přeskočit k navigaci »

úvod » Aktuality » Aktuálně » Opravdu kyselé prozření

Opravdu kyselé prozření

24.03.2014

zařazeno v kategorii: Aktuálně | autor: ASORKD | komentáře: 21

 

25. března otevírají s velkou pompou tzv. Karlovarské minerální vody v Kyselce nově zrekonstruovaný dům Stallburg. Pozvání dona Alessandra Pasqualeho (ředitele KMV) přijal i dnes již bývalý prezident republiky Václav Klaus. Tlak veřejnosti, který ASORKD vyvolala a který tehdejší prezident republiky Václav Klaus při své návštěvě Kyselky v září 2011 nazval velmi, ale opravdu velmi zlým, byl již ale tak silný, že demolice většiny objektů podle Pasqualova plánu se nekonala a věříme, že se již konat nebude.

Dnešní akce, kterou pro Karlovarské minerální vody pořádá pražská agenutra IMAGE CZ, a.s. specializující se na krizovou komunikaci a PR, inspirovala k aktuálnímu komentáři Rychlé tužky Blahoslava Hrušky z týdeníku EURO. Návrat "pachatatele na místo činu", kterým je dnešní článek inspirován, celou situaci kolem slavnostního otevření domu skvěle glosuje tak, že lépe bychom to nenapsali. Takže ZDE si můžete celý článek přečíst.  

Program dnešní akce v Kyselce zde (o účasti Václava Klause zde zmínka není):

"Jménem společnosti Karlovarské minerální vody, a.s. si Vás dovoluji pozvat na slavnostní otevření domu č. p. 53 v Kyselce známého pod názvem Stallburg.  Jedná se o první objekt na území bývalých lázní v Kyselce, jehož rekonstrukce byla kompletně dokončena. Jedná se rovněž o první plně dokončený projekt v rámci památkově chráněných objektů v obci Kyselka z řady dalších, které probíhají podle revitalizačního plánu z roku 2011 buď přímo v kompetenci naší společnosti, nebo se na nich podporou a pomocí podílíme ve spolupráci s obecně prospěšnou společností Lázně Kyselka a obcí Kyselka.

Při slavnostním otevření domu Stallburg, které se bude konat 25. března 2014 od 11:30 hodin v Kyselce u Karlových Varů, chtějí Karlovarské minerální vody, a.s. představit výsledky rekonstrukce jak osobnostem kultury, památkové péče, státní správy i samosprávy, tak i veřejnosti.

Program:

11:30 - 11:40 hodin                           Slavnostní otevření domu Stallburg

11:40 - 12:10 hodin                           Prohlídka interiéru i exteriéru domu Stallburg

12:10 – 12:40 hodin                          Občerstvení

12:40 – 13:30 hodin                          Prohlídka objektů bývalých lázní v Kyselce v majetku o.p.s. Lázně Kyselka s doprovodem a komentářem představitelů obecně prospěšné společnosti

 

13:30 – 14:00 hodin                          Možnost prohlídky rekonstrukce objektu Löschner, který je rekonstruován na muzeum stáčení minerálních vod v Kyselce a značky Mattoni (pro zájemce)

15:00 – 18:00 hodin                          Prohlídka objektu Stallburg pro veřejnost

Slavnostní akt s úvodním slovem místopředsedy představenstva Karlovarských minerálních vod, a.s. se symbolicky uskuteční za účasti pana Rudolfa Heinricha Theodora Mattoniho, pravnuka zakladatele značky Mattoni, a jeho synů."

 

Pro zvětšení klikněte na Vámi zvolenou fotografii.

 

« další aktuality z kategorie: Aktuálně

« zpět na seznam aktualit

Komentáře: přidat další

Petr (25.03.2014 11:50)

Velice dobrá zpráva.Věřím,že každého,komu jen trošku stav památek v Kyselce i jiných místech české kotliny jen trošku leží na srdci,informace o dokončení opravy a rekonnstrukce jistě potěší.

 

Lenka (25.03.2014 13:55)

Až na tu hnusnou krabici je to super. Doufám, že na Mattonku nepřestanete tlačit a do roka budou opraveny aspoň další dva domy. Však jich je tam rozpadlých požehnaně! Lenka s rodinou.

 

Karlovarák (25.03.2014 14:43)

Většina památek,ke kterým dnes vzhlížíme,má za sebou přestavby a rekonstrukce,jejichž výsledek je pouze subjektivním dojmem.I ta "krabice",vzniklá mimochodem s odborným požehnáním památkářů v Lokti,je určitým kompromisem,zohledňujícím budou využití rekonstruované památky.A propos,rekontrukce domu Stallburg je letošním vítězem celostátní soutěže "Fasáda roku 2014" a navíc,panu Rudolfu Mattonimu se vše velice líbilo.Takže u mě,ti kluci z KMV jsou borci a jen tak dál.Kdo pozorně sleduje tak ví, že zhruba ke konci tohoto roku přibude nový objekt Löschner a já si jdu koupit Mattonku,abych těm šikovným chlapcům nějak pomohl.

 

Vašek (25.03.2014 18:22)

Karlovaráku, když naši předci něco přestavovali, stejně jako jejich současníci se dělili do dvou skupin. Ti, kteří ctili vzhled původní budovy a rekonstrukci pojali citlivě a ti, kteří brutálně a bezohledně ke stávajícímu objektu dostavěli to, co je napadlo. A ke druhé skupině nepochybně patří i KMV. Ta krabice je neodpustitelná. Vysvětlení jsem, proč to památkáři povolili, jsem našel zde na webu. Souhlas památkářů z Lokte podepsal Miroslav Perout, který dnes na NPÚ v Lokti nepracuje, ale je ředitelem o.p.s. Lázně Kyselka, kterou KMV sponzorují. Soutěž "Fasáda roku" neřeší celkový přístup k rekonstrukci objektu, ale k pojetí barevnosti a provedení detailů. A nad tím dohlíželi stávající památkáři z karlovarského magistrátu. A nemohu nedodat, že tuto soutěž pořádá firma BAUMIT prodávající omítky a v soutěži jsou objekty, na které byly použity jejich materiály:-) O soutěži: http://www.fasadaroku.cz/cz/kategorie-bytovy-dum-rekonstrukce Takže si klidně jděte Mattonku koupit, já si ji dám až budou lázně Kyselka opraveny. Podle tempa, se kterým se záchrana děje, tak ta podivná rodina odemne nedostane v nejbližších patnácti letech ani korunu.

 

Karlovarák (25.03.2014 20:33)

No tak vidíte,dělali to už naší předci.tak že co,necháme je exhumovat a veřejně odsoudit?Takže vlastník a investor pod dohledem pracovníků památkové péče něco opravil a jestli bylo něco špatně v projektu,měl několik dlouhých měsíců to napravit.Asi to bylo tedy správně.Takže diskuse o ničem.Jsem rád,že rekonstrukce Stallburku je hotova,s precizností v detailech a na profesionální úrovni.Ostatní nekomentuji,nejsem žádný názorový sektář,projevuji upřímné lidské potěšení a popíjím Mattonku.A rád podpořím každého,kdo něco tvoří a buduje.

 

Aleš (26.03.2014 15:27)

No v tom je ten rozdíl. Starý Mattoni si na rekonstrukci a vybudování nových lázní v Kyselce najal špičky c. a k. monarchie věhlasné architekty Fellnera a Helmera (autory pražské státní a vídeňské opery). Pseudopodnikatel Pasquale si najal jakéhosi Havlinu z Medika projekt zaměřující se na rekonstrukce medicínských provozů v karlovarském kraji. To myslím stačí, ne? :-)

 

Karlovarák 2 (30.03.2014 10:26)

Co takhle přiložit ruku k dílu ane jenom pořád hloupě kecat.Kdysi jsem tuto petici podepsal a jsem rád,že se díky ní začalo v Kyselce něco dít. Tuto skutečnost petici nikdo neveme. Proč ale pořád slyším jen pokračující kritiku KMV.Proč se tu neobjeví také chvála za to co se ted ikdyž pod tlakem snaží dělat? Osobně bydlím v Kyselce a jsem rád ,že se to tady začíná opravovat a ne za malé peníze.Bydlím tady od narození a moc dobře vím,že za devastaci lázní může hlavně naše zlatá privatizace a par jedinců co lázně chybně rozprodali.Tak proč porad vše házíte na KMV, uznám mají a měli na devastaci svůj podíl ale nejsou jediní.... Dále bych se chtěl zeptat jestli už byla vyhlášená nějaká veřejná zbýrka na opravu lázní Kyselka ?

 

Aleš (31.03.2014 22:13)

O jakém hloupém kecání tu mluvíte? Když žijete v Kyselce, tak co jste celá ta léta pro Kyselku dělal vy? Kdyby nebylo ASORKDu, nejen, že by se nic nedělo - shodou okolností KMV začaly s opravami až po tlaku ASORKD (ale to je jen shoda okolností, že?), a nebýt ASORKDu, neměl byste ani kde psát. Ještě jednou díky všem v této organizaci za to, že dokázali vyburcovat veřejnost a nakonec i firmu Mattoni.

 

Karlovarák (01.04.2014 08:42)

Milý Aleši, umíte číst a také u toho přemýšlet, tak Karlovarák 2 neupírá zásluhu ASORKD na rozpohybování dění kolem zchátralých lázní Kyselka, řekl bych spíše naopak. Také nechápu, pro tato agresivní, nenávistná a s politováním musím říci i hloupá reakce. Pokud se začtete do tohoto webu, tak nutně dojdete k závěru , že zde se informuje už jen o tom, že ten druhý něco udělal a udělal to blbě. Už to není ani tak o ochraně kulturního dědictví, spíše o osočování, především KMV. Naprosto souhlasím s názorem Karlovaráka 2, že máslo na hlavě má také nešťastná privatizace. KMV a ostatní majitelé budov se stavěli k ochraně svého majetku tak, jak jim to a nečinnost orgánů činné v památkové péči dovolovala. Tedy podmínky a pravidla v České republice. A ještě jednou pro méně chápavé a zaníceně nenávistné petenty, k činnosti na záchraně budov vyburcovala pouze mediální kampaň ASORKD, to tu nikdo nepopírá. Jenže, milý Aleši a ostatní škarohlídové, on ten vlak je dnes poněkud někde jinde. Památky se postupně opravují, jejich objem i rozsah škod je takový, že škody napáchané 60 letou neúdržbou se nedají opravit za rok či dva. Ale památky již nepatří žádnému dagestánci, ani majiteli hledanému Interpolem, ale většina památek je pod patronací pana Lažanského, člověka, který v životě méně méně žvanil a něco dělal a také v ochraně památek něco viditelného dokázal. A pokud se nepletu, to je to, k čemu Karlovarák 2 ASORKD vybízí. Změnit již poměrně zasmrádlou rétoriku svého boje za zachování kulturního dědictví a začít něco aktivně a konstruktivně tvořit. Ono, pokud chci opravdu něco dokázat, nejde bez spolupráce s ostatními a ta spolupráce zase nejde, pokud mám nepřátele ne všech frontách. A v takovéto situaci se dnes bohužel celá ASORKD nachází, chybí sebereflexe, tedy to, co nemilosrdně vyžaduje po těch druhých. S pozdravem Karlovarák

 

Aleš (01.04.2014 16:05)

Navím, co jsem napsal nenávistného nebo agresívního. Jestli považujete kritiku dostavby té novodobé kostky k vile Stallburg za "zasmrádlou rétoriku", nemám k tomu opravdu co dodat.

 

Karlovarák (01.04.2014 18:33)

Mám milý Aleši na mysli samozřejmě Vaší poslední reakci z 31.3.2014 na příspěvek,obsah a hlavně dotaz Karlovaráka 2 směrem k ASORKD. Pokud má někdo odlišný názor týkající se tématu,nemusíte hned reagovat neurvale, vytrhávat věty z kontextu a skládat si je,jak se Vám to hodí.O zasmrádlé rétorice ve spojení novodobou kostkou je pouze Váš produkt. S pozdravem Karlovarák

 

Šumperák (02.04.2014 09:15)

Aleš napsal: No v tom je ten rozdíl. Starý Mattoni si na rekonstrukci a vybudování nových lázní v Kyselce najal špičky c. a k. monarchie věhlasné architekty Fellnera a Helmera (autory pražské státní a vídeňské opery). Pseudopodnikatel Pasquale si najal jakéhosi Havlinu z Medika projekt zaměřující se na rekonstrukce medicínských provozů v karlovarském kraji. To myslím stačí, ne? :-) Aha autory vídeňské opery :))) Každopádně si nenajal někoho z okolí lobbystické skupiny ASOKORD, a to pak nemůže být kvalitní:)))

 

Aleš (02.04.2014 16:43)

Myslíte "Šumperáku", že ta dostavba je citlivá a k té vile se hodí?

 

Jitka Fašianoková (03.04.2014 08:08)

Stavba je zachráněna, to je opravdu velký úspěch, který udělal radost všem příznivcům, aktivním podporovatelům a především je zásluhou neúnavného snažení ASKORD. Bez všech těch nadšenců, kteří stojí na počátku a neúnavně pro Lázně Kyselka pracují, by se toto nikdy nestalo. Snažení nás všech nesmí polevit. Jediné, co mě neuspokojilo je fakt, že oprava-rekonstrukce nebyla provedena citlivě. Že památkáři, jinde tak přísní a nekompromisní při opravách historických objektů (např. i venkovských usedlostí a starých historicky cenných chalup)povolili takový paskvil- myslím tu příšernou krabici. To si Lázně Kyselka nezaslouží a svědčí to o tom, že ti, kteří to dopustili jsou přinejmenším necitliví a lhostejní a v profesi památkář selhali. Nicméně, člověk si musí říct, lepší toto, než nic. Přepokládám že opravu financoval vlastník objektu a tím je smutnější, že se zachoval jako skrblík. Takže mattonku si rozhodně kupovat nebudu.

 

Gaba (03.04.2014 09:35)

Dostavba sama o sobě není žádné velké zlo, kopíruje docela zajímavě pozadí pozemku a stylem fasády a oken původní část objektu. Kdo ale pro pána odsouhlasil tu plochu střechu? Když už se do dostavby investovalo, to by se majiteli navyplatilo zvednout krov a kopírovat původní profil střechy? Vždyť by konec konců přibyl i vnitřní podkrovní prostor, který by se jistě dal využít... Ach jo, máme tolik šikovných architektů a tady nějaký pan packal splácá pitomý kompromis...

 

Karel (24.04.2014 16:33)

Pro chytrého Karlovaráka a ostatní nadšence. Myslím si, že dluh KMV na kulturní památce jako celku nekončí opravou jednoho, nebo dvou objektů. Jen ať opraví všechno, co nechali ve své péči zchátrat. Celá akce mi přijde jako se chlubit "Ano, domek mou péčí spadl, ale koukněte raději, jak jsem vycídil kliku na brance do jeho zahrady."

 

wq (20.07.2015 11:46)

tory burch sandals, http://www.tory-burch-outlet.in.net/ tory burch sandals, http://www.tory-burchoutlet.us.com/ true religion jeans, http://www.true-religion.com.co/ true religion, http://www.truereligionjeans.net.co/ true religion jeans outlet, http://www.truereligion-outlet.com.co/ ugg, http://www.uggaustralia.net.co/ ugg australia, http://www.uggboots.net.co/ swarovski jewelry, http://www.swarovskicrystal.com.co/ swarovski, http://www.swarovskijewelry.com.co/ swarovski, http://www.swarovski-uk.org.uk/ north face jackets, http://www.the-northface.com.co/ northface, http://www.the-northface.in.net/ north face, http://www.thenorth-face.org.uk/ the north face, http://www.thenorthface.us.org/ the north face, http://www.thenorthfacejackets.in.net/ thomas sabo, http://www.thomas-sabo-uk.co.uk/ tiffany jewelry, http://www.tiffanyandco.net.co/ ray bans, http://www.cheaprayban.com.co/ shoes outlet, http://www.cheapshoes.com.co/ ugg boots, http://www.cheapuggboots.eu.com/ flat iron, http://www.chiflatiron.net.co/ christian louboutin shoes, http://www.christian--louboutin.in.net/ louboutin, http://www.christianlouboutin.org.uk/ christian louboutin outlet, http://www.christianlouboutinshoes.jp.net/ coachoutlet.com, http://www.coachfactory-outlet.co.com/ coach factory outlet, http://www.coachfactoryoutletonline.co.com/ coach outlet online usa, http://www.coach-handbags.com.co/ coach outlet online, http://www.coachoutlet-online.com.co/ coach store outlet online, http://www.coachoutletstore.net.co/ coach outlet online, http://www.coachoutletstore-online.com.co/ chanel bags, http://www.coco-chanelbags.com.co/ converse sneakers, http://www.converse.net.co/ burberry handbags, http://www.designerhandbagsoutlet.com.co/ eyeglasses stores, http://www.eyeglassesonline.us.org/ eyeglasses frames, http://www.eyeglassframes.us.org/ ralph lauren clothes, http://www.fashion-clothing.us.com/ ferragamo shoes, http://www.ferragamo.com.co/ salvatore ferragamo, http://www.ferragamoshoes.net/ ghd, http://www.ghdhairstraightener.com.co/ gucci outlet, http://www.gucci.me.uk/ gucci outlet, http://www.guccihandbags.net.co/ gucci sale, http://www.gucci-outlet.in.net/ gucci belts, http://www.gucci--outlet.com.co/ gucci shoes uk, http://www.guccishoes.net.co/ gucci handbags, http://www.guccishoes.us.org/ hermes birkin, http://www.hermes.club/ hermes, http://www.hermesbirkin.biz/ hermes belt, http://www.hermesoutlet.top/ hollisterco, http://www.hollister.us.org/ hollister coupons, http://www.hollisterclothing-store.in.net/ insanity workout calendar, http://www.insanityworkout.net.co/ phone cases, http://www.iphone-cases.us/ jimmy choo, http://www.jimmychoo.net.co/ air jordan retro, http://www.jordanretro.org/ jordan retro, http://www.jordan-shoes.com.co/ juicy couture outlet, http://www.juicycouture.com.co/ juicy couture handbags, http://www.juicycoutureoutlet.net.co/ kate spade handbags, http://www.kate-spade.com.co/ kate spade, http://www.katespade-outlet.com.co/ kate spade, http://www.kate-spades.com/ long champ, http://www.longchamp.us.org/ longchamp handbags, http://www.longchamp.com.co/ red bottom shoes, http://www.louboutin.jp.net/ louis vuitton, http://www.louis-vuittoncanada.ca/ louis vuitton outlet online, http://www.louisvuitton.jp.net/ louis vuitton uk, http://www.louis--vuitton.org.uk/ louis vuitton outlet, http://www.louisvuitton.so/ louis vuitton outlet online, http://www.louisvuittonas.com/ burberry outlet, http://burberry.outletnow.net/ christian louboutin outlet, http://christian.louboutin-outlet.net/ tory burch sandals, http://toryburch.salesandals.net/ abercrombie and fitch, http://www.abercrombieand-fitch.com.co/ abercrombie and fitch, http://www.abercrombiefitch.us.com/ abercrombie, http://www.abercrombie-kids.us.com/ nike huarache, http://www.air-huarache.co.uk/ air jordan, http://www.airjordans.us/ air jordan shoes, http://www.airjordanshoes2015.com/ nike air max 2015, http://www.airmax-2015.org/ air max, http://www.airmax-90.org/ babyliss pro, http://www.babyliss-pro.net/ basketball shoes, http://www.basketballshoes.com.co/ beats by dre outlet, http://www.beatsbydrdre.co.com/ beats by dre, http://www.beatsbydre.com.co/ monster beats outlet, http://www.beats-by-dre.com.co/ beats headphones, http://www.beatsheadphones.in.net/ bottega, http://www.bottega.us/ burberry outlet online, http://www.burberryhandbags.net.co/ burberry, http://www.outlet-burberry.in.net/ burberry outlet, http://www.burberryoutlet.org.uk/ burberry factory, http://www.burberry-outletonline.com.co/ burberry, http://www.burberryoutlet-online.in.net/ cheap calvin kleins, http://www.calvinklein.co.com/ celine bags, http://www.celinebags.org/ chanel bags, http://www.chanelhandbags.net.in/ softball bats, http://www.cheap-baseballbats.net/ christian louboutin outlet, http://www.christianlouboutinshoes.ar.com/ baseball jerseys, http://www.cheap-jerseys.us.org/ air jordan shoes, http://www.cheap-jordans.net/ michael kors handbags clearance, http://www.cheapmichaelkors.us.org/ nike outlet, http://www.cheap-nikeshoes.net/ oakley sunglasses cheap, http://www.cheapoakley.us.org/ oakley outlet, http://www.cheapoakleysunglasses.ar.com/ oakley sunglasses, http://www.cheap-oakleysunglasses.in.net/ louis vuitton outlet, http://www.louisvuitton-outlet.com.co/ louis vuitton handbags, http://www.louisvuitton-outlets.us/ marc jacobs bags sale, http://www.marcjacobsonsale.com/ mcm bags, http://www.mcm-bags.net/ mcm handbags, http://www.mcmhandbags.com.co/ michael kors outlet store, http://www.michaelkors.so/ michael kors outlet online, http://www.michael--kors.us.com/ michael kors outlet, http://www.michaelkorsbags.us.org/ oakley sunglasses, http://www.oakleysunglasses.gr.com/ oakley sunglasses cheap, http://www.oakleysunglassescheap.in.net/ oakley sunglasses, http://www.oakleysunglassesoutlet.com.co/ omega watches, http://www.omegawatches.us.com/ pandora charms, http://www.pandora-charms.org.uk/ pandora jewelry, http://www.pandorajewelry.com.co/ polo outlet, http://www.polo-outlets.com/ prada outlet, http://www.pradahandbags.net.co/ prada handbags, http://www.pradahandbags.com.co/ prada shoes for men, http://www.pradashoes.com.co/ polo ralph lauren outlet, http://www.ralph-lauren.org.uk/ ralph lauren outlet, http://www.ralphlaurenoutlet.us.com/ ralph lauren uk, http://www.ralphlauren-outlet.org.uk/ ralph lauren polos, http://www.ralphlaurenoutletonline.com.co/ ralph lauren outlet online, http://www.ralphlaurenoutletonline.in.net/ ralph lauren outlet, http://www.ralphlaurenpolo.in.net/ ray-ban, http://www.ray-ban-outlet.us.com/ ray ban outlet, http://www.raybans.us.org/ ray ban, http://www.rayban-sunglasses.org.uk/ ray ban sunglasses outlet, http://www.rayban-sunglasses.us.org/ ray ban sunglasses, http://www.raybansunglassesoutlet.net.co/ cheap ray ban, http://www.raybanwayfarer.in.net/ michael kors uk, http://www.michaelkorshandbags.org.uk/ michael kors, http://www.michael-kors-handbags.us.com/ michael kors outlet online sale, http://www.michaelkorsoutlet.ar.com/ michael kors purses, http://www.michael-kors-outlet.us.org/ michael kors handbags, http://www.michaelkorsoutlet-online.ar.com/ michael kors, http://www.michael-kors-outlet-online.us.org/ , http://www.michaelkorsoutletonline-sale.us.com/ michael kors uk, http://www.michaelkors-uk.org.uk/ mont blanc pens, http://www.montblanc--pens.net/ new balance, http://www.newbalance-outlet.org/ nike air max, http://www.nike-air-max.us/ nike factory, http://www.nikefactory.org/ nike free, http://www.nikefree5.net/ nike free run, http://www.nikefree-run.net/ nike free, http://www.nikefree-run.org.uk/ air jordans, http://www.jordanrelease-dates.net/ nike mercurial, http://www.nikemercurial.net/ nike roshe, http://www.nikerosherun.us/ nike outlet store, http://www.nikestore.us/ north face, http://www.northface.us.org/ north face clearance, http://www.northfaceoutlet.com.co/ oakley outlet, http://www.oakleyoutlet.us.org/ knockoff handbags, http://www.replicahandbags.com.co/ omega watches, http://www.replica-watches.us.com/ jordan release dates, http://www.retro-jordans.com/ replica watches, http://www.rolex-watches.me.uk/ roshe run, http://www.rosherun.org.uk/ roshe runs, http://www.rosheruns.us/ ferragamo shoes, http://www.salvatoreferragamo.in.net/ indoor soccer shoes, http://www.soccer-shoes.org/ easton bats, http://www.softball-bats.us/ supra shoes, http://www.suprashoe.net/ tiffany co, http://www.tiffanyjewelry.us.org/ timberland shoes, http://www.timberlandboots-outlet.net/ timberland outlet, http://www.timberlandshoes.com.co/ tommy hilfiger coupons, http://www.tommyhilfiger.net.co/ tommy hilfiger, http://www.tommy-hilfigeroutlet.com/ toms shoes, http://www.tomshoes-outlet.com/ tom's shoes, http://www.toms--outlet.in.net/ toms shoes outlet, http://www.toms-shoes.com.co/ uggs, http://www.uggbootsclearance.com.co/ ugg boots clearance, http://www.uggsonsale.com.co/ uggs on sale, http://www.uggsoutlet.com.co/ coach outlet store, http://www.uptocoachoutlet.com/ vans outlet, http://www.vansshoes.us/ wedding dress, http://www.weddingdressesuk.org.uk/ lululemon outlet, http://www.yogapants.com.co/ cheap ugg boots, http://www.ugg-boots.us.org/ ralph lauren outlet online, http://www.poloralphlaurenoutlet.net.co/ burberry handbags, http://www.burberryoutletonline.ar.com/ toms outlet, http://www.toms-outlet.net.co/ michael kors outlet online, http://www.michaelkors.in.net/ hollister co, http://www.hollisterclothing.in.net/ new balance store, http://www.newbalance-shoes.org/ converse sneakers, http://www.converses-shoes.net/ lululemon outlet, http://www.lululemonoutlet.com.co/ cheap jerseys, http://www.nfl-jerseys.in.net/ nfl jerseys, http://www.cheapjerseys.us.org/ rolex watches, http://www.rolex-watches.us.com/ omega watches, http://www.rolexwatchesforsale.us.com/ p90x, http://www.p90xworkout.in.net/ giuseppe zanotti, http://www.giuseppezanotti.com.co/ mac cosmetics, http://www.maccosmetics.net.co/ instyler, http://www.instyler.in.net/ mizuno, http://www.mizunorunning.net/ purses and handbags, http://www.handbagsoutlet.com.co/ hilfiger outlet, http://www.hilfigeroutlet.in.net/ ed hardy clothing, http://www.edhardy.in.net/ levis jeans, http://www.levisjeans.com.co/ bcbg max azria, http://www.bcbgdresses.net/ christian louboutin shoes, http://www.christianlouboutinoutlet.net.co/ tory burch handbags, http://www.toryburchsale.com.co/ prada outlet, http://www.pradaoutlet.com.co/ longchamp outlet, http://www.longchamp-handbags.in.net/ longchamp, http://www.longchampoutlet.com.co/ chanel bags, http://www.chanel-bags.com.co/ true religion jeans outlet, http://www.truereligion-outlet.us.org/ abercrombie fitch, http://www.abercrombie-and-fitch.us.com/ bebe clothing, http://www.bebeclothing.net/ harrods london, http://www.harrods-london.co.uk/ gucci handbags, http://www.guccishoes.com.co/ ralph lauren outlet, http://www.ralphlaurenoutletonline.us.org/ yoga pants, http://www.lululemoncanada.ca/ lululemon canada, http://www.yoga-pants.ca/ nike canada, http://www.nike-shoes-canada.ca/ pandora, http://www.pandora-charms-canada.ca/ watches canada, http://www.rolex-watches-canada.ca/ michael kors canada, http://www.michael-kors-canada-outlet.ca/ adidas shoes, http://www.adidas--canada.ca/ north face, http://www.the-north-face.ca/ polo ralph, http://www.ralph-lauren.ca/ rayban outlet, http://www.ray--ban.ca/ christian louboutin, http://www.christian-louboutin-shoes.ca/ nike air max, http://www.nike-air-max.ca/ bcbg max azria, http://www.bcbg-max-azria.ca/ tiffany, http://www.tiffanyandco-canada.ca/ abercrombie kids, http://www.hollistercanada.ca/ abercrombie, http://www.abercrombie-and-fitch.ca/ oakley sunglasses, http://www.oakley-sunglasses-canada.ca/ wedding dresses, http://www.wedding--dresses.ca/ swarovski canada, http://www.swarovskicanada.ca/ tommy hilfiger, http://www.tommy-hilfiger-canada.ca/ new balance, http://www.new-balance.ca/ burberry, http://www.burberrycanada.ca/ uggs canada, http://www.uggscanada.ca/

 

狼1号 (31.12.2015 10:10)

巨人倍増:http://www.chinakanpo.com/product/jrbz.html 五便宝:http://www.chinakanpo.com/product/wubianbao.html 狼一号:http://www.chinakanpo.com/product/langyihao.html 狼1号:http://www.chinakanpo.com/product/langyihao.html 威哥王:http://www.chinakanpo.com/product/weigwang.html 妖姫:http://www.chinakanpo.com/product/yahoji3.html 威哥王:http://www.威哥王通販.com/ 威哥王:http://www.威哥王通販.net/ 紅蜘蛛:http://www.紅蜘蛛通販.net/ 紅蜘蛛:http://www.紅蜘蛛通販.com/ 妖姫:http://www.妖姫.net/ 妖姫:http://www.妖姫.com/ 三便宝:http://www.三便宝.com/ 三便宝:http://www.三便宝.net/ 花痴:http://www.花痴.net/ RU486:http://www.中絶薬.com/ 淫インモラル:http://www.immoralsale.com/ インモラル:http://www.immoralsale.com/ 狼一号:http://www.狼一号.com/ 狼1号:http://www.狼一号.com/ 淫インモラル:http://www.immoralsale.com/ 巨人倍増:http://www.巨人倍増.net/ 狼一号:http://www.xn--4gq48lvu4a.com/ 紅蜘蛛:http://www.chinakanpo.com/product/hzhzyd.html 花痴:http://www.chinakanpo.com/product/huachi.html 三体牛鞭:http://www.chinakanpo.com/product/santiniubian.html 三體牛鞭:http://www.chinakanpo.com/product/stnb.html 蟻力神:http://www.chinakanpo.com/product/irishinhachi.html 男宝:http://www.chinakanpo.com/product/nanbao.html 新一粒神:http://www.chinakanpo.com/product/product/xyls.html 夜夜堅:http://www.chinakanpo.com/product/yyj.html 黒倍王:http://www.chinakanpo.com/product/heibeiwang.html 淫インモラル:http://www.chinakanpo.com/product/immoral.html RU486:http://www.chinakanpo.com/product/zjyrubjzz.html RU486中絶薬:http://www.中絶薬.com/ 中絶薬RU486:http://www.中絶薬.com/ RU486激安:http://www.中絶薬.com/ ru486 通販:http://www.中絶薬.com/ 妖姫 媚薬:http://www.妖姫.com/ 妖姫 販売:http://www.妖姫.com/ 妖姫 通販:http://www.妖姫.com/ 妖姫 効果:http://www.妖姫.com/ 妖姫 媚薬:http://www.妖姫.net/ 妖姫 販売:http://www.妖姫.net/ 妖姫 通販:http://www.妖姫.net/ 妖姫 効果:http://www.妖姫.net/ 粉剤媚薬:http://www.chinakanpo.com/product/cangyf.html V26:http://www.chinakanpo.com/product/sxjf.html 碧生源:http://www.chinakanpo.com/product/bishengyuan.html 中絶薬:http://www.chinakanpo.com/product/zjyrubjzz.html 曲美:http://www.chinakanpo.com/product/qumei.html 催淫薬:http://www.chinakanpo.com/catalog/63.html 勃起促進:http://www.chinakanpo.com/catalog/16.html 媚薬:http://www.女性用媚薬.com/ 勃起促進:http://www.chinakanpo.com/catalog/16.html 中絶薬:http://www.chinakanpo.com/catalog/25.html 曲美:http://www.chinakanpo.com/catalog/25.html 媚薬:http://www.chinakanpo.com/catalog/60.html 催淫薬:http://www.chinakanpo.com/catalog/63.html D10媚薬:http://www.chinakanpo.com/product/meiyao.html 蔵八宝:http://www.chinakanpo.com/product/zbb.html 壮天根:http://www.chinakanpo.com/product/ztg.html 魔根:http://www.chinakanpo.com/product/mgjzc.html FLY D5:http://www.chinakanpo.com/product/cys.html 蒼蝿水:http://www.chinakanpo.com/product/cangyshui.html 片仔廣:http://www.chinakanpo.com/product/pzhnhjdp.html 消渇丸:http://www.chinakanpo.com/product/xiaokewan.html 天天素:http://www.chinakanpo.com/product/tts.html 韓国痩身一号:http://www.chinakanpo.com/product/hgssyhmtx.html

 

夜夜堅 (07.01.2016 13:01)

催淫カプセル:http://www.okkanpo.com/Product/245.html ok漢方:http://www.okkanpo.com/ アフリカ超人:http://www.okkanpo.com/Product/571.html 街頭覇王睾丸素カプセル:http://www.okkanpo.com/Product/652.html 徳国公牛:http://www.okkanpo.com/Product/657.html 壮根精華素:http://www.okkanpo.com/Product/336.html 壮根精華素 6錠入り:http://www.okkanpo.com/Product/158.html 超強 黒倍王:http://www.okkanpo.com/Product/187.html リドスプレー :http://www.okkanpo.com/Product/155.html 精力剤:http://www.okkanpo.com/catalog/energy.html 漢方薬:http://www.okkanpo.com/catalog/kanpou.html 中絶-避妊薬:http://www.okkanpo.com/catalog/hininn.html 紅蜘蛛:http://www.okkanpo.com/product/167.html 威哥王:http://www.okkanpo.com/product/8.html 三體牛鞭:http://www.okkanpo.com/product/437.html V26:http://www.okkanpo.com/product/324.html 勃起促進:http://www.okkanpo.com/catalog/penis-erectile.html 五便宝:http://www.okkanpo.com/product/222.html 天天素:http://www.okkanpo.com/product/360.html 淫インモラル:http://www.okkanpo.com/Product/495.html インモラル:http://www.okkanpo.com/Product/477.html 蔵八宝:http://www.okkanpo.com/Product/445.html 新一粒神:http://www.okkanpo.com/product/444.html SEX DROPS:http://www.okkanpo.com/product/88.html 女性用媚薬:http://www.okkanpo.com/catalog/Aphrodisiac.html 女用媚薬:http://www.okkanpo.com/catalog/Aphrodisiac.html RU486:http://www.okkanpo.com/Product/398.html 三体牛鞭:http://www.okkanpo.com/product/437.html 妖姫:http://www.okkanpo.com/Product/479.html D5原液:http://www.okkanpo.com/product/63.html 三體牛鞭:http://www.okkanpo.com/product/437.html 三便宝:http://www.okkanpo.com/Product/395.html セックスドロップ:http://www.okkanpo.com/product/277.html 曲美:http://www.okkanpo.com/product/371.html 精力剤:http://www.okkanpo.com/catalog/energy.html 中絶薬:http://www.okkanpo.com/catalog/Interruption.html 滋養強壮:http://www.okkanpo.com/catalog/Nutrition.html ペニス増大:http://www.okkanpo.com/catalog/Penis-increase.html プロコミルスプレー:http://www.okkanpo.com/product/191.html 蟻力神:http://www.okkanpo.com/product/159.html 巨人倍増:http://www.okkanpo.com/product/133.html 絶對高潮:http://www.okkanpo.com/product/245.html リドスプレー:http://www.okkanpo.com/product/155.html 紅蜘蛛:http://www.okkanpo.com/product/167.html 狼1号:http://www.okkanpo.com/Product/99.html 三鞭粒:http://www.okkanpo.com/product/436.html 狼1号:http://www.okkanpo.com/Product/99.html 男宝:http://www.okkanpo.com/Product/237.html 夜夜堅:http://www.okkanpo.com/Product/35.html 壮天根:http://www.okkanpo.com/Product/194.html

 

蟻王 (11.01.2016 04:02)

D5原液:http://www.hellokanpo.com/view/FLYD5yuan.html 蒼蝿水:http://www.hellokanpo.com/view/FLY-D5.html 紅蜘蛛:http://www.hellokanpo.com/view/hong-zhi-zhu.html 美人豹:http://www.hellokanpo.com/view/meirenbao.html 催情丹:http://www.hellokanpo.com/view/cuiqingdan.html 蟻王:http://www.hellokanpo.com/view/antking.html 大印象ダイエット茶:http://www.hellokanpo.com/view/dayinxiang.html RU486:http://www.hellokanpo.com/view/beijing-ru486.html アリ王:http://www.hellokanpo.com/view/antking.html SEX DROPS:http://www.hellokanpo.com/view/sex-drops.html セフラジン:http://www.hellokanpo.com/view/kangshengwuzhi.html 夜夜堅:http://www.hellokanpo.com/view/yeyejian1200.html RU486:http://www.xn--fiqs66igffqph3re.com 威哥王:http://www.xn--ogr73cd8ge4qn7n.com 妖姫:http://youhi.hellokanpo.com 淫インモラル:http://immoral.hellokanpo.com 黒倍王:http://www.hellokanpo.com/view/heibeiwang.html D10催情剤:http://www.hellokanpo.com/view/D10-meiyao.html 夜夜堅:http://www.hellokanpo.com/view/yeyejian1200.html 消渇丸:http://www.hellokanpo.com/view/xiaokewan.html 新一粒神:http://www.hellokanpo.com/view/xinyilishen.html 魔根:http://www.hellokanpo.com/view/muogen.html 勃動力三體牛鞭:http://www.hellokanpo.com/view/santiniubian.html 男宝:http://www.hellokanpo.com/view/nanbao.html 巨人倍増:http://www.hellokanpo.com/view/jurenbeiceng.html 三體牛鞭:http://www.hellokanpo.com/view/santiniubian.html 三体牛鞭:http://www.hellokanpo.com/view/santiniubian.html 威哥王:http://www.hellokanpo.com/view/weigewang.html 狼1号:http://www.hellokanpo.com/view/langyihao.html 狼一号:http://www.hellokanpo.com/view/langyihao.html 三便宝:http://www.hellokanpo.com/view/satibo-capsules.html 蟻力神:http://www.hellokanpo.com/view/yilishen.html 淫インモラル:http://immoral.hellokanpo.com 妖姫:http://youhi.hellokanpo.com D10媚薬:http://www.hellokanpo.com/view/D10-meiyao.html D10催情剤:http://www.hellokanpo.com/view/D10-meiyao.html 花痴:http://www.hellokanpo.com/view/huachi.html D8 催情剤:http://www.hellokanpo.com/view/SpanishFliegeD8.html FLY D5:http://www.hellokanpo.com/view/fly-d5.html 韓国痩身一号:http://www.hellokanpo.com/view/hanguoshou-575.html 媚薬 通販:http://www.xn--b3ss6gtv8bq3f3re.com 媚薬通販店:http://www.xn--b3ss6gtv8bq3f3re.com 媚薬 販売:http://www.hellokanpo.com/ 女性用媚薬:http://www.hellokanpo.com 三鞭粒:http://www.hellokanpo.com/view/wei.html 韓国痩身1号:http://www.hellokanpo.com/view/hanguoshou-575.html 媚薬 淫インモラル:http://immoral.hellokanpo.com 媚薬 インモラル:http://immoral.hellokanpo.com 媚薬:http://www.hellokanpo.com/meiyao 催情剤:http://www.hellokanpo.com/view/D10-meiyao.html 催情:http://www.hellokanpo.com/view/D10-meiyao.html 催情粉:http://www.hellokanpo.com/view/hongzhizhu1.html 媚薬 妖姫:http://youhi.hellokanpo.com 妖姫 効果:http://youhi.hellokanpo.com 妖姫 販売:http://youhi.hellokanpo.com 催淫剤:http://www.hellokanpo.com/view/jueduigaochao.html 淫インモラル 販売:http://immoral.hellokanpo.com 壮天根:http://www.hellokanpo.com/view/ZTG.html 蔵八宝:http://www.hellokanpo.com/view/zhangbabao.html 五便宝:http://www.hellokanpo.com/view/wodibo-capsules.html 曲美:http://www.hellokanpo.com/view/xinqumei.html 絶對高潮:http://www.hellokanpo.com/view/juedui.html D10:http://www.hellokanpo.com/view/D10-meiyao.html 絶對高潮カプセル:http://www.hellokanpo.com/view/juedui.html d9催情:http://www.hellokanpo.com/view/D9-INVERMA.html 痩身一号:http://www.hellokanpo.com/view/hgshou.html 痩身1号:http://www.hellokanpo.com/view/hgshou.html 日本秀身堂:http://www.hellokanpo.com/view/xouzhentang.html 天天素:http://www.hellokanpo.com/view/tiantiansu.html V26:http://www.hellokanpo.com/view/V26.html

 

紅蜘蛛 (11.01.2016 04:06)

媚薬:http://www.xxkanpo.com/ d10媚薬:http://xn--d10-hl9e441q.xxkanpo.com/ 女性催情剤:http://d10媚薬.xxkanpo.com/ 威哥王:http://www.xxkanpo.com/product/440.html 紅蜘蛛:http://www.xxkanpo.com/product/43.html 花痴:http://www.xxkanpo.com/product/237.html 三體牛鞭:http://www.xxkanpo.com/product/411.html 三体牛鞭:http://www.xxkanpo.com/product/411.html 巨人倍増:http://www.xxkanpo.com/product/38.html 新一粒神:http://www.xxkanpo.com/product/465.html 蟻王:http://www.xxkanpo.com/product/126.html アリ王:http://www.xxkanpo.com/product/126.html 夜夜堅:http://www.xxkanpo.com/product/33.html 男宝:http://www.xxkanpo.com/product/409.html SEX DROPS:http://www.xxkanpo.com/product/224.html 媚薬カプセル:http://www.xxkanpo.com/Charming/18.html 五便宝:http://www.xxkanpo.com/product/41.html d10媚薬:http://xxkanpo.com/product/366.html 勃動力三體牛鞭:http://www.xxkanpo.com/product/411.html 蟻力神:http://www.xxkanpo.com/product/23.html 狼1号:http://www.xxkanpo.com/product/62.html 狼一号:http://www.xxkanpo.com/product/62.html 蔵八宝:http://www.xxkanpo.com/product/464.html ビグレックス:http://www.xxkanpo.com/product/22.html 壮天根:http://www.xxkanpo.com/product/54.html 紅蜘蛛:http://www.xxkanpo.com/product/43.html 淫インモラル:http://www.xxkanpo.com/product/477.html 三便宝:http://www.xxkanpo.com/product/28.html 美人豹:http://www.xxkanpo.com/product/389.html 催淫カプセル:http://www.xxkanpo.com/product/391.html 縮陰膏:http://www.xxkanpo.com/product/249.html 催情剤:http://www.xxkanpo.com/Charming/17.html 絶對高潮:http://www.xxkanpo.com/product/259.html D8 催情剤:http://www.xxkanpo.com/product/404.html 催情丹:http://www.xxkanpo.com/product/460.html 粉劑媚薬:http://www.xxkanpo.com/Charming/16.html 巨人倍増:http://www.xxkanpo.com/product/12.html 三体牛鞭:http://www.xxkanpo.com/product/411.html 三體牛鞭:http://www.xxkanpo.com/product/411.html D5原液:http://www.xxkanpo.com/product/231.html 花之欲:http://www.xxkanpo.com/product/291.html 催淫通販:http://www.xxkanpo.com/product/10.html 終極痩身:http://www.xxkanpo.com/product/193.html d9催情剤:http://www.xxkanpo.com/product/236.html 精力剤:http://www.xxkanpo.com/Energy/Energy.html 媚薬 通販:http://www.xxkanpo.com/Charming/Charming-medicine.html 魔根:http://www.xxkanpo.com/product/436.html 殺精剤:http://www.xxkanpo.com/product/468.html 潤滑剤:http://www.xxkanpo.com/Charming/15.html 三鞭粒:http://www.xxkanpo.com/product/437.html 蔵鞭王:http://www.xxkanpo.com/product/658.html 即効性精力剤:http://www.xxkanpo.com/Energy/14.html 夜狼神:http://www.xxkanpo.com/product/571.html 催淫カプセル:http://www.xxkanpo.com/product/391.html 徳国公牛:http://www.xxkanpo.com/product/657.html kkk超強力催情水:http://www.xxkanpo.com/product/586.html 催情丹:http://www.xxkanpo.com/product/460.html 男根増長素:http://www.xxkanpo.com/product/463.html D6 催情剤:http://www.xxkanpo.com/product/238.html 韓国痩身1号:http://www.xxkanpo.com/product/367.html 曲美:http://www.xxkanpo.com/product/476.html 天天素:http://www.xxkanpo.com/product/17.html 精力剤:http://www.xxkanpo.com/Energy/Energy.html 滋養強壮:http://www.xxkanpo.com/Energy/13.html 媚薬 通販:http://www.xxkanpo.com/Charming/Charming-medicine.html V26:http://www.xxkanpo.com/product/189.html 街頭覇王:http://www.xxkanpo.com/product/652.html 徳国公牛:http://www.xxkanpo.com/product/657.html 蔵鞭王:http://www.xxkanpo.com/product/658.html 日本性素:http://www.xxkanpo.com/product/602.html 婦科千金片:http://www.xxkanpo.com/product/424.html V26:http://www.xxkanpo.com/product/189.html 淫インモラル:http://www.xxkanpo.com/product/477.html 終極痩身:http://www.xxkanpo.com/product/193.html 催情水:http://www.xxkanpo.com/product/586.html 催情粉:http://www.xxkanpo.com/product/261.html

 

Přidat komentář

Položky označené * jsou povinné.

 
 

Zachraňte lázně Kyselka

Asociace sdružení pro ochranu a rozvoj kulturního dědictví ČR
Karolíny Světlé 5, 110 00 Praha 1
e-mail: prezidium@asorkd.cz, web:www.asorkd.cz
IČ: 22 83 87 21