http://www.chinakanpo.com/product/mgjzc.html FLY D5:http://www.chinakanpo.com/product/cys.html 蒼蝿水:http://www.chinakanpo.com/product/cangyshui.html 片仔廣:http://www.chinakanpo.com/product/pzhnhjdp.html 消渇丸:http://www.chinakanpo.com/product/xiaokewan.html 天天素:http://www.chinakanpo.com/product/tts.html 韓国痩身一号:http://www.chinakanpo.com/product/hgssyhmtx.html

 

Přidat komentář

Položky označené * jsou povinné.

 
 

Zachraňte lázně Kyselka

Asociace sdružení pro ochranu a rozvoj kulturního dědictví ČR
Karolíny Světlé 5, 110 00 Praha 1
e-mail: prezidium@asorkd.cz, web:www.asorkd.cz
IČ: 22 83 87 21