přeskočit k navigaci »

úvod » Aktuality » Aktuálně » Kraj potvrdil pokutu Karlovarským minerálním vodám, ty zažalovaly znovu ASORKD

Kraj potvrdil pokutu Karlovarským minerálním vodám, ty zažalovaly znovu ASORKD

18.03.2012

zařazeno v kategorii: Aktuálně | autor: ASORKD | komentáře: 23

 

Karlovarský kraj potvrdil rozhodnutí odboru státní památkové péče při Magistrátu v Karlových Varech, pokutovat Karlovarské minerální vody za devastaci kulturních památek, které již dvacet let vlastní v západočeských lázních Kyselka.
Neuznal tak odvolání KMV a pokutu potvrdil v plné výši t.j. 1 800 000 Kč.

Vedení společnosti se proti verdiktu Karlovarského kraje ohradilo s tím, že podá správní žalobu, protože čtrnáctidenní lhůtu, ve které úřad posoudil odvolání KMV čítající na šedesát stran, považuje společnost za krajně neobvyklou. Nezvykle krátká doba prý vyvolává pochybnosti o nezávislosti rozhodování institucí v obou stupních řízení.

 „Pro Mattonku by rozhodnutí krajského úřadu zcela jistě nebylo pochybné, pokud by rozhodl byť za jeden den, ale v jejich prospěch,“ glosuje postoj KMV Pavel P. Ries, prezident asociace ASORKD a dodává: „S Mattonkou máme neblahé zkušenosti. Pokud se věci nedějí dle jejich představ, tak to vždy považují za spiknutí, což názorně předvedli při veřejném slyšení v Senátu, kde iniciativu za záchranu lázní v Kyselce prohlásili za zmanipulovanou s cílem zničit KMV“

Mattonka znovu žaluje ASORKD

Na sklonku minulého roku podal don Alessandro Pasquale, generální ředitel KMV, žalobu na ASORKD. Žaloba se odvolává na ochranu osobnosti, protože jsme KMV nazvali devastátory kulturního dědictví v Kyselce, což si A. Pasquale vztahuje i na sebe.
V lednu byla žaloba podavatelem stažena a Pasquale zaplatil asociaci 15 000 Kč za náklady spojené s právní službou. „Pasqualeho peníze budou použity na tisk propagačních letáků,“ uvedl tehdy Martin J. Kadrman, viceprezident ASORKD.

„V únoru jsme převzali druhou žalobu, naše právní oddělení vedené JUDr. Petrem Kužvartem se k žalobě vyjádřilo a v pondělí jej předáváme Městskému soudu v Praze. Samozřejmě KMV za devastátory považujeme a nynější potvrzená pokuta za porušení památkového zákona to jen dokládá. Znovu opakujeme že KMV devastátory kulturního dědictví v Kyselce jsou a dokud neopraví kulturní památky ve svém majetku, tak devastátory zůstanou,“ uzavírá Martin J. Kadrman. 

 

Pro zvětšení klikněte na Vámi zvolenou fotografii.

 

« další aktuality z kategorie: Aktuálně

« zpět na seznam aktualit

Komentáře: přidat další

Petr Kořán (19.03.2012 13:26)

Pasquale bude furt dokola dávat na Vás nesmyslné žaloby, že ho to vůbec baví...

 

Arnošt Roman (19.03.2012 14:00)

Nemělo by vůbec žádnou logiku, ba co víc, bylo by v rozporu se zdravým rozumem, kdyby Krajský úřad Karlovy Vary nerozhodl, tak jak rozhodl. Jsem přesvědčen, že ani další odvolání KMV nemůže dopadnout jinak. Pasquale byl, je a dokud mu to někdo nezatrhne, bude i nadále pouze devastátor kulturní památky v podobě lázní Kyselka. Je to podle mého názoru barbar, který bezostyšně drancuje přírodní bohatství ČR, bezohledu na vše a všechny kolem. Je politováníhodné, že primátor města Karlovy Vary Kulhánek a jeho náměstek Klsák, jsou v podstatě jeho zastánci a obhájci. Důvodů jejich postojů může být několik. Stále mi však chybí nějaké závěry, ve vztahu k druhému devastátorovi této kulturní památky. Je to bývalá společnost C.T.S.DUO, s.r.o, která vlastní další památkové objekty v tomto lázeňském komplexu, a které jsou ve stejně žalostném stavu. Tato společnost, ve snaze oddálit sankci, přelakovala název na RIS Revitalizační investiční společnost, spol. s r.o - viz. výpis z OR. Vedle toho by bylo asi zajímavé přečíst si zápisy z vystoupení Pasquala a jeho bílého koně Dostála, při veřejném slyšení v Senátu PSP ČR, ze dne 12.12.2011. Škoda, že ASORKD nemá tyto přepisy stále k dispozici. Stále věřím, že úsilí na záchranu lázní v Kyselce, zejména díky ASORKDu bude korunováno úspěchem. Pane Riesi a Kadrmane, Vám a Vašim spolupracovníkům patří velký dík všech karlovaráků a kulturních lidí v této zemi.

 

ASORKD (19.03.2012 23:09)

Pane Romane, správní řízení s druhým vlastníkem se připravuje a přelakování firmy mu nepomůže. Co se týká zápisů ze slyšení, připravujeme pro signatáře petice a pro veřejnost něco lepšího, a to kompletní uvedení celého audiozáznamu slyšení. Trochu to trvalo než jsme jej ze Senátu získali. Senát dokonce musel o našem požadavku rozhodnout, protože jsme údajně byli první, kdo audiozáznam ze slyšení požadoval. Rozhodnutí, že můžeme záznam zveřejnit nakonec padlo s odůvodněním, že se jednalo o veřejné slyšení a tedy nic nebrání, aby audiozáznam mohl být na našich stránkách zveřejněn. Nesmíme jen do něj v žádném případě jakkoliv zasahovat či uvádět z něj jen úryvky. Mějte tedy ještě chvilku strpení, připravujeme jeho uvedení i s uvedením časových údajů, v které části záznamu, co najdete a písemně chceme vyjmout ze záznamu citace některých argumentačních lahůdek Dona Pasquala a jeho skupiny.

 

Veronika (21.03.2012 18:09)

Ano ,díky Vám Pane Riesi a Kadrmane se snad něco pohne.Pevně doufám že i já přispěji troškou do mlýna.Firma která má Lázně ve vlastnictví už tolikrát změnila název,ale pořád je to ta stejná cháska.

 

Marcela (23.03.2012 07:12)

Je to dobré, ale nezlobte se, já neuvěřím, dokud se nebudou lázně Kyselka renovovat. V této společnosti je tolik špíny a korupce, že opravdu nejásám nad tímto dílčím úspěchem. Ale snad se konečně hnuly ledy. Vypadá to, jako by se Karlovarský kraj zalekl té masy lidí, která za Kyselku bojuje.

 

monika raková (23.03.2012 08:56)

Moc a od srdce vám fandíme,nedejte se odradit,přeji našemu státu více takových statečných pánů Riesů a Kadrmanů !

 

dagmar (23.03.2012 10:36)

Pokuta je sice fajn, ale je třeba více tlačit na opravy, jinak se lázně kysela zdemolují samy, prostě spadnou a pak už nebude co opravovat. A o to devastátorům jde v první řadě. v každém případě díky za Vaši práci a její výsledky!!!

 

Jitka Fašianoková (23.03.2012 10:48)

Zajímalo by mne velmi, jak by se Italové postavili k takové kauze, kdybychom my jako "podnikatelé" devastovali JEJICH KULTURNÍ DĚDICTVÍ ? To bych ráda slyšela odpověď odpověď toho arogantního zlatokopa Pasquale !!! Jsem v právu a jsem přesvědčená, že každá jiná země by si nenachala cizáky devastovat památky !!!

 

Lukáš Podhorský (23.03.2012 11:09)

v rychlosti a ve zkratce: prostě paráda! jen tak dál, držím palce!!!

 

HÁLA (23.03.2012 13:31)

Jitka Fašianoková,jen plně souhlasím.

 

Tomáš (23.03.2012 13:42)

Je mi třicet let a nemyslím si,že se někdy se svými vnoučaty do opravených lázní podívám.Nicméně díky za snahu.V jiných zemích by se firma,jenž nosí zakladatelovo jméno objekt snažila už kvůli reklamě a tradici opravit .Bohužel jsme v čechách,kde se jen krade,nebo nás dojí cizáci.Já alespoň už Mattoni vodu nekupuji,stejně bůhví co tam do těch láhví cpou s původním pramenem to asi nic společného nemá.Jak říká reklama- Mattoni už není.Alespoň díky že jsem zjistil jaké hyeny nemám podporovat.

 

Gita Pechová (23.03.2012 13:57)

Souhlasím s Tomášem,Mattonku jsem nekoupila už několik let a nekoupím,nebudu ty syčáky ještě podporovat...

 

Irena (23.03.2012 14:34)

Absurdní příběh. Věřím v dobrý konec. Souhlasím s Tomášem.

 

Dušan Frantál (23.03.2012 14:53)

Co kdybychom to obrátili;nechme se pozvat pozvat panem Pasqualem do jeho vlasti a započněme s devastací např.Colosea v Řimě nebo podobné památky-co by na to řekl.I když podle jeho jednání soudím, že těmto bezohledným penězokopům zřejmě není a mám obavu, že nikdy nebude nic svatého.Ale ono se ne nadarmo říká:"Na každé prase čeká řezník!!"Naprosto souhlasím s "předkomentátory"- piju všechny jiné nápoje - kromě Mattoni!!!

 

Roman Šantroch (23.03.2012 15:05)

Blahopřeji k prvnímu velkému úspěchu!!! A děkuji iniciátorům petice... Každopádně by úředníci měli značně tlačit na termíny a sázet další pokuty, protože je KMV nebudou dodržovat. No to by bylo, aby se z těch darebáků peníze na záchranu nevytáhly. Všechno má v zásadě jednoduché řešení. A když se chce, i Pasqualle zaplatí :-))

 

Petr (23.03.2012 20:59)

Co takhle kontaktovat italské novináře s tím, jak se jejich ctihodný občan Pasqualle mimo dohled vlastního národa, kolébky to evropské kulturnostii chová. 4i zaplatit inzerci s podobnou zprávou v italském tisku?

 

Horák (24.03.2012 13:18)

První úspěch je důkazem,že občanské iniciativy na podporu správných věcí mohou být smysluplné.Poděkování patří především pánům Riesovi a Kadrmanovi.Přesto se domnívám,že na tyto bezohledné penězokopy by platilo pouze vyvlastnění.Nerostné bohatství (včetně minerálních pramenů)by měl vlastnit pouze stát.

 

Václav (27.03.2012 23:06)

Jak se chová pan Pasqualle na dobytém území všichni dobře vidíme. Ale daleko více by mě zajímalo kdo byl ten a nebo kdo jsou ti co mu umožnili drancovat přírodní zdroje naší země. To jsou prvotní viníci!

 

Standa (31.03.2012 12:02)

Prosím, nepřirovnávejte KMV, zlatokopa Pasquale, bílého koně Dostála a společnost C.T.S.DUO, s.r.o, a podobné darebáky k jakémukoliv zvířeti. Ve zvířecí říši nic podobného neexistuje a hyeny jsou jedny z nejcharakternějších zvířat (např. co se týká peče o potomstvo apod.) Stále souhlasím s tím, že bychom si neměli nechat drancovat přírodní bohatství a to jak cizáky tak i našinci. Mějte se všichni, kterým nejsou lhostejné podobné případy, moc a moc krásně.

 

http://www.canadagooser.com/ (05.03.2014 08:41)

Gucci Outlet Online, http://www.guccishoesfactories.net/ Ralph Lauren UK, http://www.ralphwlaurenpolo.com/ Polo Ralph Lauren, http://www.ralphlaurenuker.com/ Polo Outlet Store Online, http://www.polo-outletstore.com/ Canada Goose Jackets, http://www.canadagooser.com/ Monster Beats Outlet, http://www.discountbeatsbydresale.com/ North Face Outlet Online, http://www.northsclearance.com/ Michael Kors Outlet Online, http://www.michaelkors.so/ Burberry Bags Outlet, http://www.burbagssale2013.com/ Longchamp Sacs Sortie, http://www.saclongchamppairs.com/ Hollister Abercrombie Outlet, http://www.cheaphollistersale.co.uk/ Michael Kors Outlet, http://www.michaelkorstates.com/ North Face Outlet Online, http://www.north-faceoutletonlines.net/ Marc Jacobs Bags Outlet, http://www.marcjacobsonsale.com/ Coach Factory Outlet, http://www.coach-factoryy.com/ Coach Purses On Sale, http://www.coachxpursesonsale.com/ Coach Outlet, http://www.coach-outletusa.com/

 

wq (20.07.2015 11:51)

tory burch sandals, http://www.tory-burch-outlet.in.net/ tory burch sandals, http://www.tory-burchoutlet.us.com/ true religion jeans, http://www.true-religion.com.co/ true religion, http://www.truereligionjeans.net.co/ true religion jeans outlet, http://www.truereligion-outlet.com.co/ ugg, http://www.uggaustralia.net.co/ ugg australia, http://www.uggboots.net.co/ swarovski jewelry, http://www.swarovskicrystal.com.co/ swarovski, http://www.swarovskijewelry.com.co/ swarovski, http://www.swarovski-uk.org.uk/ north face jackets, http://www.the-northface.com.co/ northface, http://www.the-northface.in.net/ north face, http://www.thenorth-face.org.uk/ the north face, http://www.thenorthface.us.org/ the north face, http://www.thenorthfacejackets.in.net/ thomas sabo, http://www.thomas-sabo-uk.co.uk/ tiffany jewelry, http://www.tiffanyandco.net.co/ ray bans, http://www.cheaprayban.com.co/ shoes outlet, http://www.cheapshoes.com.co/ ugg boots, http://www.cheapuggboots.eu.com/ flat iron, http://www.chiflatiron.net.co/ christian louboutin shoes, http://www.christian--louboutin.in.net/ louboutin, http://www.christianlouboutin.org.uk/ christian louboutin outlet, http://www.christianlouboutinshoes.jp.net/ coachoutlet.com, http://www.coachfactory-outlet.co.com/ coach factory outlet, http://www.coachfactoryoutletonline.co.com/ coach outlet online usa, http://www.coach-handbags.com.co/ coach outlet online, http://www.coachoutlet-online.com.co/ coach store outlet online, http://www.coachoutletstore.net.co/ coach outlet online, http://www.coachoutletstore-online.com.co/ chanel bags, http://www.coco-chanelbags.com.co/ converse sneakers, http://www.converse.net.co/ burberry handbags, http://www.designerhandbagsoutlet.com.co/ eyeglasses stores, http://www.eyeglassesonline.us.org/ eyeglasses frames, http://www.eyeglassframes.us.org/ ralph lauren clothes, http://www.fashion-clothing.us.com/ ferragamo shoes, http://www.ferragamo.com.co/ salvatore ferragamo, http://www.ferragamoshoes.net/ ghd, http://www.ghdhairstraightener.com.co/ gucci outlet, http://www.gucci.me.uk/ gucci outlet, http://www.guccihandbags.net.co/ gucci sale, http://www.gucci-outlet.in.net/ gucci belts, http://www.gucci--outlet.com.co/ gucci shoes uk, http://www.guccishoes.net.co/ gucci handbags, http://www.guccishoes.us.org/ hermes birkin, http://www.hermes.club/ hermes, http://www.hermesbirkin.biz/ hermes belt, http://www.hermesoutlet.top/ hollisterco, http://www.hollister.us.org/ hollister coupons, http://www.hollisterclothing-store.in.net/ insanity workout calendar, http://www.insanityworkout.net.co/ phone cases, http://www.iphone-cases.us/ jimmy choo, http://www.jimmychoo.net.co/ air jordan retro, http://www.jordanretro.org/ jordan retro, http://www.jordan-shoes.com.co/ juicy couture outlet, http://www.juicycouture.com.co/ juicy couture handbags, http://www.juicycoutureoutlet.net.co/ kate spade handbags, http://www.kate-spade.com.co/ kate spade, http://www.katespade-outlet.com.co/ kate spade, http://www.kate-spades.com/ long champ, http://www.longchamp.us.org/ longchamp handbags, http://www.longchamp.com.co/ red bottom shoes, http://www.louboutin.jp.net/ louis vuitton, http://www.louis-vuittoncanada.ca/ louis vuitton outlet online, http://www.louisvuitton.jp.net/ louis vuitton uk, http://www.louis--vuitton.org.uk/ louis vuitton outlet, http://www.louisvuitton.so/ louis vuitton outlet online, http://www.louisvuittonas.com/ burberry outlet, http://burberry.outletnow.net/ christian louboutin outlet, http://christian.louboutin-outlet.net/ tory burch sandals, http://toryburch.salesandals.net/ abercrombie and fitch, http://www.abercrombieand-fitch.com.co/ abercrombie and fitch, http://www.abercrombiefitch.us.com/ abercrombie, http://www.abercrombie-kids.us.com/ nike huarache, http://www.air-huarache.co.uk/ air jordan, http://www.airjordans.us/ air jordan shoes, http://www.airjordanshoes2015.com/ nike air max 2015, http://www.airmax-2015.org/ air max, http://www.airmax-90.org/ babyliss pro, http://www.babyliss-pro.net/ basketball shoes, http://www.basketballshoes.com.co/ beats by dre outlet, http://www.beatsbydrdre.co.com/ beats by dre, http://www.beatsbydre.com.co/ monster beats outlet, http://www.beats-by-dre.com.co/ beats headphones, http://www.beatsheadphones.in.net/ bottega, http://www.bottega.us/ burberry outlet online, http://www.burberryhandbags.net.co/ burberry, http://www.outlet-burberry.in.net/ burberry outlet, http://www.burberryoutlet.org.uk/ burberry factory, http://www.burberry-outletonline.com.co/ burberry, http://www.burberryoutlet-online.in.net/ cheap calvin kleins, http://www.calvinklein.co.com/ celine bags, http://www.celinebags.org/ chanel bags, http://www.chanelhandbags.net.in/ softball bats, http://www.cheap-baseballbats.net/ christian louboutin outlet, http://www.christianlouboutinshoes.ar.com/ baseball jerseys, http://www.cheap-jerseys.us.org/ air jordan shoes, http://www.cheap-jordans.net/ michael kors handbags clearance, http://www.cheapmichaelkors.us.org/ nike outlet, http://www.cheap-nikeshoes.net/ oakley sunglasses cheap, http://www.cheapoakley.us.org/ oakley outlet, http://www.cheapoakleysunglasses.ar.com/ oakley sunglasses, http://www.cheap-oakleysunglasses.in.net/ louis vuitton outlet, http://www.louisvuitton-outlet.com.co/ louis vuitton handbags, http://www.louisvuitton-outlets.us/ marc jacobs bags sale, http://www.marcjacobsonsale.com/ mcm bags, http://www.mcm-bags.net/ mcm handbags, http://www.mcmhandbags.com.co/ michael kors outlet store, http://www.michaelkors.so/ michael kors outlet online, http://www.michael--kors.us.com/ michael kors outlet, http://www.michaelkorsbags.us.org/ oakley sunglasses, http://www.oakleysunglasses.gr.com/ oakley sunglasses cheap, http://www.oakleysunglassescheap.in.net/ oakley sunglasses, http://www.oakleysunglassesoutlet.com.co/ omega watches, http://www.omegawatches.us.com/ pandora charms, http://www.pandora-charms.org.uk/ pandora jewelry, http://www.pandorajewelry.com.co/ polo outlet, http://www.polo-outlets.com/ prada outlet, http://www.pradahandbags.net.co/ prada handbags, http://www.pradahandbags.com.co/ prada shoes for men, http://www.pradashoes.com.co/ polo ralph lauren outlet, http://www.ralph-lauren.org.uk/ ralph lauren outlet, http://www.ralphlaurenoutlet.us.com/ ralph lauren uk, http://www.ralphlauren-outlet.org.uk/ ralph lauren polos, http://www.ralphlaurenoutletonline.com.co/ ralph lauren outlet online, http://www.ralphlaurenoutletonline.in.net/ ralph lauren outlet, http://www.ralphlaurenpolo.in.net/ ray-ban, http://www.ray-ban-outlet.us.com/ ray ban outlet, http://www.raybans.us.org/ ray ban, http://www.rayban-sunglasses.org.uk/ ray ban sunglasses outlet, http://www.rayban-sunglasses.us.org/ ray ban sunglasses, http://www.raybansunglassesoutlet.net.co/ cheap ray ban, http://www.raybanwayfarer.in.net/ michael kors uk, http://www.michaelkorshandbags.org.uk/ michael kors, http://www.michael-kors-handbags.us.com/ michael kors outlet online sale, http://www.michaelkorsoutlet.ar.com/ michael kors purses, http://www.michael-kors-outlet.us.org/ michael kors handbags, http://www.michaelkorsoutlet-online.ar.com/ michael kors, http://www.michael-kors-outlet-online.us.org/ , http://www.michaelkorsoutletonline-sale.us.com/ michael kors uk, http://www.michaelkors-uk.org.uk/ mont blanc pens, http://www.montblanc--pens.net/ new balance, http://www.newbalance-outlet.org/ nike air max, http://www.nike-air-max.us/ nike factory, http://www.nikefactory.org/ nike free, http://www.nikefree5.net/ nike free run, http://www.nikefree-run.net/ nike free, http://www.nikefree-run.org.uk/ air jordans, http://www.jordanrelease-dates.net/ nike mercurial, http://www.nikemercurial.net/ nike roshe, http://www.nikerosherun.us/ nike outlet store, http://www.nikestore.us/ north face, http://www.northface.us.org/ north face clearance, http://www.northfaceoutlet.com.co/ oakley outlet, http://www.oakleyoutlet.us.org/ knockoff handbags, http://www.replicahandbags.com.co/ omega watches, http://www.replica-watches.us.com/ jordan release dates, http://www.retro-jordans.com/ replica watches, http://www.rolex-watches.me.uk/ roshe run, http://www.rosherun.org.uk/ roshe runs, http://www.rosheruns.us/ ferragamo shoes, http://www.salvatoreferragamo.in.net/ indoor soccer shoes, http://www.soccer-shoes.org/ easton bats, http://www.softball-bats.us/ supra shoes, http://www.suprashoe.net/ tiffany co, http://www.tiffanyjewelry.us.org/ timberland shoes, http://www.timberlandboots-outlet.net/ timberland outlet, http://www.timberlandshoes.com.co/ tommy hilfiger coupons, http://www.tommyhilfiger.net.co/ tommy hilfiger, http://www.tommy-hilfigeroutlet.com/ toms shoes, http://www.tomshoes-outlet.com/ tom's shoes, http://www.toms--outlet.in.net/ toms shoes outlet, http://www.toms-shoes.com.co/ uggs, http://www.uggbootsclearance.com.co/ ugg boots clearance, http://www.uggsonsale.com.co/ uggs on sale, http://www.uggsoutlet.com.co/ coach outlet store, http://www.uptocoachoutlet.com/ vans outlet, http://www.vansshoes.us/ wedding dress, http://www.weddingdressesuk.org.uk/ lululemon outlet, http://www.yogapants.com.co/ cheap ugg boots, http://www.ugg-boots.us.org/ ralph lauren outlet online, http://www.poloralphlaurenoutlet.net.co/ burberry handbags, http://www.burberryoutletonline.ar.com/ toms outlet, http://www.toms-outlet.net.co/ michael kors outlet online, http://www.michaelkors.in.net/ hollister co, http://www.hollisterclothing.in.net/ new balance store, http://www.newbalance-shoes.org/ converse sneakers, http://www.converses-shoes.net/ lululemon outlet, http://www.lululemonoutlet.com.co/ cheap jerseys, http://www.nfl-jerseys.in.net/ nfl jerseys, http://www.cheapjerseys.us.org/ rolex watches, http://www.rolex-watches.us.com/ omega watches, http://www.rolexwatchesforsale.us.com/ p90x, http://www.p90xworkout.in.net/ giuseppe zanotti, http://www.giuseppezanotti.com.co/ mac cosmetics, http://www.maccosmetics.net.co/ instyler, http://www.instyler.in.net/ mizuno, http://www.mizunorunning.net/ purses and handbags, http://www.handbagsoutlet.com.co/ hilfiger outlet, http://www.hilfigeroutlet.in.net/ ed hardy clothing, http://www.edhardy.in.net/ levis jeans, http://www.levisjeans.com.co/ bcbg max azria, http://www.bcbgdresses.net/ christian louboutin shoes, http://www.christianlouboutinoutlet.net.co/ tory burch handbags, http://www.toryburchsale.com.co/ prada outlet, http://www.pradaoutlet.com.co/ longchamp outlet, http://www.longchamp-handbags.in.net/ longchamp, http://www.longchampoutlet.com.co/ chanel bags, http://www.chanel-bags.com.co/ true religion jeans outlet, http://www.truereligion-outlet.us.org/ abercrombie fitch, http://www.abercrombie-and-fitch.us.com/ bebe clothing, http://www.bebeclothing.net/ harrods london, http://www.harrods-london.co.uk/ gucci handbags, http://www.guccishoes.com.co/ ralph lauren outlet, http://www.ralphlaurenoutletonline.us.org/ yoga pants, http://www.lululemoncanada.ca/ lululemon canada, http://www.yoga-pants.ca/ nike canada, http://www.nike-shoes-canada.ca/ pandora, http://www.pandora-charms-canada.ca/ watches canada, http://www.rolex-watches-canada.ca/ michael kors canada, http://www.michael-kors-canada-outlet.ca/ adidas shoes, http://www.adidas--canada.ca/ north face, http://www.the-north-face.ca/ polo ralph, http://www.ralph-lauren.ca/ rayban outlet, http://www.ray--ban.ca/ christian louboutin, http://www.christian-louboutin-shoes.ca/ nike air max, http://www.nike-air-max.ca/ bcbg max azria, http://www.bcbg-max-azria.ca/ tiffany, http://www.tiffanyandco-canada.ca/ abercrombie kids, http://www.hollistercanada.ca/ abercrombie, http://www.abercrombie-and-fitch.ca/ oakley sunglasses, http://www.oakley-sunglasses-canada.ca/ wedding dresses, http://www.wedding--dresses.ca/ swarovski canada, http://www.swarovskicanada.ca/ tommy hilfiger, http://www.tommy-hilfiger-canada.ca/ new balance, http://www.new-balance.ca/ burberry, http://www.burberrycanada.ca/ uggs canada, http://www.uggscanada.ca/

 

狼1号 (31.12.2015 10:49)

催淫カプセル:http://www.okkanpo.com/Product/245.html ok漢方:http://www.okkanpo.com/ アフリカ超人:http://www.okkanpo.com/Product/571.html 街頭覇王睾丸素カプセル:http://www.okkanpo.com/Product/652.html 徳国公牛:http://www.okkanpo.com/Product/657.html 壮根精華素:http://www.okkanpo.com/Product/336.html 壮根精華素 6錠入り:http://www.okkanpo.com/Product/158.html 超強 黒倍王:http://www.okkanpo.com/Product/187.html リドスプレー :http://www.okkanpo.com/Product/155.html 精力剤:http://www.okkanpo.com/catalog/energy.html 漢方薬:http://www.okkanpo.com/catalog/kanpou.html 中絶-避妊薬:http://www.okkanpo.com/catalog/hininn.html 紅蜘蛛:http://www.okkanpo.com/product/167.html 威哥王:http://www.okkanpo.com/product/8.html 三體牛鞭:http://www.okkanpo.com/product/437.html V26:http://www.okkanpo.com/product/324.html 勃起促進:http://www.okkanpo.com/catalog/penis-erectile.html 五便宝:http://www.okkanpo.com/product/222.html 天天素:http://www.okkanpo.com/product/360.html 淫インモラル:http://www.okkanpo.com/Product/495.html インモラル:http://www.okkanpo.com/Product/477.html 蔵八宝:http://www.okkanpo.com/Product/445.html 新一粒神:http://www.okkanpo.com/product/444.html SEX DROPS:http://www.okkanpo.com/product/88.html 女性用媚薬:http://www.okkanpo.com/catalog/Aphrodisiac.html 女用媚薬:http://www.okkanpo.com/catalog/Aphrodisiac.html RU486:http://www.okkanpo.com/Product/398.html 三体牛鞭:http://www.okkanpo.com/product/437.html 妖姫:http://www.okkanpo.com/Product/479.html D5原液:http://www.okkanpo.com/product/63.html 三體牛鞭:http://www.okkanpo.com/product/437.html 三便宝:http://www.okkanpo.com/Product/395.html セックスドロップ:http://www.okkanpo.com/product/277.html 曲美:http://www.okkanpo.com/product/371.html 精力剤:http://www.okkanpo.com/catalog/energy.html 中絶薬:http://www.okkanpo.com/catalog/Interruption.html 滋養強壮:http://www.okkanpo.com/catalog/Nutrition.html ペニス増大:http://www.okkanpo.com/catalog/Penis-increase.html プロコミルスプレー:http://www.okkanpo.com/product/191.html 蟻力神:http://www.okkanpo.com/product/159.html 巨人倍増:http://www.okkanpo.com/product/133.html 絶對高潮:http://www.okkanpo.com/product/245.html リドスプレー:http://www.okkanpo.com/product/155.html 紅蜘蛛:http://www.okkanpo.com/product/167.html 狼1号:http://www.okkanpo.com/Product/99.html 三鞭粒:http://www.okkanpo.com/product/436.html 狼1号:http://www.okkanpo.com/Product/99.html 男宝:http://www.okkanpo.com/Product/237.html 夜夜堅:http://www.okkanpo.com/Product/35.html 壮天根:http://www.okkanpo.com/Product/194.html

 

紅蜘蛛 (31.12.2015 11:17)

巨人倍増:http://www.chinakanpo.com/product/jrbz.html 五便宝:http://www.chinakanpo.com/product/wubianbao.html 狼一号:http://www.chinakanpo.com/product/langyihao.html 狼1号:http://www.chinakanpo.com/product/langyihao.html 威哥王:http://www.chinakanpo.com/product/weigwang.html 妖姫:http://www.chinakanpo.com/product/yahoji3.html 威哥王:http://www.威哥王通販.com/ 威哥王:http://www.威哥王通販.net/ 紅蜘蛛:http://www.紅蜘蛛通販.net/ 紅蜘蛛:http://www.紅蜘蛛通販.com/ 妖姫:http://www.妖姫.net/ 妖姫:http://www.妖姫.com/ 三便宝:http://www.三便宝.com/ 三便宝:http://www.三便宝.net/ 花痴:http://www.花痴.net/ RU486:http://www.中絶薬.com/ 淫インモラル:http://www.immoralsale.com/ インモラル:http://www.immoralsale.com/ 狼一号:http://www.狼一号.com/ 狼1号:http://www.狼一号.com/ 淫インモラル:http://www.immoralsale.com/ 巨人倍増:http://www.巨人倍増.net/ 狼一号:http://www.xn--4gq48lvu4a.com/ 紅蜘蛛:http://www.chinakanpo.com/product/hzhzyd.html 花痴:http://www.chinakanpo.com/product/huachi.html 三体牛鞭:http://www.chinakanpo.com/product/santiniubian.html 三體牛鞭:http://www.chinakanpo.com/product/stnb.html 蟻力神:http://www.chinakanpo.com/product/irishinhachi.html 男宝:http://www.chinakanpo.com/product/nanbao.html 新一粒神:http://www.chinakanpo.com/product/product/xyls.html 夜夜堅:http://www.chinakanpo.com/product/yyj.html 黒倍王:http://www.chinakanpo.com/product/heibeiwang.html 淫インモラル:http://www.chinakanpo.com/product/immoral.html RU486:http://www.chinakanpo.com/product/zjyrubjzz.html RU486中絶薬:http://www.中絶薬.com/ 中絶薬RU486:http://www.中絶薬.com/ RU486激安:http://www.中絶薬.com/ ru486 通販:http://www.中絶薬.com/ 妖姫 媚薬:http://www.妖姫.com/ 妖姫 販売:http://www.妖姫.com/ 妖姫 通販:http://www.妖姫.com/ 妖姫 効果:http://www.妖姫.com/ 妖姫 媚薬:http://www.妖姫.net/ 妖姫 販売:http://www.妖姫.net/ 妖姫 通販:http://www.妖姫.net/ 妖姫 効果:http://www.妖姫.net/ 粉剤媚薬:http://www.chinakanpo.com/product/cangyf.html V26:http://www.chinakanpo.com/product/sxjf.html 碧生源:http://www.chinakanpo.com/product/bishengyuan.html 中絶薬:http://www.chinakanpo.com/product/zjyrubjzz.html 曲美:http://www.chinakanpo.com/product/qumei.html 催淫薬:http://www.chinakanpo.com/catalog/63.html 勃起促進:http://www.chinakanpo.com/catalog/16.html 媚薬:http://www.女性用媚薬.com/ 勃起促進:http://www.chinakanpo.com/catalog/16.html 中絶薬:http://www.chinakanpo.com/catalog/25.html 曲美:http://www.chinakanpo.com/catalog/25.html 媚薬:http://www.chinakanpo.com/catalog/60.html 催淫薬:http://www.chinakanpo.com/catalog/63.html D10媚薬:http://www.chinakanpo.com/product/meiyao.html 蔵八宝:http://www.chinakanpo.com/product/zbb.html 壮天根:http://www.chinakanpo.com/product/ztg.html 魔根:http://www.chinakanpo.com/product/mgjzc.html FLY D5:http://www.chinakanpo.com/product/cys.html 蒼蝿水:http://www.chinakanpo.com/product/cangyshui.html 片仔廣:http://www.chinakanpo.com/product/pzhnhjdp.html 消渇丸:http://www.chinakanpo.com/product/xiaokewan.html 天天素:http://www.chinakanpo.com/product/tts.html 韓国痩身一号:http://www.chinakanpo.com/product/hgssyhmtx.html

 

Přidat komentář

Položky označené * jsou povinné.

 
 

Zachraňte lázně Kyselka

Asociace sdružení pro ochranu a rozvoj kulturního dědictví ČR
Karolíny Světlé 5, 110 00 Praha 1
e-mail: prezidium@asorkd.cz, web:www.asorkd.cz
IČ: 22 83 87 21