přeskočit k navigaci »

úvod » Aktuality » Aktuálně » Lidé Mattonce zdarma rekultivují pozemky

Lidé Mattonce zdarma rekultivují pozemky

04.06.2013

zařazeno v kategorii: Aktuálně | autor: ASORKD | komentáře: 45

 

Kyselka, 4. června 2013

Asociace ASORKD, stejně tak občané Kyselky a dalších přilehlých obcí, přijali s nadšením zprávu o zahájení záchranných prací obecně prospěšné společnosti Lázně Kyselka, za jejímž vznikem stojí takzvané Karlovarské minerální vody.

Obecně prospěšná společnost zkulturnila nejbližší okolí nárožní věže Jindřichova dvora, z něhož již několik let provizorně vytéká z gumové hadice Ottův pramen. Najatí pracovníci dokonce posekali mnoho let neudržovaný park, který obklopuje restauraci.

Činnost o.p.s. Lázně Kyselka je důležitá nejen pro faktickou záchranu tohoto ojedinělého urbanistického komplexu, její činnost je však důležitá zejména z psychologického důvodu. Lidé již téměř přestali věřit tomu, že by bylo možné památky zachránit. Nyní, když po osmi měsících od ohlášení svého vzniku o.p.s. začala fakticky fungovat, se občané sami nabízejí, že pomohou. A o.p.s. je vítá s otevřenou náručí.

Lidé tak nejen prořezávají náletové křoviny, ale společně se svými dětmi například čistí vodopád. „Ochotu lidí pomoci je třeba ocenit. Málokdo by v dnešní době řekl, že lidé pomohou zdarma, jen pro své nadšení. Občané však zřejmě netuší, že zdarma rekultivují pozemky firmě, která má roční obrat tři miliardy korun! Není to donu Alessandru Pasquale hloupé? Ano, je levnější, když vám někdo zrekultivuje pozemky zdarma, než aby Vám tam pracovali placení dělníci z východu. Má to ale tento minerálkový gigant zapotřebí?“ ptá se viceprezident ASORKD Martin J. Kadrman.

Asociace opakovaně upozorňuje na to, že do o.p.s. byly nepochopitelně vloženy jen samotné zchátralé památky. Podstata lázní, tedy více jak 25 000m2 lázeňských pozemků, které KMV v říjnu 2010 potají koupily od svého bílého koně, předchozího vlastníka lázní, firmy C.T.S.-DUO, si ponechaly. O.P.S. se však s KMV údajně dohodla na dlouhodobém pronájmu pozemků. „Tomu nerozumím. Pan Lažanský nás v prosinci na osobním jednání ujišťoval, že pokud by do o.p.s. neměly být vloženy pozemky, projekt nemá smysl a vystoupí z toho. Teď už mu ohlodaná kost v podobě budov bez přístupových cest nevadí?“, podivuje se prezident ASORKD Pavel P. Ries a dodává, že se možná za vším skrývá úhybný manévr KMV.

„Prokázali jsme personální i ekonomické propojení mezi předchozím vlastníkem lázní a firmou, která ovládá KMV. Při své poslední návštěvě pan Rudolf von Mattoni veřejně vyzval KMV i C.T.S.-DUO, aby vlastnictví v Kyselce zprůhlednili. C.T.S.-DUO bylo upozaděno a jeho roli převzala Mattonkou iniciovaná o.p.s.,“ upozorňuje Ries a své obavy nad pozadím majetkové transakce dokládá i na postoji tehdejší starostky obce Petry Hoffmannové. Ta ještě v říjnu minulého roku váhala s podpisem zakládací listiny, protože čekala na slíbený převod pozemků. Ten se však nekonal, starostka i přesto svůj podpis k listině připojila.

http://zpravy.idnes.cz/obecne-prospesna-spolecnost-pomuze-laznim-kyselka-fx3-/domaci.aspx?c=A121018_1842316_vary-zpravy_slv

Asociace svoji ochotu pomoci o.p.s. lázně Kyselka i nadále deklaruje. „Ópéesce pomůžeme, projeví-li zájem. Užitečnými idioty však být nechceme. Stávající majetkový stav je postavený na hlavu a dlouhodobě neudržitelný. Poškozuje to důvěryhodnost celého projektu. Informovali jsme již o tom i pana Mattoniho. Věříme, že se do toho vloží svojí nezpochybnitelnou autoritou,“ dodal Kadrman.

 

 

Pro zvětšení klikněte na Vámi zvolenou fotografii.

 

« další aktuality z kategorie: Aktuálně

« zpět na seznam aktualit

Komentáře: přidat další

Hanka (05.06.2013 09:04)

:-) Tak jsem se dozvěděla , že jsem užitečný idiot :-))) No , je to pro mě poklona, je to lepší, než být "idiot neužitečný" :-) Že pane Kadrmane :-) Mimochodem, tuto fotografii jsem dovolila prezentovat panu Peroutovi,potažmo OPSce.. nikoliv vám.. Krásný den nám všem bláznům bláznivejm :-)

 

Věra (05.06.2013 09:27)

Cože? Ty pozemky nejsou ops?! Logický mi přijdou dvě varianty. Buď si je Mattonka nechá a dá je do dlouhodobého pronájmu ops, ale pak by bylo slušné, kdyby je Mattonka nejdřív vyčistila, peněz na to má dost. Nebo je Mattonka daruje ops a pak chápu, že si je ops sama a za pomocí nás, lidí z Kyselky a okolí vyčistí. Ale tak jak to je, mi to přijde na hlavu.

 

Emil (05.06.2013 12:00)

kokám,že si tu asociace filtruje komentáře,jak se jí hodí.Byl tu ráno příspěvěk pana Jana,který reagoval na ujetost tohoto tématu a nejednou zmizel.Ne,tady nejde vůbec o záchranu lázní,tady jde o vlastní presentaci a manipulaci s veřejným míněním,tedy bulvár.

 

ASORKD (05.06.2013 12:05)

Pane Emile, ano, příspěvky, které obsahují sprostá slova, bez dalšího mažeme. Pokud máte problém s tímto diskusním fórem, nikdo vás nenutí do něho přispívat.

 

Kamil (05.06.2013 12:06)

paní Hanko,to máte za to,že jste učinila více,než kdokoliv jiný.Totiž,přiložila jste ruku k dílu.Plivat špínu na druhé a lhát,to je to,se se dnes nosí.

 

Karel (05.06.2013 12:47)

Tak jsme si se ženou říkali, že bysme v sobotu s dětma přijeli. Makat na pozemcích, které patří Packalemu ale nebudeme. Promiňte. Karel s rodinou.

 

Ivan Němec (05.06.2013 13:20)

Děláte velkou chybu pane Karle.Na sobotu 8.6. připravila obec Kyselka ve spolupráci s KMV a.s. dětský den spojený s jízdou parním vláčkem,občerstvením a atrakcemi.Přijeďte si alespoň užít s rodinou doufám že konečně hezkého víkendového dne.(blíže viz www.obeckyselka.cz)

 

Kamil (05.06.2013 13:31)

pokud mě paměť neklame,tak jediné "sprosté" slovo byla zmínka o facce panu Kadrmanovi.Pokud jste tak outlocitní,nesměli by jste veřejně pokřikovat na někoho,ze je dobytek,čehož důsledkem bylo oprávněné Vaše sprosté slovo "facka".

 

Karel (05.06.2013 13:49)

No tak účast KMV na dětském dnu mi pane Němec stačí k tomu, že mé rozhodnutí nezúčastnit se zvelebení pozemků KMV je správné.

 

Alex (05.06.2013 14:01)

Se divím panu Lažanskému, že to má zapotřebí. Akorát si na tom vyláme zuby a zkazí jméno. S Packalem jít do holportu, to mi fakt hlava nebere.

 

Lenka (05.06.2013 14:13)

Já se přidávám. Přistoupit na takovou potupu, aby mi zůstaly domy bez pozemků, může jen blázen nebo jejich prodloužená ruka. Že jí bude pa Vladimír Lažanský, člověk, který se zasloužil o záchranu zámku v Chyši, bych nikdy nevěřila. Ach jo. Peníze jsou asi velká čarodějka. Nebo je v tom něco jiného?

 

Petr Nový (05.06.2013 15:03)

Je mi z nich zle. Vykoupit vše lukrativní a rozpadlé domy předat nemajetné opesce. Fakt hnus. Mattonku již druhým rokem bojkotuji.

 

Roman (05.06.2013 15:34)

Název tohoto webu je Zachraňte lázně Kyselka. Přečtete-li si všechny články na tomto webu, zjistíte, že to je to jediné, o co panu Kardrmanovi a Riesovi dávno nejde. Jde jim POUZE o důsledné poškození společnosti KMV, jejího napadání a pokud možno – to úplně nejlépe, jejího zničení. Tímto způsobem „zachraňuje“ lázně Kyselka dalších cca 30.000 „petičníků“. Svými ústy a psaním příspěvků toho zatím moc nezachránili. O záchranu lázní jim nejde. Hance výše ano. Pochopila, že pro záchranu je potřeba přestat mluvit a začít něco dělat. Z mého pohledu udělala Hanka se svými přáteli pro záchranu lázní podstatně více než dosud Kadrman s Riesem. Díky Hanko, pro mne nejste v žádném případě, se svými přáteli nebo rodinou užiteční idioti, ale lidé, kterým OPRAVDU o záchranu lázní evidentně jde, na rozdíl, od tvůrců tohoto webu.

 

Lenka (05.06.2013 16:15)

To, že asociace kritizuje KMV je v pořádku. Oni téměř zničili to, co pan Mattoni vybudoval. A že je asociace kritizuje i za to, že do své ops nechali vložit jen rozbořené domy bez pozemků, je také v pořádku. A že Mattonka vložila do ops 20 milionů? Jak už řekla jedna redaktorka v radiu, pro nás smrtelníky je to je to neuvěřitelná suma, pro ně jen plivnutí. Na opravy je třeba dát aspoň 500 milionů. Takže 480 milionů ještě dluží.

 

Vráťa (05.06.2013 16:22)

Romane, nechcete začít opravovat hotel Praha! Ten je sice taky v majetku Mattonky, ale přeci by bylo dobré pro Kyselku něco udělat:-) Ještě, že na ten Mattoňácký špek neskočilo tolik lidí:-)

 

Karel (05.06.2013 16:39)

No já si nemůžu pomoct, ale celý mi to přijde nějaký divný. Pana Lažanského znám coby zachránce Chyše. K lázním Kyselka se nikdy nevyjadřoval. Najednou se zjeví, že je zachrání, ale pak se s překvapením dozvíme, že převzal domy bez přístupových cest a organizuje brigády pro starousedlíky. Čím víc nad tím doma přemýšlíme, tím víc nám to smrdí.

 

Roman (05.06.2013 17:19)

Vráťo! Nechci opravovat hotel Praha ani Lázně Kyselka. Je to totiž, podle mne, úplná hloupost a nesmysl. Ať je opraví za svoje stát, je-li to pro něj významná kulturní památka, nebo dobrovolníci, kteří podepsali tuto petici a kteří by, podle tohoto webu – alespoň jeho názvu, zřejmě měli lázně zachraňovat. Jestli tomu tak není, tak bych navrhnul přejmenovat tento web na „kdyžneláznětakkrev(krach)“, vyberte si nebo případně, je možno použít kratší „zničtekmv“. Pak jeho název bude, alespoň podle zde zveřejněných příspěvků, plnit konečně svůj účel.

 

Vrtáťa (05.06.2013 17:42)

Tak když nechcete lázně zachraňovat a spíš obhajujete KMV, tak proč sem píšete? Pochopení zde nikdy nenaleznete. Dohodněte se s KMV, aby udělaly diskusní fórum na jejich webu a bude to pro Vás mít smysl alespoň v tom, že pro své myšlenky naleznete pochopení.

 

Jan (05.06.2013 18:14)

Vážena asociace ASORKD, použil jsem slovo "IDIOT" které máte použito v článku! Proto se ptám, proč byl můj příspěvek odstraněn?

 

Ivan Němec (05.06.2013 18:15)

Vážení dopisovatelé fóra.Prostudujte si přiloženou mapu a dojdete k závěru,že všechny objekty v majetku O.P.S. se nacházejí na pozemcích O.P.S.Bez tohoto faktu by to opravdu nedávalo smysl.Ostatní pozemky v majetku KMV jsou dány k dispozici O.P.S. k 10 letému bezúplatnému pronájmu a to proto,aby O.P.S. nebyla ve své činnosti ničím omezována.Co bude za 10 let nevíme,ale pokud se za 10 let budeme procházet po upraveném parku mezi opravenými budovami,předpokládám,že nám bude jedno,zda se budeme procházet v parku po pozemcích toho,či onoho vlastníka.A předpokládám,že o to tady jde,nebo mělo jít.Všechno ostatní jsou prázdné úvahy a spekulace.Mnoho památek veřejně přístupných je v soukromém vlastnictví včetně pozemků a pokud je na co se dívat,jistě nám tento fakt nevadí.Takže rozum,nadhled a méně vášní.

 

ASORKD (05.06.2013 18:16)

Vážený pane Jane, pan viceprezident Kadrman použil tento řečnický příměr, jehož význam jistě není třeba hluboce vysvětlovat. Zatímco Vy jste ono slovo použil přímo k osobě pana Kadrmana. Tož tedy proto, pane Jane.

 

Karel (05.06.2013 18:19)

To já si nemyslím pane Němec. Proč KMV před dvěma lety koupila všechny lázeňské pozemky od CTS-DUO? Až na tuto otázku dostaneme odpověď, můžeme se ptát dál.

 

Roman (05.06.2013 18:21)

Právě proto zde píšu. Na tomto webu nechce NIKDO lázně zachraňovat, snad jen Hanka nahoře, které jsem příspěvek věnoval. Na tomto webu, jak jsem psal, jde jen o to si do KMV a potažmo jejich majitelů, kopnout. Je to pro mne nepochopitelné. Marně vzpomínám, jestli tady ještě někde existuje více pokrytecký web. Ale určitě se sem stojí za to vracet. Je to trpké, ale poučné. Tady nenávist nekape, tady teče proudem… Jen se v ní prosím, neutopte, rozhodně za to „lázně Kyselka“, podle mne, nestojí.

 

Karel (05.06.2013 18:34)

Ano, i já patřím mezi ty, kterým se chce z KMV zvracet. A nejen z toho, že nic pro záchranu lázní neudělali, ač mohli, ale z toho co udělali s Mattoniho stáčírnou. Jaký arogantní hnus tam postavili. To jim nikdy neodpustím. A vy, Romane, který zřejmě potřebujete svému zaměstnavateli prokázat loajalitu, zamyslete se nad hodnotami, které vyznáváte. Díky lidem, jako jste vy, tu mohli komunisté řádit 40 let. Protože nesouhlasit s KSČ bylo i tehdy pokrytecké.

 

Vlastimil Klecan (05.06.2013 18:38)

Pane Kadrmane nepošpiňujete firmu KMV záměrně?? Neděláte pro někoho na zakázku jako Marketingový specialista?? http://www.abc.cz/firma/ing-martin-j-kadrman/

 

Lenka (05.06.2013 18:43)

Čím konkrétně je pane Klecane Mattonka poškozována? Ráda bych, kdybyste uvedl konkrétní příklad.

 

Václav Tužín (05.06.2013 19:02)

Dobrý den. Na fóra většinou nepíšu,tentokrát jsem však neodolal,abych nereagoval na příspěvky zuřivých zastánců pana Pasqualeho.Vám nevadí,že bohatne z našeho přírodního bohatství,že za vodu skoro nic neplatí,že majitelé akcií jsou na doručitele,tudíž neznámí někde na nějakých ostrovech atd.Pak opravdu nevím,co vám vadí.Asi nic a český kapitalizmus je to pravé.Toto opravdu nechápu. Václav

 

Alena (05.06.2013 19:27)

Dobrý den! Nechci se zastávat pana Pasqauleho, myslím, že věci nechal zajít příliš daleko, nicméně podmínky, za kterých v čechách podniká mu musel NĚKDO poskytnout a podepsat, je to podnikatel a za daných podmínek dělá bysnys. Nehledě na to, že nemalé peníze jdou ročně z Mattonky na financování kultury a sportu u nás.Pozemek, který jak tvrdíte stále patří KMV není oplocený a je víceméně poskytnutý veřejnosti a opravdu pane Kadrmane mne překvapuje (teda u Vás vlastně ani ne), kolik energie jste schopný vložit do toho, abyste zkazil radost těm, kteří na rozdíl od Vás chtěli udělat vstřícný krok k vzájemnému vylepšení vztahů a přispět ke zkrášlení svého bezprostředního okolí. Jestli máte pocit, že neustálým sršením síry něčemu pomůžete, tak jste na omylu. Povedlo se Vám vyprovokovat akci, tak ji nebrzděte hned zkraje neustálým kritizováním a hledáním špatných úmyslů. ...j

 

Karel (05.06.2013 19:31)

Paní Aleno, Vám nevadí, že není obnovován vodopád v majetku ops, ale v majetku firmy Mattoni, která, kdyby chtěla, mohla by tam poslat dvacet lidí, kteří by to za dva dny vyčistili a nestálo by je to ani promile jejich obratu? To je asi základní otázka, ve které se tu debatující rozdělili na dvě poloviny. Mě to uráží, Vás Aleno asi ne.

 

Ota (05.06.2013 19:42)

Pane Karle Vám nevadí že ASORKD sbírá peníze a podniká bez povolení? http://faktaokyselce.cz/asorkd-sbira-penize-a-podnika-bez-povoleni-2/

 

Renda (05.06.2013 19:49)

Čistit pozemky ve vlastnictví KMV jste mohli už před dvaceti lety. Ale vy jste vlastně čekali na vznik OPS :-) Jste naivky :-)

 

Alena (05.06.2013 20:13)

Nevím, proč se tam můj příspěvek objevil třikrát... no nevadí. Pane Karle, pokud je má o.p.s. v nájmu, tak ne. Pokud si někdo pronajme byt, taky se o něj stará, protože v něm chce žít. Takže to lidé dělali pro opsku a pro sebe. ..

 

Renda (05.06.2013 20:27)

Aleno, můj příspěvek byl adresován i vám.

 

Alena (05.06.2013 20:37)

Myslím, že před 20 lety to Mattonce nepatřilo, ale třeba se pletu. A potkala jsem v Kyselce paní, která už několik let chodí čistit kamennou lavičku v parku, z vlastní iniciativy...

 

Karlovarák (05.06.2013 22:23)

Pro OTU: něco na ASORKD holt musely KMV najít, že? Každý se na transparentním účtu ASORKD může přesvědčit, jak velké sumy tato organizace „vydělává“. Umím si představit, že se jednalo o nějakou marginálii a že ASORKD zřejmě nedošlo, že musí mít i na dary, o které nás občas poprosí povolení ke sbírkové činnosti. V téhle zparchantělé zemi je povoleno rozkrádat v miliardách a úmyslně. Běda jak by někdo, bez povolení tohoto absurdistánu, získal pár korunek! Že na těch trapných stránkách, které tu citujete, KMV nepovolí diskusi, aby se o tom, co tu tak vytrubují a vy papouškujete jako patolízal, dalo diskutovat. Že si tam nerozjedou nějakou anketu, co si o jejich dvacetiletém „zušlechťování“ Kyselky lidé myslí! ASORKD tu má od samého začátku tuhle možnost a každý, pokud se nevyjadřuje vulgárně, si tu může napsat svůj názor zcela svobodně a svobodně se tu střetávají argumenty různých stran.

 

Jiří Havelka (05.06.2013 23:13)

Tak si to shrňme. Část lidí tu předvádí v diskusi, že jim nevadí, jakéže typické židovské chucpe to tu KMV předvádí. Pro ty, kteří nevědí, co to chucpe je, malé vysvětlení podle slovníku cizích slov, aby to nemuseli hledat. „Slovo má původ v hebrejštině: drzost, troufalost, cynismus, arogance apod. v nebývalé míře. Chucpe popisuje drzé, výsměšné chování, které se ovšem formálně zdá být korektní. Soudí ho za vraždu rodičů a on žádá soud, aby byl k němu shovívavý, protože je sirotek! To je ale chucpe!“ Ten, kdo čte dobře tyto stránky, lehce si tu najde informace a ten, kdo v kraji žije a používá hlavu k přemýšlení ví, že KMV 20 let „vraždily“ památky ve svém vlastnictví! Mají jich sedm, osmou (Alžbětinský pavilon, zašantročily) a další dvě podlehly jejich příšerné výrobní hale, která, pokud by nebyli někteří památkáři úplatní, by tu nikdy v této velikosti a podobě nemohla stát. Najednou KMV „vraždit“ památky přestanou (alespoň to nedělají tak okatě – tlak veřejnosti, který ASORKD více než dva roky intenzivně vyvíjí, je velký a něco udělat musí), a tváří se jako zachránce Kyselky a žádají o shovívavost, div ne o vděk - vaši ručičku k políbení, vašnosto Pasquale! A na tohle chucpe, jak je vidět, tu najdou stále dost skokanů na špek, kteří jim jdou zadarmo pucovat jejich pozemky - firmě, která má na to, aby jen do reklamy nacpala za dva roky cca 900 000 000 Kč. To není žádný výmysl ASORKD, ale oficiální zpráva z tisku! Udělaly to chytře přes nastrčenou o.p.s., kde platí jejího ředitele – bývalého památkáře královským platem. Pozemky, pod kterými je ale cenná voda - LÉČIVÁ, ta co tuhle značku proslavila, a které získaly odporným handlem, o kterým se vyjádřil Liberální institut, že v každé slušné zemi by takový akt byl považován za čiré šílenství – si ale nechaly a dost ovčanů jim to tu žere! Inu ovcím je třeba dát něčeho nažrat, aby je bylo možné zase dobře stříhat. Inu, za tu dobu, co tu tahle firma s neprůhledným pozadím podniká, už dobře zná pojem čecháček a jak je třeba s ním zacházet. Třeba tak, že jej obleču do slušivých nažehlených montérek, seřadím do průvodu a spořádaně odvedu na plac pozdravit pana bývalého prezidenta. Nejútrpnější pohled, který jsem po roce 1989 viděl. Chyběly už jen mávátka a transparenty: „Stáčírnu si rozvracet nedáme!“ Nebo: Špinavci z ASORKD, placení mrzkým dolarem od americké Coca-Coly, táhněte domů!“

 

ASORKD (06.06.2013 11:11)

Byl vymazán diskusní příspěvek od nick Petr pro hrubé urážky viceprezidenta Asorkd. Znovu upozorňujeme diskutující, aby se vyvarovali urážek a vulgarismů. Takové příspěvky budou mazány.

 

Vláďa (06.06.2013 18:21)

Lidé Mattonce zdarma rekultivují pozemky... No a co, je to věc občanů, co dělají!! Nebo jestli pán Kadrman závidí, je možné mu také někoho dohodit na zahradu, evidentně ani neví jak vypadá lopata...

 

Ivan (06.06.2013 23:56)

Paní či slečno Hanko, nic si z toho nedělejte, my všichni co chceme nějak pomoci lázním jsme jen Idioti, nebo zaměstnanci KMV ;-). A omluvte prosím pana Kadrmana, již se mu zdá nejspíše hloupé vybírat peníze z transp. účtu a použít je na výlet do Kyselky, aby si mohl udělat vlastní foto. Levnější je ukrást fotografii z webu OPS :-)

 

Alena (09.06.2013 18:18)

Myslím, že před 20 lety to Mattonce nepatřilo, ale třeba se pletu. A potkala jsem v Kyselce paní, která už několik let chodí čistit kamennou lavičku v parku, z vlastní iniciativy...

 

Karel F (12.06.2013 13:45)

V jednání KMV spatřuji jasné známky "cikánismu". Sát ze státu dávky (zde vodu). Svěřený majetek vybydlet a nechat jej klidně spadnout. Nedělat věci, tak jak jim přísluší zákony a slušnost. Využít štědrosti systému a hodných lidí. Pakovat kupčením s často kradeným brakem na tržištích. A za zády se "hloupým" uvědomělým a pomáhajícím smát.

 

ASORKD (15.06.2013 22:07)

Ani podvádět neumí dobře! Začaly se nám tu množit "diskutující" anonymové vehementně obhajující Mattonku a její čistotu a nevinnost v devastaci památek v jejich vlastnictví. Zřejmě to Don Pasquale dělá tak, jako když navlékl do nažehlených montérek zaměstnance a nahnal je na shromáždění s Klausem. Byl vytvořen tým, který má hájit Mattonku v diskusích a napadat ASORKD. Celé se to má tvářit, jako že přibývá lidí, které už ten boj ASORKD štve. Jenže ve své omezenosti a neumětelství používat internet, jaksi neví, že se s jejich anonymním jménem zaznamenává také IP adresa počítače, z kterého se píše a z ní je pak možné vyčíst, že: pod stejnou IP adresou vystupuje Petr, Roman, Pavel, Jana, Ruda, Emil, Ivan Němec, Kamil a Petr Novotný! Pod dalšé stejnou IP adresou pak Pavel, Ivan, Petr a Petr Novotný; a ještě pod další stejnou IP adresou Jan, Ota, Vláďa, Ivan, Vlastimil Klecan a Jan Drobek. Podvodné uvádění různých jmen pod stejnou IP adresou, budeme mazat. Uvedená skutečnost je názornou ukázkou, jaké metody KMV používají nebo ti, co se staví na jejich obranu. Je tu totiž i druhá možnost, že se toto děje bez vědomí KMV a je to otázka jen ubohých nohsledů.

 

frontier (28.02.2014 05:49)

Hoping to http://www.coachoutletstoreoin.net/ ease suffering in http://www.coachfactoryoutletsmn.net/ Syria's besieged cities, http://www.coachoutletonlinemu.com/ the UN Security Council http://www.coachoutletonlineben.com/ unanimously passed http://www.coachfactoryoutletnmn.com/ a resolution to boost http://www.coachfactoryoutletsain.com/ access for humanitarian http://www.coachfactoryoutletrio.com/ aid.All 15 Security http://www.coachfactoryoutletons.net/ Council member states http://www.coachfactoryoutletemn.net/ approved the resolution, http://www.coachouteltmsn.net/ including Russian http://www.coachfactoryoutletemn.com/ and China which http://www.coachoutletmoa.com/ had balked in the past. http://www.coachoutletstorenme.com/ The document calls for http://www.coachoutletstoreosc.com/ an end to violence, http://www.coachoutletonlinenca.com/ including the use http://www.truereligionjeansftc.com/ of barrel bombs, http://www.truereligionjeansct.com/ and condemns al Qaeda-affiliated terror attacks.The council http://www.truereligionjeanssi.com/ strongly condemned Syrian http://www.michaelkorsoutletic.com/ authorities for widespread violations http://www.michaelkorsets.com/ of humanitarian law and urged all parties http://www.michaelkorsoutletnio.com/ to lift sieges of populated areas, http://www.michaelkorsetoutletbeo.com/ including in Aleppo, http://www.chaneloutletmono.com/ Damascus and Homs."This resolution holds the http://www.louisvuittonoutletina.com/ promise of something real," U.S. http://www.louisvuittonoutletine.com/ Secretary John Kerry said in a statement."But these steps are only first steps.

 

http://www.canadagooser.com/ (05.03.2014 08:41)

Gucci Outlet Online, http://www.guccishoesfactories.net/ Ralph Lauren UK, http://www.ralphwlaurenpolo.com/ Polo Ralph Lauren, http://www.ralphlaurenuker.com/ Polo Outlet Store Online, http://www.polo-outletstore.com/ Canada Goose Jackets, http://www.canadagooser.com/ Monster Beats Outlet, http://www.discountbeatsbydresale.com/ North Face Outlet Online, http://www.northsclearance.com/ Michael Kors Outlet Online, http://www.michaelkors.so/ Burberry Bags Outlet, http://www.burbagssale2013.com/ Longchamp Sacs Sortie, http://www.saclongchamppairs.com/ Hollister Abercrombie Outlet, http://www.cheaphollistersale.co.uk/ Michael Kors Outlet, http://www.michaelkorstates.com/ North Face Outlet Online, http://www.north-faceoutletonlines.net/ Marc Jacobs Bags Outlet, http://www.marcjacobsonsale.com/ Coach Factory Outlet, http://www.coach-factoryy.com/ Coach Purses On Sale, http://www.coachxpursesonsale.com/ Coach Outlet, http://www.coach-outletusa.com/

 

三便宝 (31.12.2015 10:19)

D5原液:http://www.hellokanpo.com/view/FLYD5yuan.html 蒼蝿水:http://www.hellokanpo.com/view/FLY-D5.html 紅蜘蛛:http://www.hellokanpo.com/view/hong-zhi-zhu.html 美人豹:http://www.hellokanpo.com/view/meirenbao.html 催情丹:http://www.hellokanpo.com/view/cuiqingdan.html 蟻王:http://www.hellokanpo.com/view/antking.html 大印象ダイエット茶:http://www.hellokanpo.com/view/dayinxiang.html RU486:http://www.hellokanpo.com/view/beijing-ru486.html アリ王:http://www.hellokanpo.com/view/antking.html SEX DROPS:http://www.hellokanpo.com/view/sex-drops.html セフラジン:http://www.hellokanpo.com/view/kangshengwuzhi.html 夜夜堅:http://www.hellokanpo.com/view/yeyejian1200.html RU486:http://www.xn--fiqs66igffqph3re.com 威哥王:http://www.xn--ogr73cd8ge4qn7n.com 妖姫:http://youhi.hellokanpo.com 淫インモラル:http://immoral.hellokanpo.com 黒倍王:http://www.hellokanpo.com/view/heibeiwang.html D10催情剤:http://www.hellokanpo.com/view/D10-meiyao.html 夜夜堅:http://www.hellokanpo.com/view/yeyejian1200.html 消渇丸:http://www.hellokanpo.com/view/xiaokewan.html 新一粒神:http://www.hellokanpo.com/view/xinyilishen.html 魔根:http://www.hellokanpo.com/view/muogen.html 勃動力三體牛鞭:http://www.hellokanpo.com/view/santiniubian.html 男宝:http://www.hellokanpo.com/view/nanbao.html 巨人倍増:http://www.hellokanpo.com/view/jurenbeiceng.html 三體牛鞭:http://www.hellokanpo.com/view/santiniubian.html 三体牛鞭:http://www.hellokanpo.com/view/santiniubian.html 威哥王:http://www.hellokanpo.com/view/weigewang.html 狼1号:http://www.hellokanpo.com/view/langyihao.html 狼一号:http://www.hellokanpo.com/view/langyihao.html 三便宝:http://www.hellokanpo.com/view/satibo-capsules.html 蟻力神:http://www.hellokanpo.com/view/yilishen.html 淫インモラル:http://immoral.hellokanpo.com 妖姫:http://youhi.hellokanpo.com D10媚薬:http://www.hellokanpo.com/view/D10-meiyao.html D10催情剤:http://www.hellokanpo.com/view/D10-meiyao.html 花痴:http://www.hellokanpo.com/view/huachi.html D8 催情剤:http://www.hellokanpo.com/view/SpanishFliegeD8.html FLY D5:http://www.hellokanpo.com/view/fly-d5.html 韓国痩身一号:http://www.hellokanpo.com/view/hanguoshou-575.html 媚薬 通販:http://www.xn--b3ss6gtv8bq3f3re.com 媚薬通販店:http://www.xn--b3ss6gtv8bq3f3re.com 媚薬 販売:http://www.hellokanpo.com/ 女性用媚薬:http://www.hellokanpo.com 三鞭粒:http://www.hellokanpo.com/view/wei.html 韓国痩身1号:http://www.hellokanpo.com/view/hanguoshou-575.html 媚薬 淫インモラル:http://immoral.hellokanpo.com 媚薬 インモラル:http://immoral.hellokanpo.com 媚薬:http://www.hellokanpo.com/meiyao 催情剤:http://www.hellokanpo.com/view/D10-meiyao.html 催情:http://www.hellokanpo.com/view/D10-meiyao.html 催情粉:http://www.hellokanpo.com/view/hongzhizhu1.html 媚薬 妖姫:http://youhi.hellokanpo.com 妖姫 効果:http://youhi.hellokanpo.com 妖姫 販売:http://youhi.hellokanpo.com 催淫剤:http://www.hellokanpo.com/view/jueduigaochao.html 淫インモラル 販売:http://immoral.hellokanpo.com 壮天根:http://www.hellokanpo.com/view/ZTG.html 蔵八宝:http://www.hellokanpo.com/view/zhangbabao.html 五便宝:http://www.hellokanpo.com/view/wodibo-capsules.html 曲美:http://www.hellokanpo.com/view/xinqumei.html 絶對高潮:http://www.hellokanpo.com/view/juedui.html D10:http://www.hellokanpo.com/view/D10-meiyao.html 絶對高潮カプセル:http://www.hellokanpo.com/view/juedui.html d9催情:http://www.hellokanpo.com/view/D9-INVERMA.html

 

Přidat komentář

Položky označené * jsou povinné.

 
 

Zachraňte lázně Kyselka

Asociace sdružení pro ochranu a rozvoj kulturního dědictví ČR
Karolíny Světlé 5, 110 00 Praha 1
e-mail: prezidium@asorkd.cz, web:www.asorkd.cz
IČ: 22 83 87 21