přeskočit k navigaci »

úvod » Aktuality » Aktuálně » Pasquale, jeden z největších investorů do české kultury?

Pasquale, jeden z největších investorů do české kultury?

25.03.2012

zařazeno v kategorii: Aktuálně | autor: ASORKD | komentáře: 8

 

Režisér galavečera udílení Českého lva Petr Vachler devótně poděkoval na závěr přímého přenosu generálnímu řediteli Karlovarských minerálních vod a zároveň jejich majoritnímu vlastníkovi Alessandru Paqualovi, jako jednomu z největších investorů do české kultury. Podle čeho poměřuje pan Vachler velikost investice do české kultury pana Pasquala, že je jednou z největších? Těžko říci. Horší je to, že pan Vachler zřejmě do české kultury nezahrnuje nemovité památky, které má generální partner večera ve vlastnictví a protože se o ně nestará, jak mu předepisuje zákon, dostal za toto porušování zákona pokutu 1 800 000 Kč.

Na snímcích níže, pořízených v Kyselce dne 17. 3. 2012, se můžete podívat, jak kulturně vypadají pozemky v lázních ve vlastnictví pana Pasquala a jak tímto „zkrášluje“ prostředí obce. Zároveň je na nich vidět, jaký vztah má k památkám. Restauraci architektonicky vzácného Löschnerova pavilonu si představuje tak, že zatékání vyřeší igelitem (jak se takové zabezpečení osvědčilo u Mattoniho vily si také můžete prohlédnout níže) a cenné originální artefakty architektury, jako mechanické dřevěné žaluzie i s kováním odhodí na smetiště! Před náměstkyní ministryně kultury paní Matouškovou na konspirativní schůzce v Radošovské restauraci 22. 3. 2012, zauvažoval, zda se na něj, jako občana Švýcarské konfederace, vztahuje náš památkový zákon. Že by ve Švýcarsku bylo možné se takto chovat k památkám? V tomto světle působí velmi farizejsky video, kde se Pasquale chlubí, jak zachránil starou lahev od Mattonky.

Alessanro Pasquale znovu zažaloval ASORKD za nactiutrhání, když jsme jeho firmu nazvali devastátory kulturního dědictví České republiky. Každý soudný člověk si jistě KMV a jejich majitele, podle níže uvedených snímků, nazve sám a jsme přesvědčeni, že to budou výrazy mnohem ostřejší, než ten, který použil viceprezident ASORKD Martin Kadrman a za který musel zaplatit pokutu 3000 Kč.

Alessandro Paquale není investorem do české kultury! Je především investorem do své reklamy a to nejlépe tam, kde je spojena s přímými TV přenosy. Ocenění Českým lvem, Thálií, Slavíkem či Literou by se měli zajímat, jaká kulturní veličina, pokutovaná za trestuhodné ničení našich památek, jim předává cenu. Celou věc velmi dobře, i když poněkud expresivně, vystihl ve svém článku Není Mattoni jako Mattoni John Bok. Zde je doslovná citace: „Přijímat dary a ceny od takovýchto barbarů jednoznačně snižuje samu kvalitu obdarovaného či ceněného díla.
Skloňuje li se dnes ve všech možných pádech slovo korupce, ptám se jak označit jednání, které evidentně nemá přímé znaky korupce ale co pod rouškou donátorství skrývá vlastní barbarství dárce a odvádí pozornost veřejnosti od toho, jak kořistník proměňuje dar země, tj, pramenitou vodu ve vlastní zisk a  „velkoryse“, opět se ziskem, tentokrát společenským, rozdává finanční šušně.
To, že zmíněná skutečnost nechává popíky v klidu (myšlen Český slavík Mattoni – poznámka ASORKD), mě jaksi nepřekvapuje, vždyť za totáče si také nevšímali důsledků bolševikého barbarství. Ba naopak, žili dle hesla, koho chleba jíš, toho sračky zpívej. Mrzí mne však, že lidé, kteří proti aroganci moci v době totality brojili, byli diskriminovaní a nebáli se nést svojí kůži na trh, se nechají dnes koupit pár šušněmi jen proto, že jím dělá dobře, být veřejně oceněný.“ Celý článek si můžete přečíst ZDE.

 

Pro zvětšení klikněte na Vámi zvolenou fotografii.

 

« další aktuality z kategorie: Aktuálně

« zpět na seznam aktualit

Komentáře: přidat další

Bezdíčková Dana (25.03.2012 19:09)

pane Pasquale,je mi z toho pohledu a i z vás na nic

 

Václav Hálek (30.03.2012 08:58)

Pan Arnošt Roman poskytl zajímavé údaje o místě současné těžby minelální vody, i když mne to na druhou stranu nezajímá, protože v okruhu rodiny produkty KMV nekupujeme na protest proti devastaci naší země. Pan A.Pasquale by se měl u nás chovat jako host - ohleduplně, pozorně, tak jako se má každý chovat na návštěvě jiné domácnosti, ale třeba i banky, kde mám uložené své peníze. Je hrůzně nechutné, že mu za jeho povýšenectví ještě některé VIP poklepávají blahovolně na rameno!

 

Zita Sekaninová (30.03.2012 10:03)

Holt, každý si dovolí potud, pokud mu to dovolíme my. A naše tolerance , či spíše tolerance naší mafiánské vlády je nekonečná. Takže závěr k našemu tématu je nasnadě. Člověku je těžko na duši a já doufám, že činnost ASORKD-u bude čím dál více brána v potaz i u kompetentních.....

 

Gita Pechová (30.03.2012 12:33)

Připojuji se k paní Zitě...co se tady děje,to je vážně možné snad jen u nás...

 

Jitka Fašianoková (31.03.2012 13:44)

Z pana Pasqualle je mi opravdu fyzicky zle, nejvice mě rozesmutnilo předávání cen Thalie. Nikdo z přítomných umělců, u kterých se dá předpokládat cit pro krásu, umění, s čímž dle mého názoru úzce souvisí i považování si kulturního dědictví našeho národa (ostatně ND je příkad jak se o památky starat), tak se ani jeden nevzmohl dát najevo p. Pasqualle svůj názor, jako se stalo na Českém lvu. Při proslovu p. Pasqualle si mohli všichni "uplácat" ruce !!!! Je to kulturní barbar, kterému je naše umění a naše země ukradená, pro něj je vše jen tvrdý byznys. Doufejme, že správná věc a úžasná snaha všech, kteří za Lázně Kyselka bojují, že dojde naplnění !! Proto je správné na tento závažný problém nehorázné devastace naší překrásné kulturní památky bez přestání a všude poukazovat a nebát se označovat viníky !!!

 

Vladimír Hochman (01.04.2012 01:01)

ten pan Pasquale-to je pan Paskvil-ničí vše dobré a vše zpackal...zakažte ho....

 

狼1号 (31.12.2015 10:49)

催淫カプセル:http://www.okkanpo.com/Product/245.html ok漢方:http://www.okkanpo.com/ アフリカ超人:http://www.okkanpo.com/Product/571.html 街頭覇王睾丸素カプセル:http://www.okkanpo.com/Product/652.html 徳国公牛:http://www.okkanpo.com/Product/657.html 壮根精華素:http://www.okkanpo.com/Product/336.html 壮根精華素 6錠入り:http://www.okkanpo.com/Product/158.html 超強 黒倍王:http://www.okkanpo.com/Product/187.html リドスプレー :http://www.okkanpo.com/Product/155.html 精力剤:http://www.okkanpo.com/catalog/energy.html 漢方薬:http://www.okkanpo.com/catalog/kanpou.html 中絶-避妊薬:http://www.okkanpo.com/catalog/hininn.html 紅蜘蛛:http://www.okkanpo.com/product/167.html 威哥王:http://www.okkanpo.com/product/8.html 三體牛鞭:http://www.okkanpo.com/product/437.html V26:http://www.okkanpo.com/product/324.html 勃起促進:http://www.okkanpo.com/catalog/penis-erectile.html 五便宝:http://www.okkanpo.com/product/222.html 天天素:http://www.okkanpo.com/product/360.html 淫インモラル:http://www.okkanpo.com/Product/495.html インモラル:http://www.okkanpo.com/Product/477.html 蔵八宝:http://www.okkanpo.com/Product/445.html 新一粒神:http://www.okkanpo.com/product/444.html SEX DROPS:http://www.okkanpo.com/product/88.html 女性用媚薬:http://www.okkanpo.com/catalog/Aphrodisiac.html 女用媚薬:http://www.okkanpo.com/catalog/Aphrodisiac.html RU486:http://www.okkanpo.com/Product/398.html 三体牛鞭:http://www.okkanpo.com/product/437.html 妖姫:http://www.okkanpo.com/Product/479.html D5原液:http://www.okkanpo.com/product/63.html 三體牛鞭:http://www.okkanpo.com/product/437.html 三便宝:http://www.okkanpo.com/Product/395.html セックスドロップ:http://www.okkanpo.com/product/277.html 曲美:http://www.okkanpo.com/product/371.html 精力剤:http://www.okkanpo.com/catalog/energy.html 中絶薬:http://www.okkanpo.com/catalog/Interruption.html 滋養強壮:http://www.okkanpo.com/catalog/Nutrition.html ペニス増大:http://www.okkanpo.com/catalog/Penis-increase.html プロコミルスプレー:http://www.okkanpo.com/product/191.html 蟻力神:http://www.okkanpo.com/product/159.html 巨人倍増:http://www.okkanpo.com/product/133.html 絶對高潮:http://www.okkanpo.com/product/245.html リドスプレー:http://www.okkanpo.com/product/155.html 紅蜘蛛:http://www.okkanpo.com/product/167.html 狼1号:http://www.okkanpo.com/Product/99.html 三鞭粒:http://www.okkanpo.com/product/436.html 狼1号:http://www.okkanpo.com/Product/99.html 男宝:http://www.okkanpo.com/Product/237.html 夜夜堅:http://www.okkanpo.com/Product/35.html 壮天根:http://www.okkanpo.com/Product/194.html

 

紅蜘蛛 (31.12.2015 11:17)

巨人倍増:http://www.chinakanpo.com/product/jrbz.html 五便宝:http://www.chinakanpo.com/product/wubianbao.html 狼一号:http://www.chinakanpo.com/product/langyihao.html 狼1号:http://www.chinakanpo.com/product/langyihao.html 威哥王:http://www.chinakanpo.com/product/weigwang.html 妖姫:http://www.chinakanpo.com/product/yahoji3.html 威哥王:http://www.威哥王通販.com/ 威哥王:http://www.威哥王通販.net/ 紅蜘蛛:http://www.紅蜘蛛通販.net/ 紅蜘蛛:http://www.紅蜘蛛通販.com/ 妖姫:http://www.妖姫.net/ 妖姫:http://www.妖姫.com/ 三便宝:http://www.三便宝.com/ 三便宝:http://www.三便宝.net/ 花痴:http://www.花痴.net/ RU486:http://www.中絶薬.com/ 淫インモラル:http://www.immoralsale.com/ インモラル:http://www.immoralsale.com/ 狼一号:http://www.狼一号.com/ 狼1号:http://www.狼一号.com/ 淫インモラル:http://www.immoralsale.com/ 巨人倍増:http://www.巨人倍増.net/ 狼一号:http://www.xn--4gq48lvu4a.com/ 紅蜘蛛:http://www.chinakanpo.com/product/hzhzyd.html 花痴:http://www.chinakanpo.com/product/huachi.html 三体牛鞭:http://www.chinakanpo.com/product/santiniubian.html 三體牛鞭:http://www.chinakanpo.com/product/stnb.html 蟻力神:http://www.chinakanpo.com/product/irishinhachi.html 男宝:http://www.chinakanpo.com/product/nanbao.html 新一粒神:http://www.chinakanpo.com/product/product/xyls.html 夜夜堅:http://www.chinakanpo.com/product/yyj.html 黒倍王:http://www.chinakanpo.com/product/heibeiwang.html 淫インモラル:http://www.chinakanpo.com/product/immoral.html RU486:http://www.chinakanpo.com/product/zjyrubjzz.html RU486中絶薬:http://www.中絶薬.com/ 中絶薬RU486:http://www.中絶薬.com/ RU486激安:http://www.中絶薬.com/ ru486 通販:http://www.中絶薬.com/ 妖姫 媚薬:http://www.妖姫.com/ 妖姫 販売:http://www.妖姫.com/ 妖姫 通販:http://www.妖姫.com/ 妖姫 効果:http://www.妖姫.com/ 妖姫 媚薬:http://www.妖姫.net/ 妖姫 販売:http://www.妖姫.net/ 妖姫 通販:http://www.妖姫.net/ 妖姫 効果:http://www.妖姫.net/ 粉剤媚薬:http://www.chinakanpo.com/product/cangyf.html V26:http://www.chinakanpo.com/product/sxjf.html 碧生源:http://www.chinakanpo.com/product/bishengyuan.html 中絶薬:http://www.chinakanpo.com/product/zjyrubjzz.html 曲美:http://www.chinakanpo.com/product/qumei.html 催淫薬:http://www.chinakanpo.com/catalog/63.html 勃起促進:http://www.chinakanpo.com/catalog/16.html 媚薬:http://www.女性用媚薬.com/ 勃起促進:http://www.chinakanpo.com/catalog/16.html 中絶薬:http://www.chinakanpo.com/catalog/25.html 曲美:http://www.chinakanpo.com/catalog/25.html 媚薬:http://www.chinakanpo.com/catalog/60.html 催淫薬:http://www.chinakanpo.com/catalog/63.html D10媚薬:http://www.chinakanpo.com/product/meiyao.html 蔵八宝:http://www.chinakanpo.com/product/zbb.html 壮天根:http://www.chinakanpo.com/product/ztg.html 魔根:http://www.chinakanpo.com/product/mgjzc.html FLY D5:http://www.chinakanpo.com/product/cys.html 蒼蝿水:http://www.chinakanpo.com/product/cangyshui.html 片仔廣:http://www.chinakanpo.com/product/pzhnhjdp.html 消渇丸:http://www.chinakanpo.com/product/xiaokewan.html 天天素:http://www.chinakanpo.com/product/tts.html 韓国痩身一号:http://www.chinakanpo.com/product/hgssyhmtx.html

 

Přidat komentář

Položky označené * jsou povinné.

 
 

Zachraňte lázně Kyselka

Asociace sdružení pro ochranu a rozvoj kulturního dědictví ČR
Karolíny Světlé 5, 110 00 Praha 1
e-mail: prezidium@asorkd.cz, web:www.asorkd.cz
IČ: 22 83 87 21