přeskočit k navigaci »

úvod » Aktuality » Aktuálně » Soud projedná kritickou reklamu na tramvajích

Soud projedná kritickou reklamu na tramvajích

10.06.2013

zařazeno v kategorii: Aktuálně | autor: ASORKD | komentáře: 16

 

Před rokem křižovaly ulice Prahy tramvaje, které ukazovaly zkázu kulturních památek, které v západočeské Kyselce vlastní Karlovarské minerální vody (KMV).

http://zpravy.idnes.cz/plakaty-na-tramvajich-vyzyvaji-k-bojkotu-vyrobce-mineralek-pqo-/domaci.aspx?c=A120720_125312_vary-zpravy_slv

Kvůli nařízení soudu v rámci vydaného předběžného opatření musely být reklamy po deseti dnech staženy. Tím ale KMV udělaly asociaci ASORKD, která kampaň zaplatila, medvědí službu. Kdo si reklamy nevšiml nebo o Kyselce nikdy neslyšel, po oznámení, že reklamy musí být po stížnosti KVM odstraněny, se o Kyselku začalo zajímat mnohem víc lidí. „Jen za inkriminovaných deset dní nám petici na webu podepsalo 736 občanů,“ říká prezident ASORKD Pavel P. Ries.

http://zpravy.idnes.cz/obrazy-rozpadlych-lazni-v-kyselce-z-tramvaji-sundejte-rozhodl-soud-11a-/domaci.aspx?c=A120801_200542_vary-zpravy_slv

Cílem kampaně bylo upozornit na dvojí tvář KMV. Na jedné straně se firma sama presentuje jako podnik podporující kulturu, na straně druhé nechává kulturní památky ve svém vlastnictví bezostyšně chátrat. Také proto asociace zvolila doprovodný text, který Mattonka nyní žaluje. Tedy ´Zde se těží minerálka Mattoni – kulturní památka Löschnerův pavilon se nachází ve výrobním areálu Karlovarských minerálních vod a je 20 let v jejich vlastnictví´.

KMV: Reklama měla za cíl klamat spotřebitele a vyvolat obavu o zdraví

Jenže Mattonka to vidí jinak. V žalobním návrhu stojí: ´Sdělení je v kombinaci s dvěma fotografiemi zchátralého, nevábného interiéru a exteriéru nějaké budovy naprosto nepravdivé a klamavé, neboť je mimo jiné způsobilé u průměrného spotřebitele vyvolat mylný dojem, že interiéry a exteriéry zachycené na fotografiích jsou skutečně místy, kde se těží či vyrábí minerální vody MATTONI.´

Ve své žalobě dále uvádí: ´Navrhovatel je navíc přesvědčen, že sdělení je způsobilé vyvolat u spotřebitelské veřejnosti obavy o své zdraví. Nabyté obavy a předsudky se budou velmi těžko odbourávat.´

ASORKD: Mattonka záměrně překrucuje význam reklamy

„Občané pochopili význam naší iniciativy. Ohrazujeme se proti překrucování pravého významu kampaně. Postoj KMV chápeme jen jako strategii jejich advokátů a věříme, že to tak bude vnímat i soud,“ dodal Ries. Vedle asociace ASORKD jsou dále obžalovány firmy RENCAR, EUROPLAKAT a Dopravní podnik hl. m. Prahy – tyto firmy jsou žalovány za to, že asociaci poskytly reklamní prostor.

Asociace tak za kritiku KMV čelí od této firmy i jejího generálního ředitele dona Alessandra Pasquale v pořadí již čtvrté žalobě. „Soudy nás od kritiky KMV neodradí. Památky v Kyselce mají štěstí v neštěstí – na první pohled je zřejmé, kdo je ten zlý. Komunikace s veřejností je proto jednodušší,“ řekl Kadrman

První stání se uskuteční tuto středu 12. června od 9:00 v budově Městského soudu v Praze, Slezská 9, Praha 2, I. patro, č.dv. 155. Soudit bude JUDr. Helena Nebesářová

 

Pro zvětšení klikněte na Vámi zvolenou fotografii.

 

« další aktuality z kategorie: Aktuálně

« zpět na seznam aktualit

Komentáře: přidat další

Vilém (10.06.2013 22:46)

Z té Mattonky se mi začíná opravdu zvedat žaludek. Tak oni nechávají památku dvacet lewt hnít a když na to někdo upozorní, tak ho za to zažalujou? No tak tohle může přijmout jen soud v banánové republice, nebo u nás. Ach jo.

 

Emil (11.06.2013 08:29)

Z té ASORKD se mi začíná opravdu zvedat žaludek.Neustále překrucují fakta,dávají do souvislostí skutečnosti,které spolu nesouvisí a neustále lžou.Tohle soud doufám přijme, vyhodnotí a potrestá.

 

Jan (11.06.2013 23:48)

Nejste sám Emile, asociaci bych zakázal už dávno, stačí jen to, že neoprávněně vybírá peníze od lidí :-(

 

Emil (12.06.2013 13:48)

Díky Jane za názorovou shodu.Konečně někdo,kdo má hlavu k myšlení.ASORKD díky kadrmanovskému pojetí agresivní komunikace evidentně dochází dech a zůstávají v poli sami,opuštěni,pouze se svou peticí a několika jednostranně informovanými petenty. Dění kolem záchrany lázní je úplně někde jinde.

 

Jan (12.06.2013 20:29)

Emile řeknu Vám to asi tak, to že je pan Kadrman agresivní, to je jedna věc, to že si nezjistí kompletní informace je věc druhá, pro některé místní občany až komická :-) Nejvíce mě dostal článek (http://www.zachrante-lazne-kyselka.cz/cz/aktuality/mattonka-se-msti-na-bezbrannych-duchodcich-156). Pan Kadrman tam obhajuje bezbrané důchodce. Pana Kadrmana bych se zde velice rád veřejně zeptal, zda li si zjistil vše o lidech, kteří do poslední chvíle žili v domě Stallburg?? Asi ne. Paní Formánková má dceru, která má manžela pana Kroupu, který do poslední chvíle také žil v domě Stallburg. Zmiňovaný pán Kroupa, byl dříve zaměstnancem firmy KMV, do doby, než byl chycen při krádeži. Po zjištění všech informací se zjistilo, že udělal firmě KMV škody za několik desítek tisíc (dříve velké peníze)... Bohužel po propuštění z firmy si nedal pokoj, a po několika letech ho chytla policie opět v areálu KMV, kde kradl antinerez ze zásobníku na vodu. To nemluvím o měděné střeše na Ottovu pavilonu... Proto bych se chtěl asociace zeptat, zda se Mattonka opravdu mstila paní Formánkové, její dceři a manželovi :-). Řeknu vám, já mít ubytovaného takového člověka v mém domě, který ho napůl rozkradl, tak jim septik neteče jen sklepem, ale i bytem :-)

 

Karel F (12.06.2013 22:54)

Pane Jane je zajimave jak umite pausalizovat a snazite se z tematu neplneni zakladnich zakonnych povinnosti pronajimatele vse shodit na nezdarneho syna. Nebylo tema o obhajobe duchodcu panem Kadrmanem a nevyhovujicich zivotnich podminkach najemniku? Motate jablka s hruskami. Vzkaz pro pany Jana a Emila, pozdravujte p. Packala. Jste prikladnymi vzory servilnosti. Reklama byla trefna a pravdiva. A proto se potrefena husa i s housaty ozvali a kejhaji.

 

Ruda (13.06.2013 12:19)

Samozřejmě že bulvární pisálkové,bohužel i tací,kteří se vydávají za seriozní,překroutí fakta tak,aby to bylo více zajímavé a hlavně účelové.Takže dřívější obyvatelé Stalburku,sociálně velice slabá rodina nájemníků měla vyměřen měsíční nájem řádově v desítkách korun měsíčně.Samozřejmě vzhledem ke stavu nemovitosti,ještě mnohem dříve,než se objevil nějaký Kadrman, byla této rodině nabídnuta možnost přestěhovat se do bytové jednotky v majetku KMV v paneláku v Kyselce.Tam už by ale museli platit nájemné,jako kterýkoliv jiný a nemohli by opékat buřty před barákem a plát palety.To se bývalým majitelům pochopitelně nelíbilo a tuto nabídku nepřijali a bydleli dál,dle své vlastní volby.Pak se objevil pan Kadrman a udělal z toho příběh o krvelačné šelmě a nebohé ovečce.No a protože každá pohádka má šťastný konec,dnes tato rodina bydlí v domečku se zahrádkou a platí nájemné,které by nestačilo na zaplacení nájemného 1+KK. Zeptám se otázkou Jiřího Paroubka:"A pánové,kdo z Vás to má?"

 

Ruda (13.06.2013 13:56)

překlep:plát palety=pálit palety

 

ASORKD (15.06.2013 22:05)

Ani podvádět neumí dobře! Začaly se nám tu množit "diskutující" anonymové vehementně obhajující Mattonku a její čistotu a nevinnost v devastaci památek v jejich vlastnictví. Zřejmě to Don Pasquale dělá tak, jako když navlékl do nažehlených montérek zaměstnance a nahnal je na shromáždění s Klausem. Byl vytvořen tým, který má hájit Mattonku v diskusích a napadat ASORKD. Celé se to má tvářit, jako že přibývá lidí, které už ten boj ASORKD štve. Jenže ve své omezenosti a neumětelství používat internet, jaksi neví, že se s jejich anonymním jménem zaznamenává také IP adresa počítače, z kterého se píše a z ní je pak možné vyčíst, že: pod stejnou IP adresou vystupuje Petr, Roman, Pavel, Jana, Ruda, Emil, Ivan Němec, Kamil a Petr Novotný! Pod dalšé stejnou IP adresou pak Pavel, Ivan, Petr a Petr Novotný; a ještě pod další stejnou IP adresou Jan, Ota, Vláďa, Ivan, Vlastimil Klecan a Jan Drobek. Podvodné uvádění různých jmen pod stejnou IP adresou, budeme mazat. Uvedená skutečnost je názornou ukázkou, jaké metody KMV používají nebo ti, co se staví na jejich obranu. Je tu totiž i druhá možnost, že se toto děje bez vědomí KMV a je to otázka jen ubohých nohsledů.

 

Vladimír (18.06.2013 14:07)

Dobrý den, ani zde nemusíte mít pravdu, jestli tyto komenty píšou zaměstnanci KMV a to sami za sebe a v pracovní době, všichni vystupují do internetu pod jednou, společnou veřejnou IP adresou. Za tou se může skrývat více jak několik set lidí. Takže mazání těchto komentáří, nemusí být objektivní.

 

Pavel Růžička (21.06.2013 01:39)

Já bych nic nemazal, IP shodná IP adresa není nic vypovídajícího. Packal by si měl uvědomit, že na každého jednou dojde. No a až se lidé rozhodnou zúčtovat se škodnou, bude mezi prvníma.

 

Pavel Růžička (21.06.2013 01:47)

Ještě jsem zapomněl, pokud podle KMV ASORKD poškozuje jejich jméno, tak by si měli uvědomit, co oni dělají se jménem Mattoni ... je to italská verbež, které jde jen o vlastní prospěch. Minulost a budoucnost je jim naprosto ukradená.

 

frontier (28.02.2014 05:48)

Hoping to http://www.coachoutletstoreoin.net/ ease suffering in http://www.coachfactoryoutletsmn.net/ Syria's besieged cities, http://www.coachoutletonlinemu.com/ the UN Security Council http://www.coachoutletonlineben.com/ unanimously passed http://www.coachfactoryoutletnmn.com/ a resolution to boost http://www.coachfactoryoutletsain.com/ access for humanitarian http://www.coachfactoryoutletrio.com/ aid.All 15 Security http://www.coachfactoryoutletons.net/ Council member states http://www.coachfactoryoutletemn.net/ approved the resolution, http://www.coachouteltmsn.net/ including Russian http://www.coachfactoryoutletemn.com/ and China which http://www.coachoutletmoa.com/ had balked in the past. http://www.coachoutletstorenme.com/ The document calls for http://www.coachoutletstoreosc.com/ an end to violence, http://www.coachoutletonlinenca.com/ including the use http://www.truereligionjeansftc.com/ of barrel bombs, http://www.truereligionjeansct.com/ and condemns al Qaeda-affiliated terror attacks.The council http://www.truereligionjeanssi.com/ strongly condemned Syrian http://www.michaelkorsoutletic.com/ authorities for widespread violations http://www.michaelkorsets.com/ of humanitarian law and urged all parties http://www.michaelkorsoutletnio.com/ to lift sieges of populated areas, http://www.michaelkorsetoutletbeo.com/ including in Aleppo, http://www.chaneloutletmono.com/ Damascus and Homs."This resolution holds the http://www.louisvuittonoutletina.com/ promise of something real," U.S. http://www.louisvuittonoutletine.com/ Secretary John Kerry said in a statement."But these steps are only first steps.

 

wq (20.07.2015 11:50)

tory burch sandals, http://www.tory-burch-outlet.in.net/ tory burch sandals, http://www.tory-burchoutlet.us.com/ true religion jeans, http://www.true-religion.com.co/ true religion, http://www.truereligionjeans.net.co/ true religion jeans outlet, http://www.truereligion-outlet.com.co/ ugg, http://www.uggaustralia.net.co/ ugg australia, http://www.uggboots.net.co/ swarovski jewelry, http://www.swarovskicrystal.com.co/ swarovski, http://www.swarovskijewelry.com.co/ swarovski, http://www.swarovski-uk.org.uk/ north face jackets, http://www.the-northface.com.co/ northface, http://www.the-northface.in.net/ north face, http://www.thenorth-face.org.uk/ the north face, http://www.thenorthface.us.org/ the north face, http://www.thenorthfacejackets.in.net/ thomas sabo, http://www.thomas-sabo-uk.co.uk/ tiffany jewelry, http://www.tiffanyandco.net.co/ ray bans, http://www.cheaprayban.com.co/ shoes outlet, http://www.cheapshoes.com.co/ ugg boots, http://www.cheapuggboots.eu.com/ flat iron, http://www.chiflatiron.net.co/ christian louboutin shoes, http://www.christian--louboutin.in.net/ louboutin, http://www.christianlouboutin.org.uk/ christian louboutin outlet, http://www.christianlouboutinshoes.jp.net/ coachoutlet.com, http://www.coachfactory-outlet.co.com/ coach factory outlet, http://www.coachfactoryoutletonline.co.com/ coach outlet online usa, http://www.coach-handbags.com.co/ coach outlet online, http://www.coachoutlet-online.com.co/ coach store outlet online, http://www.coachoutletstore.net.co/ coach outlet online, http://www.coachoutletstore-online.com.co/ chanel bags, http://www.coco-chanelbags.com.co/ converse sneakers, http://www.converse.net.co/ burberry handbags, http://www.designerhandbagsoutlet.com.co/ eyeglasses stores, http://www.eyeglassesonline.us.org/ eyeglasses frames, http://www.eyeglassframes.us.org/ ralph lauren clothes, http://www.fashion-clothing.us.com/ ferragamo shoes, http://www.ferragamo.com.co/ salvatore ferragamo, http://www.ferragamoshoes.net/ ghd, http://www.ghdhairstraightener.com.co/ gucci outlet, http://www.gucci.me.uk/ gucci outlet, http://www.guccihandbags.net.co/ gucci sale, http://www.gucci-outlet.in.net/ gucci belts, http://www.gucci--outlet.com.co/ gucci shoes uk, http://www.guccishoes.net.co/ gucci handbags, http://www.guccishoes.us.org/ hermes birkin, http://www.hermes.club/ hermes, http://www.hermesbirkin.biz/ hermes belt, http://www.hermesoutlet.top/ hollisterco, http://www.hollister.us.org/ hollister coupons, http://www.hollisterclothing-store.in.net/ insanity workout calendar, http://www.insanityworkout.net.co/ phone cases, http://www.iphone-cases.us/ jimmy choo, http://www.jimmychoo.net.co/ air jordan retro, http://www.jordanretro.org/ jordan retro, http://www.jordan-shoes.com.co/ juicy couture outlet, http://www.juicycouture.com.co/ juicy couture handbags, http://www.juicycoutureoutlet.net.co/ kate spade handbags, http://www.kate-spade.com.co/ kate spade, http://www.katespade-outlet.com.co/ kate spade, http://www.kate-spades.com/ long champ, http://www.longchamp.us.org/ longchamp handbags, http://www.longchamp.com.co/ red bottom shoes, http://www.louboutin.jp.net/ louis vuitton, http://www.louis-vuittoncanada.ca/ louis vuitton outlet online, http://www.louisvuitton.jp.net/ louis vuitton uk, http://www.louis--vuitton.org.uk/ louis vuitton outlet, http://www.louisvuitton.so/ louis vuitton outlet online, http://www.louisvuittonas.com/ burberry outlet, http://burberry.outletnow.net/ christian louboutin outlet, http://christian.louboutin-outlet.net/ tory burch sandals, http://toryburch.salesandals.net/ abercrombie and fitch, http://www.abercrombieand-fitch.com.co/ abercrombie and fitch, http://www.abercrombiefitch.us.com/ abercrombie, http://www.abercrombie-kids.us.com/ nike huarache, http://www.air-huarache.co.uk/ air jordan, http://www.airjordans.us/ air jordan shoes, http://www.airjordanshoes2015.com/ nike air max 2015, http://www.airmax-2015.org/ air max, http://www.airmax-90.org/ babyliss pro, http://www.babyliss-pro.net/ basketball shoes, http://www.basketballshoes.com.co/ beats by dre outlet, http://www.beatsbydrdre.co.com/ beats by dre, http://www.beatsbydre.com.co/ monster beats outlet, http://www.beats-by-dre.com.co/ beats headphones, http://www.beatsheadphones.in.net/ bottega, http://www.bottega.us/ burberry outlet online, http://www.burberryhandbags.net.co/ burberry, http://www.outlet-burberry.in.net/ burberry outlet, http://www.burberryoutlet.org.uk/ burberry factory, http://www.burberry-outletonline.com.co/ burberry, http://www.burberryoutlet-online.in.net/ cheap calvin kleins, http://www.calvinklein.co.com/ celine bags, http://www.celinebags.org/ chanel bags, http://www.chanelhandbags.net.in/ softball bats, http://www.cheap-baseballbats.net/ christian louboutin outlet, http://www.christianlouboutinshoes.ar.com/ baseball jerseys, http://www.cheap-jerseys.us.org/ air jordan shoes, http://www.cheap-jordans.net/ michael kors handbags clearance, http://www.cheapmichaelkors.us.org/ nike outlet, http://www.cheap-nikeshoes.net/ oakley sunglasses cheap, http://www.cheapoakley.us.org/ oakley outlet, http://www.cheapoakleysunglasses.ar.com/ oakley sunglasses, http://www.cheap-oakleysunglasses.in.net/ louis vuitton outlet, http://www.louisvuitton-outlet.com.co/ louis vuitton handbags, http://www.louisvuitton-outlets.us/ marc jacobs bags sale, http://www.marcjacobsonsale.com/ mcm bags, http://www.mcm-bags.net/ mcm handbags, http://www.mcmhandbags.com.co/ michael kors outlet store, http://www.michaelkors.so/ michael kors outlet online, http://www.michael--kors.us.com/ michael kors outlet, http://www.michaelkorsbags.us.org/ oakley sunglasses, http://www.oakleysunglasses.gr.com/ oakley sunglasses cheap, http://www.oakleysunglassescheap.in.net/ oakley sunglasses, http://www.oakleysunglassesoutlet.com.co/ omega watches, http://www.omegawatches.us.com/ pandora charms, http://www.pandora-charms.org.uk/ pandora jewelry, http://www.pandorajewelry.com.co/ polo outlet, http://www.polo-outlets.com/ prada outlet, http://www.pradahandbags.net.co/ prada handbags, http://www.pradahandbags.com.co/ prada shoes for men, http://www.pradashoes.com.co/ polo ralph lauren outlet, http://www.ralph-lauren.org.uk/ ralph lauren outlet, http://www.ralphlaurenoutlet.us.com/ ralph lauren uk, http://www.ralphlauren-outlet.org.uk/ ralph lauren polos, http://www.ralphlaurenoutletonline.com.co/ ralph lauren outlet online, http://www.ralphlaurenoutletonline.in.net/ ralph lauren outlet, http://www.ralphlaurenpolo.in.net/ ray-ban, http://www.ray-ban-outlet.us.com/ ray ban outlet, http://www.raybans.us.org/ ray ban, http://www.rayban-sunglasses.org.uk/ ray ban sunglasses outlet, http://www.rayban-sunglasses.us.org/ ray ban sunglasses, http://www.raybansunglassesoutlet.net.co/ cheap ray ban, http://www.raybanwayfarer.in.net/ michael kors uk, http://www.michaelkorshandbags.org.uk/ michael kors, http://www.michael-kors-handbags.us.com/ michael kors outlet online sale, http://www.michaelkorsoutlet.ar.com/ michael kors purses, http://www.michael-kors-outlet.us.org/ michael kors handbags, http://www.michaelkorsoutlet-online.ar.com/ michael kors, http://www.michael-kors-outlet-online.us.org/ , http://www.michaelkorsoutletonline-sale.us.com/ michael kors uk, http://www.michaelkors-uk.org.uk/ mont blanc pens, http://www.montblanc--pens.net/ new balance, http://www.newbalance-outlet.org/ nike air max, http://www.nike-air-max.us/ nike factory, http://www.nikefactory.org/ nike free, http://www.nikefree5.net/ nike free run, http://www.nikefree-run.net/ nike free, http://www.nikefree-run.org.uk/ air jordans, http://www.jordanrelease-dates.net/ nike mercurial, http://www.nikemercurial.net/ nike roshe, http://www.nikerosherun.us/ nike outlet store, http://www.nikestore.us/ north face, http://www.northface.us.org/ north face clearance, http://www.northfaceoutlet.com.co/ oakley outlet, http://www.oakleyoutlet.us.org/ knockoff handbags, http://www.replicahandbags.com.co/ omega watches, http://www.replica-watches.us.com/ jordan release dates, http://www.retro-jordans.com/ replica watches, http://www.rolex-watches.me.uk/ roshe run, http://www.rosherun.org.uk/ roshe runs, http://www.rosheruns.us/ ferragamo shoes, http://www.salvatoreferragamo.in.net/ indoor soccer shoes, http://www.soccer-shoes.org/ easton bats, http://www.softball-bats.us/ supra shoes, http://www.suprashoe.net/ tiffany co, http://www.tiffanyjewelry.us.org/ timberland shoes, http://www.timberlandboots-outlet.net/ timberland outlet, http://www.timberlandshoes.com.co/ tommy hilfiger coupons, http://www.tommyhilfiger.net.co/ tommy hilfiger, http://www.tommy-hilfigeroutlet.com/ toms shoes, http://www.tomshoes-outlet.com/ tom's shoes, http://www.toms--outlet.in.net/ toms shoes outlet, http://www.toms-shoes.com.co/ uggs, http://www.uggbootsclearance.com.co/ ugg boots clearance, http://www.uggsonsale.com.co/ uggs on sale, http://www.uggsoutlet.com.co/ coach outlet store, http://www.uptocoachoutlet.com/ vans outlet, http://www.vansshoes.us/ wedding dress, http://www.weddingdressesuk.org.uk/ lululemon outlet, http://www.yogapants.com.co/ cheap ugg boots, http://www.ugg-boots.us.org/ ralph lauren outlet online, http://www.poloralphlaurenoutlet.net.co/ burberry handbags, http://www.burberryoutletonline.ar.com/ toms outlet, http://www.toms-outlet.net.co/ michael kors outlet online, http://www.michaelkors.in.net/ hollister co, http://www.hollisterclothing.in.net/ new balance store, http://www.newbalance-shoes.org/ converse sneakers, http://www.converses-shoes.net/ lululemon outlet, http://www.lululemonoutlet.com.co/ cheap jerseys, http://www.nfl-jerseys.in.net/ nfl jerseys, http://www.cheapjerseys.us.org/ rolex watches, http://www.rolex-watches.us.com/ omega watches, http://www.rolexwatchesforsale.us.com/ p90x, http://www.p90xworkout.in.net/ giuseppe zanotti, http://www.giuseppezanotti.com.co/ mac cosmetics, http://www.maccosmetics.net.co/ instyler, http://www.instyler.in.net/ mizuno, http://www.mizunorunning.net/ purses and handbags, http://www.handbagsoutlet.com.co/ hilfiger outlet, http://www.hilfigeroutlet.in.net/ ed hardy clothing, http://www.edhardy.in.net/ levis jeans, http://www.levisjeans.com.co/ bcbg max azria, http://www.bcbgdresses.net/ christian louboutin shoes, http://www.christianlouboutinoutlet.net.co/ tory burch handbags, http://www.toryburchsale.com.co/ prada outlet, http://www.pradaoutlet.com.co/ longchamp outlet, http://www.longchamp-handbags.in.net/ longchamp, http://www.longchampoutlet.com.co/ chanel bags, http://www.chanel-bags.com.co/ true religion jeans outlet, http://www.truereligion-outlet.us.org/ abercrombie fitch, http://www.abercrombie-and-fitch.us.com/ bebe clothing, http://www.bebeclothing.net/ harrods london, http://www.harrods-london.co.uk/ gucci handbags, http://www.guccishoes.com.co/ ralph lauren outlet, http://www.ralphlaurenoutletonline.us.org/ yoga pants, http://www.lululemoncanada.ca/ lululemon canada, http://www.yoga-pants.ca/ nike canada, http://www.nike-shoes-canada.ca/ pandora, http://www.pandora-charms-canada.ca/ watches canada, http://www.rolex-watches-canada.ca/ michael kors canada, http://www.michael-kors-canada-outlet.ca/ adidas shoes, http://www.adidas--canada.ca/ north face, http://www.the-north-face.ca/ polo ralph, http://www.ralph-lauren.ca/ rayban outlet, http://www.ray--ban.ca/ christian louboutin, http://www.christian-louboutin-shoes.ca/ nike air max, http://www.nike-air-max.ca/ bcbg max azria, http://www.bcbg-max-azria.ca/ tiffany, http://www.tiffanyandco-canada.ca/ abercrombie kids, http://www.hollistercanada.ca/ abercrombie, http://www.abercrombie-and-fitch.ca/ oakley sunglasses, http://www.oakley-sunglasses-canada.ca/ wedding dresses, http://www.wedding--dresses.ca/ swarovski canada, http://www.swarovskicanada.ca/ tommy hilfiger, http://www.tommy-hilfiger-canada.ca/ new balance, http://www.new-balance.ca/ burberry, http://www.burberrycanada.ca/ uggs canada, http://www.uggscanada.ca/

 

三體牛鞭 (31.12.2015 10:15)

媚薬:http://www.xxkanpo.com/ d10媚薬:http://xn--d10-hl9e441q.xxkanpo.com/ 女性催情剤:http://d10媚薬.xxkanpo.com/ 威哥王:http://www.xxkanpo.com/product/440.html 紅蜘蛛:http://www.xxkanpo.com/product/43.html 花痴:http://www.xxkanpo.com/product/237.html 三體牛鞭:http://www.xxkanpo.com/product/411.html 三体牛鞭:http://www.xxkanpo.com/product/411.html 巨人倍増:http://www.xxkanpo.com/product/38.html 新一粒神:http://www.xxkanpo.com/product/465.html 蟻王:http://www.xxkanpo.com/product/126.html アリ王:http://www.xxkanpo.com/product/126.html 夜夜堅:http://www.xxkanpo.com/product/33.html 男宝:http://www.xxkanpo.com/product/409.html SEX DROPS:http://www.xxkanpo.com/product/224.html 媚薬カプセル:http://www.xxkanpo.com/Charming/18.html 五便宝:http://www.xxkanpo.com/product/41.html d10媚薬:http://xxkanpo.com/product/366.html 勃動力三體牛鞭:http://www.xxkanpo.com/product/411.html 蟻力神:http://www.xxkanpo.com/product/23.html 狼1号:http://www.xxkanpo.com/product/62.html 狼一号:http://www.xxkanpo.com/product/62.html 蔵八宝:http://www.xxkanpo.com/product/464.html ビグレックス:http://www.xxkanpo.com/product/22.html 壮天根:http://www.xxkanpo.com/product/54.html 紅蜘蛛:http://www.xxkanpo.com/product/43.html 淫インモラル:http://www.xxkanpo.com/product/477.html 三便宝:http://www.xxkanpo.com/product/28.html 美人豹:http://www.xxkanpo.com/product/389.html 催淫カプセル:http://www.xxkanpo.com/product/391.html 縮陰膏:http://www.xxkanpo.com/product/249.html 催情剤:http://www.xxkanpo.com/Charming/17.html 絶對高潮:http://www.xxkanpo.com/product/259.html D8 催情剤:http://www.xxkanpo.com/product/404.html 催情丹:http://www.xxkanpo.com/product/460.html 粉劑媚薬:http://www.xxkanpo.com/Charming/16.html

 

勃起促進 (07.01.2016 12:55)

催淫カプセル:http://www.okkanpo.com/Product/245.html ok漢方:http://www.okkanpo.com/ アフリカ超人:http://www.okkanpo.com/Product/571.html 街頭覇王睾丸素カプセル:http://www.okkanpo.com/Product/652.html 徳国公牛:http://www.okkanpo.com/Product/657.html 壮根精華素:http://www.okkanpo.com/Product/336.html 壮根精華素 6錠入り:http://www.okkanpo.com/Product/158.html 超強 黒倍王:http://www.okkanpo.com/Product/187.html リドスプレー :http://www.okkanpo.com/Product/155.html 精力剤:http://www.okkanpo.com/catalog/energy.html 漢方薬:http://www.okkanpo.com/catalog/kanpou.html 中絶-避妊薬:http://www.okkanpo.com/catalog/hininn.html 紅蜘蛛:http://www.okkanpo.com/product/167.html 威哥王:http://www.okkanpo.com/product/8.html 三體牛鞭:http://www.okkanpo.com/product/437.html V26:http://www.okkanpo.com/product/324.html 勃起促進:http://www.okkanpo.com/catalog/penis-erectile.html 五便宝:http://www.okkanpo.com/product/222.html 天天素:http://www.okkanpo.com/product/360.html 淫インモラル:http://www.okkanpo.com/Product/495.html インモラル:http://www.okkanpo.com/Product/477.html 蔵八宝:http://www.okkanpo.com/Product/445.html 新一粒神:http://www.okkanpo.com/product/444.html SEX DROPS:http://www.okkanpo.com/product/88.html 女性用媚薬:http://www.okkanpo.com/catalog/Aphrodisiac.html 女用媚薬:http://www.okkanpo.com/catalog/Aphrodisiac.html RU486:http://www.okkanpo.com/Product/398.html 三体牛鞭:http://www.okkanpo.com/product/437.html 妖姫:http://www.okkanpo.com/Product/479.html D5原液:http://www.okkanpo.com/product/63.html 三體牛鞭:http://www.okkanpo.com/product/437.html 三便宝:http://www.okkanpo.com/Product/395.html セックスドロップ:http://www.okkanpo.com/product/277.html 曲美:http://www.okkanpo.com/product/371.html 精力剤:http://www.okkanpo.com/catalog/energy.html 中絶薬:http://www.okkanpo.com/catalog/Interruption.html 滋養強壮:http://www.okkanpo.com/catalog/Nutrition.html ペニス増大:http://www.okkanpo.com/catalog/Penis-increase.html プロコミルスプレー:http://www.okkanpo.com/product/191.html 蟻力神:http://www.okkanpo.com/product/159.html 巨人倍増:http://www.okkanpo.com/product/133.html 絶對高潮:http://www.okkanpo.com/product/245.html リドスプレー:http://www.okkanpo.com/product/155.html 紅蜘蛛:http://www.okkanpo.com/product/167.html 狼1号:http://www.okkanpo.com/Product/99.html 三鞭粒:http://www.okkanpo.com/product/436.html 狼1号:http://www.okkanpo.com/Product/99.html 男宝:http://www.okkanpo.com/Product/237.html 夜夜堅:http://www.okkanpo.com/Product/35.html 壮天根:http://www.okkanpo.com/Product/194.html

 

Přidat komentář

Položky označené * jsou povinné.

 
 

Zachraňte lázně Kyselka

Asociace sdružení pro ochranu a rozvoj kulturního dědictví ČR
Karolíny Světlé 5, 110 00 Praha 1
e-mail: prezidium@asorkd.cz, web:www.asorkd.cz
IČ: 22 83 87 21